Nazwa: O Puchar Rajców Gdańskich
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
2. | SPICH Michał | 21 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 09.02.2006 |
3. | ZAKRZEWSKI Antoni | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
4. | WIOSNA Mateusz | 40 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
5. | GULIŃSKI Cyprian | 60 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
6. | TURBO Daniel | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
7. | Fedorów Hubert | 2 | MKS Świt | 07.09.2006 |
8. | Pakuła Michał | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
9. | KOZŁOWSKI Ksawery | 38 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
10. | JUCHNIEWICZ Joachim | 58 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
11. | Zadrożny Kacper | 63 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
12. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | 18 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |
13. | CZAJKOWSKI Jakub | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
14. | WESOŁOWSKI Aleksander | 23 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
15. | Długokęcki Ludomir | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
16. | MATJASZCZUK Hubert | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.08.2006 |
17. | SROKA Franciszek | 17 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
18. | GORCZYCA Jakub | 4 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
19. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 25 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
20. | JANCZAK Aleksander | 56 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
21. | Tomyślak Łukasz | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
22. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | 16 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
23. | RZEPKA Tomasz | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
24. | LIZAK Adam | 50 | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 |
25. | Nawrocki Franciszek | 46 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
26. | PISAREWICZ Szymon | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
27. | THRUN Tristan | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
28. | KARAWACKI Olaf | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
29. | Pyskło Bartosz | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
30. | SOŁTYSIAK Bartłomiej | 47 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.2007 |
31. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
32. | SZCZOTKO Bartosz | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
33. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 32 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
34. | LEWANDOWSKI Jeremi | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
35. | ŁOPATNIUK Mateusz | 53 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
36. | MOŻEJKO Miłosz | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
37. | HURINSKY Oliver | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
38. | KSIĄŻEK Jan | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
39. | SPICH Mateusz | 28 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.04.2007 |
40. | PUCKOWSKI Szymon | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
41. | DUDZIŃSKI Damian | 12 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
42. | Pyskło Szymon | 30 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
43. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 52 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
44. | LAKS Stanisław | 31 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
45. | BOGUSŁAWSKI Szymon | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
46. | LEOPOLD Hubert | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
47. | ŚCIBIWOŁK Jan | 65 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
2. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
3. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
4. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
5. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
6. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
7. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
8. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
9. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
9. | MATJASZCZUK Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 10.08.2006 | zakwalifikowano |
11. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
12. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 | zakwalifikowano |
13. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
14. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
15. | LIZAK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 | zakwalifikowano |
16. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
17. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
18. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 | zakwalifikowano |
19. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
20. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
21. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
22. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
23. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 | zakwalifikowano |
24. | SPICH Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.04.2007 | zakwalifikowano |
25. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 | zakwalifikowano |
26. | LEWANDOWSKI Jeremi | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 | zakwalifikowano |
27. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
28. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
30. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 | zakwalifikowano |
31. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
32. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
33. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
34. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 | zakwalifikowano |
35. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
36. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
37. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
37. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
39. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
40. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
41. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
42. | SOŁTYSIAK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.2007 | zakwalifikowano |
43. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 | zakwalifikowano |
44. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
45. | SPICH Michał | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 09.02.2006 | zakwalifikowano |
46. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 | zakwalifikowano |
47. | ŁOPATNIUK Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 | zakwalifikowano |
48. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
2. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
3. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
3. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
5. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
6. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
7. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
8. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
9. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
10. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
10. | MATJASZCZUK Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 10.08.2006 |
12. | LIZAK Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 20.08.2007 |
13. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
14. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
15. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
16. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
17. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
18. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
19. | TURBO Daniel | MKS KUSY SZCZECIN | 10.02.2007 |
20. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
21. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
22. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
23. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
24. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
25. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
26. | LEWANDOWSKI Jeremi | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
27. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
28. | JANCZAK Aleksander | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.07.2007 |
29. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
30. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
31. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
32. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
33. | SPICH Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.04.2007 |
35. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
36. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
37. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
38. | Nawrocki Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 24.10.2007 |
38. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
40. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
41. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
42. | SOŁTYSIAK Bartłomiej | UKS ATENA GDAŃSK | 30.10.2007 |
43. | GACZYŃSKI Jan Jerzy | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 19.08.2006 |
44. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
45. | SPICH Michał | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 09.02.2006 |
46. | GULIŃSKI Cyprian | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.10.2007 |
47. | ŁOPATNIUK Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
48. | ŚWIĄTKOWSKI Miłosz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 01.11.2006 |