Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 24.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia Kulpaczyńska 17 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
2. Laura WILKE 49 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
3. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
4. Alicja TOMASZEWSKA 31 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
5. Luiza KOWALSKA 48 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
6. Matylda WINIECKA 16 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
7. Milena GLISZCZYŃSKA 46 UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006
8. Katarzyna BEKALARCZYK 15 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
9. Julia GRACZYK 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
10. Karolina LEWANDOWSKA 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
11. Zosia MATEJA 34 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006
12. Magdalena DĄBECKA 19 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
13. Gabriela MIĘTKA 14 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
14. Emilia KAPAŁA 35 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
15. Julia MULAK 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
16. OLIWIA KOWALSKA 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
17. Zuzanna CISOWSKA 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
18. Róża WYKLAND 20 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
19. Lena JERZ 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
20. Natalia JAROSIEWICZ 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
21. Sonia Turbo 29 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
22. Lena PIĄTKOWSKA 21 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
23. Amelia OLSZEWSKA 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
24. Dominika WYTYK 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
25. Daniela SZPEJNA 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
26. Nadia JASZCZOŁT 42 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
27. Julia KWAŚNIEWSKA 43 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
28. NATALIA LEWANDOWSKA 23 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
29. Paulina MICHAŁEK 6 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
30. Laura NAKLICKA 27 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
31. Zuzanna BORKOWSKA 11 KS "ALEX" 02.04.2004
32. Karolina FUDALA 26 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
33. Laura SZCZECHOWSKA 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
34. Lena LANGA 7 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
35. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
36. Gabriela BESSMAN 51 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
37. Dagmara ZIEMIANOWICZ 40 UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005
38. Liliana DĄBROWSKA 41 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
39. Anna ŚWIĄTKOWSKA 24 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
40. Sara ROMPCZYK 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
41. Zuzanna KĘDZIORA 8 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
42. Oliwia STACHULAK 9 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
2. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
3. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
4. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
5. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
6. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
7. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
8. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
9. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
10. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
11. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
12. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
13. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
14. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
15. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004 zakwalifikowano
16. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
17. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
18. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
19. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
20. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
20. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
22. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
22. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
24. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
25. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
26. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
27. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
28. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005 zakwalifikowano
29. Dagmara ZIEMIANOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005 zakwalifikowano
29. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano
31. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 zakwalifikowano
32. Zosia MATEJA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006 zakwalifikowano
33. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
34. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
35. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
36. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006 zakwalifikowano
37. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006 zakwalifikowano
38. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
39. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
40. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006 zakwalifikowano
41. Milena GLISZCZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006 zakwalifikowano
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
3. Paulina MICHAŁEK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.01.2004
3. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
5. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
6. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
7. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
8. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
9. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
10. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
11. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
12. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
13. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
14. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
15. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
16. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
17. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
18. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
19. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
20. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
20. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
22. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
22. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
24. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
25. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
26. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
27. Dagmara ZIEMIANOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 07.12.2005
27. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
29. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
30. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
31. Julia KWAŚNIEWSKA UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2006
32. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
33. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
34. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
35. Zosia MATEJA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.10.2006
36. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
37. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
38. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
39. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
40. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
41. Milena GLISZCZYŃSKA UKS ATENA GDAŃSK 19.04.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy