Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.12.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PROKOPOVIC Karina | 47 | ||
2. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | Danek Łucja | 40 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
4. | JAJKO Oliwia | 20 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
5. | CZAJKA Emilia | 41 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
6. | Ślęzak Katarzyna | 21 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
7. | Osadnik Maja | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
8. | JAROSZEK Emilia | 41 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
9. | Zarek Zuzanna | 18 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
10. | Makowska Agnieszka | 22 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
11. | Pelon Patrycja | 3 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
12. | Gęsińska Weronika | 37 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 |
13. | OCHAŁ Amelia | 23 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
14. | WIESNER Zuzanna | 19 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
15. | SZWED Małgorzata | 43 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
16. | IZDEBSKA Wiktoria | 17 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
17. | MĄDEL Kalina | 44 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 |
18. | Korkus Emilia | 4 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
19. | PIWOWARCZYK Amelia | 38 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
20. | Przywara Julia | 47 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 |
21. | KOBYLNICKA Michalina | 5 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
22. | PAZGAN Dominika | 36 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
23. | WERONIECKA Julia | 24 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
24. | 16 | |||
25. | KOŁPA Joanna | 15 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
26. | JAWORSKA Oliwia | 6 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
27. | Korduła Antonina | 35 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
28. | KRYNICKA Aleksandra | 47 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
29. | STRYJSKA Weronika | 26 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
30. | CIEŚLIK Cecylia | 7 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
31. | ZAZULAK Anastazja | 34 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
32. | NIEWADZI Zofia | 27 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
33. | OPOŃ Oliwia | 14 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
34. | MICHALCZYK Marta | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
35. | Nowak Aleksandra | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
36. | MICHALSKA Julia | 47 | UKS PIAST LEGNICA | 26.06.2005 |
37. | RADWAN Patrycja | 13 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
38. | RUP Sonia | 9 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
39. | Adamska Martyna | 12 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
40. | FABER Sandra | 47 | PIAST GLIWICE | 20.07.2004 |
41. | Środa Zuzanna | 29 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
42. | STASIUKIEWICZ Julia | 47 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
43. | HALYCH Anastasia | 47 | ||
44. | WITA Patrycja | 31 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
45. | BARNAŚ Anna | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
46. | RYŚ Patrycja | 30 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
47. | Tercjak Oliwia | 10 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
48. | Wolny Alicja | 47 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
4. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
5. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
6. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
7. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
8. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
9. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
10. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
11. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
11. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
13. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
14. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
15. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
16. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
17. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
18. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
19. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
20. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
21. | PROKOPOVIC Karina | zakwalifikowano | ||
22. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
23. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
24. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
25. | HALYCH Anastasia | zakwalifikowano | ||
26. | MĄDEL Kalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
27. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
29. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
30. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
31. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
32. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
33. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
34. | zakwalifikowano | |||
34. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
36. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
37. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 | zakwalifikowano |
38. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 | zakwalifikowano |
39. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 | zakwalifikowano |
40. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 | zakwalifikowano |
41. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
42. | Gęsińska Weronika | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
43. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
44. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
45. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
46. | Przywara Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 | zakwalifikowano |
47. | Wolny Alicja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 | zakwalifikowano |
48. | FABER Sandra | PIAST GLIWICE | 20.07.2004 | zakwalifikowano |
49. | MICHALSKA Julia | UKS PIAST LEGNICA | 26.06.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
3. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
3. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
6. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
7. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
8. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
9. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
10. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
11. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
12. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
13. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
14. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
15. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
17. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
18. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
19. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
20. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
21. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
22. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
23. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
24. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
25. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
26. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
27. | MĄDEL Kalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 |
28. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
29. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
30. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
31. | |||
32. | STASIUKIEWICZ Julia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.10.2005 |
33. | PROKOPOVIC Karina | ||
34. | HALYCH Anastasia | ||
35. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
36. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
37. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
38. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
39. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
40. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
41. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
42. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
43. | Gęsińska Weronika | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 14.01.2005 |
44. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
45. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
46. | Przywara Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 26.10.2005 |
47. | Wolny Alicja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 07.11.2005 |
48. | FABER Sandra | PIAST GLIWICE | 20.07.2004 |
49. | MICHALSKA Julia | UKS PIAST LEGNICA | 26.06.2005 |