Turniej

Nazwa: Kaszubska Jesień
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.09.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz SZCZOTKO 48 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
2. Jan KSIĄŻEK 49 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
3. Filip BEDNER 16 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
4. Oskar MACH 1 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
5. Adam ANDRZEJEWSKI 17 IKS LESZNO 31.10.2005
6. Rafał TRYBUŁOWSKI 31 UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
7. Krzysztof Łopatniuk 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
8. Szymon PUCKOWSKI 50 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
9. Filip WINKHOF 15 IKS LESZNO 25.11.2005
10. Mateusz ŁOPATNIUK 34 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
11. Patryk GAWENDA 18 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
12. Mateusz WIOSNA 30 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
13. Łukasz Kulpaczyński 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
14. Emil LANGA 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
15. Jan JANKOWSKI 46 UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
16. Jakub WESOŁOWSKI 19 UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
17. Bartosz Pyskło 36 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
18. Tomasz RZEPKA 45 UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
19. Bartosz SACHARCZUK 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
20. Borys ROBACKI 21 MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
21. Hubert MATJASZCZUK 52 UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006
22. Marcin RADAJEWSKI 13 IKS LESZNO 18.06.2005
23. Miłosz MOŻEJKO 37 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
24. Idzi DURAJ 28 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
25. Szymon BOGUSŁAWSKI 53 UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
26. Jakub Kotek 5 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
27. Tobiasz WAŚCIŃSKI 12 IKS LESZNO 01.11.2004
28. Sławomir RETKIN 22 UKS-I BOHUN TORUŃ. 09.05.2005
29. Jakub CZAJKOWSKI 38 UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
30. Michał KUL 11 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
31. Eryk JAWORSKI 54 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
32. Jan WIKTOR 20 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
33. Jan BIELAWSKI 27 UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.08.2005
34. Dawid PIOSIK 6 IKS LESZNO 16.12.2004
35. Damian DUDZIŃSKI 43 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
36. Marek PIEKARSKI 26 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
37. Szymon Pyskło 42 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
38. Szymon PACHOLCZYK 10 IKS LESZNO 17.10.2004
39. Korneliusz POLAKOWSKI 23 IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
40. Jan Nowak 7 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
41. Tomasz Gorczyca 8 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
42. Gracjan WAŚCIŃSKI 41 IKS LESZNO 19.10.2006
43. Mikołaj Olszewski 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
44. Michał KULKA 24 UKS RIPOSTA OLSZTYN 26.09.2004
45. Karol LESZYŃSKI 25 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004 zakwalifikowano
2. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
3. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004 zakwalifikowano
4. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
5. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
6. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
7. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
8. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
9. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004 zakwalifikowano
10. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
11. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
12. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
13. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
14. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
15. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
16. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
17. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
18. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005 zakwalifikowano
19. Hubert MATJASZCZUK UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006 zakwalifikowano
19. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
21. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
22. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004 zakwalifikowano
23. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
24. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004 zakwalifikowano
25. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
26. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005 zakwalifikowano
27. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
28. Jan BIELAWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.08.2005 zakwalifikowano
29. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005 zakwalifikowano
30. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
31. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
32. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
33. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006 zakwalifikowano
34. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006 zakwalifikowano
35. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
36. Sławomir RETKIN UKS-I BOHUN TORUŃ. 09.05.2005 zakwalifikowano
37. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano
38. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
39. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006 zakwalifikowano
40. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006 zakwalifikowano
41. Michał KULKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 26.09.2004 zakwalifikowano
42. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
43. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
44. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006 zakwalifikowano
44. Mateusz ŁOPATNIUK UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Oskar MACH FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 25.01.2004
2. Tomasz Gorczyca KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
3. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
3. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
5. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
6. Michał KUL UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
7. Jakub WESOŁOWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 14.04.2004
8. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
9. Emil LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 23.04.2004
10. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
11. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
12. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
13. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
14. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
15. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
16. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
17. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
18. Łukasz Kulpaczyński KS AZS AWFIS GDAŃSK. 18.04.2005
19. Hubert MATJASZCZUK UKS ATENA GDAŃSK 10.08.2006
19. Bartosz SZCZOTKO UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
21. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
22. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
23. Jan WIKTOR FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 01.05.2004
24. Jan KSIĄŻEK UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
25. Jan BIELAWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 04.08.2005
26. Karol LESZYŃSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
27. Szymon Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
28. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
29. Sławomir RETKIN UKS-I BOHUN TORUŃ. 09.05.2005
30. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
31. Rafał TRYBUŁOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.01.2006
32. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
33. Korneliusz POLAKOWSKI IKS SZERMIERKA STAWIGUDA 12.10.2004
34. Jan JANKOWSKI UKS-I BOHUN TORUŃ. 15.12.2005
35. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
36. Borys ROBACKI MKS KUSY SZCZECIN 17.04.2005
37. Tomasz RZEPKA UKS ATENA GDAŃSK 15.02.2006
38. Szymon BOGUSŁAWSKI UKS ATENA GDAŃSK 02.10.2006
39. Mateusz WIOSNA UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
40. Damian DUDZIŃSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
41. Marek PIEKARSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006
42. Michał KULKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 26.09.2004
43. Eryk JAWORSKI UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
44. Jakub CZAJKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 15.05.2006
44. Mateusz ŁOPATNIUK UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy