Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.04.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Gabriela JURKIEWICZ 42 KSz WARSZAWIANKA 08.04.2005
2. Olga STYPIŃSKI 20 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
3. Lizaveta ZARETSKAYA 40 01.01.2003
4. Alicja WYSZOMIERSKA 59 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005
5. Anna BARNAŚ 21 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
6. Patrycja RADWAN 61 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
7. Kinga Zgryźniak 1 RMKS RYBNIK 22.06.2003
8. Melania Prina Cerai 58 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
9. Gabriela DZIEDZIC 22 AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
10. Weronika STRYJSKA 19 KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
11. Veronica ZAVA 62 KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
12. Yelizaveta HRYB 41 01.01.2004
13. Ewelina SABALSKA 2 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
14. Cecylia CIEŚLIK 39 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
15. Marta KWAŚNIEWSKA 38 KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
16. Maria CHYTROWSKA 3 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
17. Małgorzata Ożarowska 23 IKS WARSZAWA 11.10.2004
18. Aleksandra JANISZEWSKA 43 KSz WARSZAWIANKA 05.12.2003
19. Wiktoria ANDRZEJCZAK 60 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
20. Magdalena PIĄTEK 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
21. LURD? GRABOVSKYT? 67 01.01.2003
22. Michalina OLCHOWIK 17 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
23. Julia MURY 4 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
24. Julia GÓRSKA 64 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.05.2005
25. Zofia MAJKOWSKA 57 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
26. Gerda KRIAU?I?NAIT? 44 01.01.2003
27. Aniela NIZIO 24 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
28. Pola BOGACZ 36 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
29. AMELIA KOROL 37 AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
30. Kinga STYPIŃSKI 15 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
31. Weronika KUBIŃSKA 25 AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
32. Varvara SALAUIEVA 45 01.01.2004
33. Matylda CHOROSIŃSKA 68 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
34. Zuzanna NOWAK 5 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
35. Karolina LEWANDOWSKA 55 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 08.12.2003
36. Róża Czajkowska 16 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
37. Polina ABUKHOVICH 35 01.01.2004
38. Lena KALISZUK 65 BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
39. AUŠRINE ŠIMKUT? 46 01.01.2003
40. Maja Budzyń 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
41. Karolina Świstuń 26 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
42. Jagna OLCZAK 63 KSz WARSZAWIANKA 05.07.2004
43. Zofia JOŃCZYK 53 KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005
44. Egl? RAUKTYT? 56 01.01.2004
45. Emilia JAROSZEK 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
46. Gaja ODOLCZYK 47 KSz WARSZAWIANKA 25.10.2004
47. Aleksandra NOWAK 14 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
48. Marina LIPOV 27 PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
49. Katarzyna KĄDZIOŁKA 33 AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003
50. Dominika JADCZAK 28 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
51. Aleksandra CZAJKA 34 KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
52. Wiktoria IZDEBSKA 54 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
53. Natalia TOMASZEWSKA 8 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
54. Wiktoria CHYZIAK 48 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 21.02.2005
55. Julia ŁAPKIEWICZ 13 AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
56. Veronica PRINA CERAI 52 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
57. Karolina SZYMANOWSKA 9 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
58. Martyna FILAK 32 AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
59. Julia WERONIECKA 29 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
60. Zofia ZAMBROWSKA 49 AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
61. Michalina KOBYLNICKA 11 PIAST GLIWICE 08.01.2004
62. Urszula URBAN 66 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
63. Oliwia Tercjak 51 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
64. Dominika Olejnicka 12 IKS WARSZAWA 20.12.2003
65. Zofia KUCZYŃSKA 30 KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
66. Alicja OSTROWSKA 10 PIAST GLIWICE 06.08.2003
67. KARINA PROKOPOVI? 50 01.01.2005
68. Agata RADECKA 31 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
2. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
3. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
4. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
5. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
6. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
7. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
8. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003 zakwalifikowano
9. AUŠRINE ŠIMKUT? 01.01.2003 zakwalifikowano
10. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
11. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
11. Lizaveta ZARETSKAYA 01.01.2003 zakwalifikowano
13. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
14. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
15. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
16. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003 zakwalifikowano
17. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003 zakwalifikowano
18. LURD? GRABOVSKYT? 01.01.2003 zakwalifikowano
19. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004 zakwalifikowano
19. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 zakwalifikowano
21. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003 zakwalifikowano
22. Egl? RAUKTYT? 01.01.2004 zakwalifikowano
23. Gerda KRIAU?I?NAIT? 01.01.2003 zakwalifikowano
24. Gaja ODOLCZYK KSz WARSZAWIANKA 25.10.2004 zakwalifikowano
25. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
26. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
27. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003 zakwalifikowano
28. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
29. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 zakwalifikowano
30. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
31. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
31. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004 zakwalifikowano
33. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
33. Varvara SALAUIEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
35. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004 zakwalifikowano
36. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
37. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
38. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
39. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
40. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
41. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003 zakwalifikowano
42. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
43. KARINA PROKOPOVI? 01.01.2005 zakwalifikowano
44. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
45. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
46. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
47. Yelizaveta HRYB 01.01.2004 zakwalifikowano
48. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003 zakwalifikowano
49. Jagna OLCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.07.2004 zakwalifikowano
50. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
51. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003 zakwalifikowano
52. Katarzyna KĄDZIOŁKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003 zakwalifikowano
53. Karolina LEWANDOWSKA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 08.12.2003 zakwalifikowano
54. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
55. Aleksandra JANISZEWSKA KSz WARSZAWIANKA 05.12.2003 zakwalifikowano
56. Julia GÓRSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.05.2005 zakwalifikowano
56. Gabriela JURKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 08.04.2005 zakwalifikowano
58. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004 zakwalifikowano
59. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003 zakwalifikowano
60. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
61. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 zakwalifikowano
62. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003 zakwalifikowano
63. Polina ABUKHOVICH 01.01.2004 zakwalifikowano
64. Wiktoria CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 21.02.2005 zakwalifikowano
65. Alicja WYSZOMIERSKA KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005 zakwalifikowano
66. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005 zakwalifikowano
67. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
68. Zofia JOŃCZYK KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. LURD? GRABOVSKYT? 01.01.2003
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
3. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
5. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
6. Julia ŁAPKIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 29.07.2003
7. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
8. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
9. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
10. AUŠRINE ŠIMKUT? 01.01.2003
11. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
12. Lizaveta ZARETSKAYA 01.01.2003
12. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
14. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
15. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
16. Zofia ZAMBROWSKA AZS AWF WARSZAWA 14.01.2003
17. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
18. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
19. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
20. Weronika KUBIŃSKA AZS AWF KRAKÓW 07.04.2003
21. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
22. Dominika Olejnicka IKS WARSZAWA 20.12.2003
23. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
24. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
25. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
26. Zofia KUCZYŃSKA KSz WARSZAWIANKA 14.02.2004
27. Varvara SALAUIEVA 01.01.2004
28. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
29. Aleksandra CZAJKA KSz WARSZAWIANKA 18.10.2003
30. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
31. KARINA PROKOPOVI? 01.01.2005
32. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
33. Małgorzata Ożarowska IKS WARSZAWA 11.10.2004
34. Egl? RAUKTYT? 01.01.2004
35. Gerda KRIAU?I?NAIT? 01.01.2003
36. Gaja ODOLCZYK KSz WARSZAWIANKA 25.10.2004
37. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
38. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
39. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
40. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
41. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
42. Karolina Świstuń AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
43. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
44. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
45. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
46. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
47. Yelizaveta HRYB 01.01.2004
48. Agata RADECKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 11.12.2003
49. Jagna OLCZAK KSz WARSZAWIANKA 05.07.2004
50. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
51. AMELIA KOROL AZS AWF WARSZAWA 26.11.2003
52. Katarzyna KĄDZIOŁKA AZS AWF WARSZAWA 22.06.2003
53. Karolina LEWANDOWSKA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 08.12.2003
54. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
55. Aleksandra JANISZEWSKA KSz WARSZAWIANKA 05.12.2003
56. Julia GÓRSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 29.05.2005
56. Gabriela JURKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 08.04.2005
58. Lena KALISZUK BUDOWLANI TORUŃ 21.08.2004
59. Marta KWAŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 18.06.2003
60. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
61. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
62. Martyna FILAK AZS AWF KRAKÓW 06.01.2003
63. Polina ABUKHOVICH 01.01.2004
64. Wiktoria CHYZIAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 21.02.2005
65. Alicja WYSZOMIERSKA KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005
66. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
67. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
68. Zofia JOŃCZYK KSz WARSZAWIANKA 01.01.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy