Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kulpaczyński Łukasz | 28 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
2. | Tomeczek Kamil | 1 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
3. | Łopatniuk Krzysztof | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
4. | Wieczorek Michał | 14 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
5. | KRUSZONA Bartosz | 43 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
6. | Gorczyca Tomasz | 13 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
7. | KUL Michał | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
8. | PIOSIK Dawid | 2 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
9. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 27 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
10. | ROGACKI Piotr | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
11. | WILKE Oskar | 38 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
12. | Mach Oskar | 3 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
13. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 17 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
14. | RADAJEWSKI Marcin | 31 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
15. | NOAK Jan | 26 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
16. | Krawczyński Melchior | 12 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
17. | GAWENDA Patryk | 37 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
18. | ANDRZEJEWSKI Adam | 46 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
19. | SACHARCZUK Bartosz | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
20. | Woźniak Igor | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
21. | Ginda Piotr | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
22. | Sowa Piotr | 32 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
23. | WIKTOR Jan | 24 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |
24. | Kotek Jakub | 19 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
25. | ROBACKI Borys | 40 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
26. | PACHOLCZYK Szymon | 10 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
27. | Bem Antoni | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
28. | LIS Julian | 23 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.02.2004 |
29. | LANGA Emil | 9 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
30. | KAPAŁA Adrian | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
31. | KANIA Dominik | 6 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
32. | Prajzner Mikołaj | 20 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
33. | Fedorowicz Karol | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
34. | BEDNER Filip | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
35. | WINKHOF Filip | 36 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
36. | Olszewski Mikołaj | 8 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
37. | Nowak Jan | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
2. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
3. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
4. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
5. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
6. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
10. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
10. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
12. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
13. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
14. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
15. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
17. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
17. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
19. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
21. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
22. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
23. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
25. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
26. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
27. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 | zakwalifikowano |
29. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
30. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
31. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
33. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
34. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
35. | LIS Julian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.02.2004 | zakwalifikowano |
36. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
37. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
2. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
3. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
3. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
5. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
6. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
7. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
8. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
9. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
10. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
11. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
12. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
13. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
14. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
15. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
16. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
17. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
18. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
19. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
20. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
20. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
22. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
23. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
24. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
25. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
26. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
27. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
28. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
29. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
30. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
31. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
32. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
33. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
34. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
35. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
36. | LIS Julian | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 10.02.2004 |
37. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |