Nazwa: Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 06.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KAŚKÓW Piotr | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
2. | STERNAU Stanisław | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
3. | BIELAWSKI Antoni | 33 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 11.01.2003 |
4. | SACHARCZUK Bartosz | 12 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
5. | SŁOMIŃSKI Kacper | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
6. | KORZENIEWSKI Stanisław | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
7. | Kotek Jakub | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
8. | WILKE Oskar | 35 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
9. | Matusewicz Kamil | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
10. | JAKUBOWSKI Adam | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
11. | KUL Michał | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
12. | Kwiatkowski Mateusz | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
13. | Kulpaczyński Łukasz | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
14. | BOHDAN Bartosz | 3 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
15. | Nowak Jan | 27 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
16. | WIKTOR Jan | 38 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |
17. | GAWENDA Patryk | 34 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
18. | Mach Oskar | 4 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
19. | LANGA Emil | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
20. | JANKOWSKI Jan | 28 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 |
21. | HUMIENNY Stanisław | 16 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
22. | WESOŁOWSKI Jakub | 39 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
23. | Lewicki Tymon | 8 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
24. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
25. | Gorczyca Tomasz | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
26. | LESZYŃSKI Karol | 17 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
27. | LIJEWSKI Wiktor | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
28. | SUCHODOLSKI Wojciech | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
29. | BIELAWSKI Jan | 19 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
30. | Łopatniuk Krzysztof | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
31. | KAPAŁA Adrian | 30 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
32. | SKRABURSKI Dawid | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
2. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
3. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
4. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
5. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
6. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
7. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
9. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
10. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
11. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
13. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
14. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
15. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
16. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
16. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
18. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
19. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
20. | BIELAWSKI Antoni | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
21. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
22. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
23. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
24. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
25. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 | zakwalifikowano |
26. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 | zakwalifikowano |
27. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | JANKOWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 | zakwalifikowano |
29. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 | zakwalifikowano |
30. | SKRABURSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2004 | zakwalifikowano |
31. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
32. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
2. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
3. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
3. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
5. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
6. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
7. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
8. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
9. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
10. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
11. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
12. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
13. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
14. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
15. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
16. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
17. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
18. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
19. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
20. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
21. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
22. | BIELAWSKI Antoni | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 11.01.2003 |
23. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
24. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
25. | WESOŁOWSKI Jakub | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 14.04.2004 |
26. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
27. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
28. | JANKOWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 |
29. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
30. | SKRABURSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2004 |
31. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
32. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |