Turniej

Nazwa: Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Dziecka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.05.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz KITLIŃSKI 1 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
2. Stanisław DURLIK 20 KKS KRAKÓW 11.03.2004
3. Filip WOŹNICA 30 UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2003
4. Jakub OTAWA 30 T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.2003
5. Igor KRZYWICKI 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
6. Krzysztof Bezuch 11 RMKS RYBNIK 18.05.2004
7. Marcin Żelazny 10 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
8. Michał CEMPA 29 AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003
9. Jakub GAŁECKI 12 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
10. Antoni Antoniak 22 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
11. Kacper Łucki 9 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
12. Andriy KUZMA 30
13. Karol ROŻEK 19 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
14. Piotr Urban 2 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
15. Filip GODLEWSKI 30 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
16. Mikołaj WESOŁOWSKI 13 PIAST GLIWICE 23.09.2004
17. Mirosław GOŃDA 8 MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
18. Łukasz Parafiniuk 28 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
19. MACIEJ KAŹMIERSKI 3 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
20. Jeremiasz WÓJCICKI 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003
21. Jakub CHRZANOWSKI 18 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
22. Wiktor Wałach 4 AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
23. Dawid MADURA 25 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
24. Maciej MUCHA 17 PIAST GLIWICE 01.05.2004
25. Wojciech ŚMIEJA 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
26. Tobiasz KACZMAREK 30 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003
27. Jędrzej KRZEMIŃSKI 27 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
28. Artur BIAŁY 14 UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
29. Marcel ŁUSZCZEK 5 UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
30. Miłosz MAZURKIEWICZ 16 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
31. Szymon Tarachanowicz 6 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
32. Paweł PŁOTCZYK 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
33. Kamil Olejniczak 23 PIAST GLIWICE 29.10.2004
34. Tomasz ŚLIWIŃSKI 30 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
35. Michał Mróz 26 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
2. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
3. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
4. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
5. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003 zakwalifikowano
6. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
7. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004 zakwalifikowano
8. Kacper Łucki KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
9. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
10. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
11. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003 zakwalifikowano
12. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003 zakwalifikowano
13. Andriy KUZMA zakwalifikowano
14. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
14. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003 zakwalifikowano
16. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
17. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
18. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003 zakwalifikowano
19. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003 zakwalifikowano
20. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
21. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
22. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
23. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
24. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
25. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004 zakwalifikowano
26. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
27. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
28. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
29. Filip WOŹNICA UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2003 zakwalifikowano
30. Tobiasz KACZMAREK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003 zakwalifikowano
31. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003 zakwalifikowano
32. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004 zakwalifikowano
33. Jeremiasz WÓJCICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003 zakwalifikowano
34. Jakub OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.2003 zakwalifikowano
35. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Wiktor Wałach AZS AWF KATOWICE 13.09.2003
2. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
5. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
6. Kacper Łucki KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
7. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
8. Marcel ŁUSZCZEK UKS MDK OLIMP LUBIN 17.04.2003
9. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
10. Andriy KUZMA
11. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
12. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
13. Artur BIAŁY UKS KOSYNIER GLIWICE 04.09.2003
14. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
15. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
16. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
17. Jędrzej KRZEMIŃSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 13.09.2003
18. Stanisław DURLIK KKS KRAKÓW 11.03.2004
19. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
20. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
21. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
22. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
23. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
24. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
25. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
26. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
27. Igor KRZYWICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.01.2004
28. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
29. Filip WOŹNICA UKS TRÓJKA RADLIN 23.04.2003
30. Michał CEMPA AZS AWF WROCŁAW 08.03.2003
31. Tomasz ŚLIWIŃSKI T.S. GÓRNIK RADLIN 15.01.2004
32. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
33. Tobiasz KACZMAREK DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 01.10.2003
34. Jeremiasz WÓJCICKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.09.2003
35. Jakub OTAWA T.S. GÓRNIK RADLIN 23.11.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy