Nazwa: Gdańska Kuźnia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.05.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KORZENIEWSKI Stanisław | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
2. | CHTIOUI Adam | 14 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
3. | Bem Maciej | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
4. | Kwiatkowski Mateusz | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
5. | AKSAMIT Mikalai | 43 | 20.05.2002 | |
6. | Frącek Maciej | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
7. | Dołżycki Jakub | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
8. | Wiśnik Olaf | 15 | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
9. | SUCHODOLSKI Wojciech | 25 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
10. | AZIMKO Yahor | 41 | 20.05.2002 | |
11. | BOHDAN Bartosz | 13 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
12. | PODRALSKI Adam | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
13. | JANCZUKOWICZ Rafał | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 |
14. | KOGUC Filip | 12 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
15. | Smuda Jakub | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
16. | Berestek Jeremi | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
17. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
18. | JAKUBOWSKI Adam | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
19. | BRZEZIŃSKI Jan | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
20. | LOTYCZ Jan | 34 | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |
21. | Firch Paweł | 26 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
22. | SŁOMIŃSKI Kacper | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
23. | FILIKS Marcin | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
24. | Stachowiak Piotr | 24 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
25. | HAŁADUDA Kacper | 5 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
26. | DEPTUŁA Kacper | 10 | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
27. | KAŚKÓW Piotr | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
28. | ZUZAŃSKI Antoni | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 |
29. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 23 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
30. | SURMA Jakub | 9 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
31. | KOWALSKI Jakub | 37 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
32. | Pawski Alan | 22 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
33. | Pichłacz Szymon | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
34. | Krajewski Stanisław | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 |
35. | CZERWIŃSKI Iwo | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
36. | Matusewicz Kamil | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 | zakwalifikowano |
4. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
5. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
6. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
8. | AKSAMIT Mikalai | 20.05.2002 | zakwalifikowano | |
9. | AZIMKO Yahor | 20.05.2002 | zakwalifikowano | |
10. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
11. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 | zakwalifikowano |
12. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
13. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
14. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
15. | Krajewski Stanisław | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 | zakwalifikowano |
16. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
17. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
18. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
19. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
20. | ZUZAŃSKI Antoni | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 | zakwalifikowano |
21. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
22. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
23. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 | zakwalifikowano |
24. | JANCZUKOWICZ Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
26. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
27. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
28. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
29. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 | zakwalifikowano |
30. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
31. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
32. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
33. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
34. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 | zakwalifikowano |
34. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 | zakwalifikowano |
36. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Bem Maciej | AZS AWF POZNAŃ | 31.03.2001 |
2. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
3. | BRZEZIŃSKI Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.04.2001 |
3. | Dołżycki Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 07.09.2001 |
5. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
6. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
7. | AKSAMIT Mikalai | 20.05.2002 | |
8. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
9. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
10. | AZIMKO Yahor | 20.05.2002 | |
11. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
12. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
13. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
14. | Krajewski Stanisław | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 27.03.2001 |
15. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
16. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
17. | Stachowiak Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.10.2001 |
18. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
19. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
20. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
21. | ZUZAŃSKI Antoni | UKS ATENA GDAŃSK | 17.12.2001 |
22. | Wiśnik Olaf | AZS AWF POZNAŃ | 20.11.2002 |
23. | FILIKS Marcin | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 08.04.2001 |
24. | JANCZUKOWICZ Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 22.01.2002 |
25. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
26. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
27. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
28. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
29. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
30. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
31. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
32. | DEPTUŁA Kacper | WROCŁAWIANIE | 09.05.2002 |
33. | Matusewicz Kamil | AZS AWF POZNAŃ | 06.01.2003 |
34. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
35. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
35. | LOTYCZ Jan | AZS AWF WARSZAWA | 11.07.2003 |