Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ROMANIK Kacper | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.01.2006 |
2. | Fogt Jakub | 1 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
3. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | 37 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
4. | DUDZIŃSKI Damian | 18 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
5. | KSIĄŻEK Jan | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
6. | DURAJ Idzi | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
7. | PIEKARSKI Marek | 55 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
8. | OLSZEWSKI Franciszek | 17 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
9. | Chojnacki Tadeusz | 35 | MKS Świt | 25.09.2007 |
10. | TRYBUŁOWSKI Rafał | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
11. | KARAWACKI Olaf | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
12. | GORCZYCA Jakub | 3 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
13. | RZEPKA Tomasz | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
14. | BOGUSŁAWSKI Szymon | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
15. | ŚCIBIWOŁK Jan | 34 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
16. | RANISZEWSKI Maksymilian | 42 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.07.2007 |
17. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
18. | PAŁASZ Szymon | 15 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
19. | STARKOWSKI Filip | 4 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
20. | SZYMAŃSKI Roman | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.05.2006 |
21. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 22 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
22. | Fedorów Hubert | 5 | MKS Świt | 07.09.2006 |
23. | JUCHNIEWICZ Joachim | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
24. | Kowalski Tymon | 14 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
25. | THRUN Tristan | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
26. | FIRLEJ Mikołaj | 50 | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
27. | SZCZOTKO Bartosz | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
28. | PUCKOWSKI Szymon | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
29. | WIOSNA Mateusz | 57 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
30. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | 30 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
31. | Rut Wiktor | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
32. | WYSZYŃSKI Jan | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
33. | PORYDZAJ Tymon | 58 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.07.2007 |
34. | ROGOWSKI Jędrzej | 31 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 |
35. | JURGA Stanisław | 7 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
36. | PISAREWICZ Szymon | 12 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
37. | LEOPOLD Hubert | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
38. | WESOŁOWSKI Aleksander | 29 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
39. | KOZŁOWSKI Ksawery | 44 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
40. | CZAJKOWSKI Jakub | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
41. | TUSK Jakub | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
42. | Szuflita Adam | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
43. | Chojnacki Jan | 47 | MKS Świt | 25.09.2007 |
44. | JAWORSKI Eryk | 28 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
45. | Pyskło Szymon | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
46. | MOŻEJKO Miłosz | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
47. | Pyskło Bartosz | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
2. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
3. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
3. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
5. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
6. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
7. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
8. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
9. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
10. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
11. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
12. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
13. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
14. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
15. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
16. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
17. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
18. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 | zakwalifikowano |
20. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
21. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 | zakwalifikowano |
22. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
23. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
24. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 | zakwalifikowano |
24. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 | zakwalifikowano |
26. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
27. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
28. | ROGOWSKI Jędrzej | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 | zakwalifikowano |
29. | ROMANIK Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 07.01.2006 | zakwalifikowano |
30. | Chojnacki Tadeusz | MKS Świt | 25.09.2007 | zakwalifikowano |
31. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 | zakwalifikowano |
32. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 | zakwalifikowano |
33. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
34. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
35. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
36. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
37. | RANISZEWSKI Maksymilian | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
38. | PORYDZAJ Tymon | UKS ATENA GDAŃSK | 17.07.2007 | zakwalifikowano |
39. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 | zakwalifikowano |
40. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 | zakwalifikowano |
41. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
42. | SZYMAŃSKI Roman | UKS ATENA GDAŃSK | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
43. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 | zakwalifikowano |
44. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 | zakwalifikowano |
45. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 | zakwalifikowano |
46. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 | zakwalifikowano |
47. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
2. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
3. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
3. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
5. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
6. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
7. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
8. | BOGUSŁAWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 02.10.2006 |
9. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
10. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
11. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
12. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
13. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
14. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
15. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
16. | ŻOŁNOWSKI Mateusz | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 27.10.2007 |
17. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
18. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
19. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
20. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
21. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
22. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
23. | Rut Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 29.09.2007 |
24. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
25. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
26. | ROGOWSKI Jędrzej | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.07.2006 |
27. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
28. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
29. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
30. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
31. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
32. | Szuflita Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 12.11.2007 |
33. | JUCHNIEWICZ Joachim | UKS ATENA GDAŃSK | 19.05.2006 |
34. | TUSK Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 25.05.2007 |
35. | RZEPKA Tomasz | UKS ATENA GDAŃSK | 15.02.2006 |
36. | ROMANIK Kacper | UKS ATENA GDAŃSK | 07.01.2006 |
37. | Chojnacki Tadeusz | MKS Świt | 25.09.2007 |
38. | PIEKARSKI Marek | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2006 |
39. | WYSZYŃSKI Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 25.06.2007 |
40. | RANISZEWSKI Maksymilian | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.07.2007 |
41. | PORYDZAJ Tymon | UKS ATENA GDAŃSK | 17.07.2007 |
42. | KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 02.08.2007 |
43. | FIRLEJ Mikołaj | UKS ATENA GDAŃSK | 20.12.2007 |
44. | SZYMAŃSKI Roman | UKS ATENA GDAŃSK | 27.05.2006 |
45. | Chojnacki Jan | MKS Świt | 25.09.2007 |
46. | WESOŁOWSKI Aleksander | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 16.06.2006 |
47. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |