Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz CHODAŃ 14 AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
2. Demjan FILON 29 01.01.2003
3. Filip GODLEWSKI 45 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
4. IHAR PTASHYTS 28 01.01.2003
5. Paweł Urban 1 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
6. Szymon TERLECKI 38 KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006
7. Jakub KIEŁCZEWSKI 15 IKS WARSZAWA 01.10.2004
8. Hubert GIDZIŃSKI 41 KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
9. Kacper SOŁTYS 13 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
10. Jędrzej SKWARA 16 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 24.12.2004
11. MIKITA SHCHERBA 27 01.01.2003
12. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 34 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
13. Ilja IVASHKOV 25 01.01.2004
14. Piotr Urban 2 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
15. Mateusz SKOCZEK 36 KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006
16. Michał Gładyszczak 30 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
17. DANIIL ULASEVICH 26 01.01.2003
18. Tymoteusz GORCZAŃSKI 12 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
19. MACIEJ KAŹMIERSKI 3 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
20. Mateusz Biedroński 18 AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
21. Ignacy TYCZYŃSKI 40 PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004
22. Michał ANIOŁKOWSKI 9 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
23. Michal Norbert BRODOWICZ 43 01.01.2005
24. Nuri KESHK 31 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
25. Szymon Tarachanowicz 4 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
26. Karol DANIEWSKI 32 KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
27. Antoni Socha 5 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
28. Albert MIZERSKI 11 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
29. Jan KYCIA 44 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 16.10.2005
30. Evgenij SHAPOVALOV 19 01.01.2003
31. Mihail PUCHKOVSKIY 42 01.01.2004
32. Dominik WYSOTA 24 01.01.2005
33. Miłosz MIKOŁAJCZAK 6 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003
34. Filip GŁADYSZCZAK 20 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 10.10.2005
35. Konrad Szymański 8 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
36. ARTSIOM SANKO 37 01.01.2003
37. Mateusz EMILIANOWICZ 23 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
38. Stanisław SZAŁACIŃSKI 33 KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
39. Jan MAJEWSKI 39 UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.01.2003
40. Karol ROŻEK 10 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
41. Jan GLINKA 7 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
42. Marcin SURMA 22 KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
43. Artsem BULHAKAU 35 01.01.2004
44. Yahor PTASHYTS 21 01.01.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
2. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
3. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
4. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
5. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
6. Mihail PUCHKOVSKIY 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
8. Ilja IVASHKOV 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
9. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
11. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
12. Yahor PTASHYTS 01.01.2003 zakwalifikowano
13. Jan MAJEWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.01.2003 zakwalifikowano
14. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
15. Evgenij SHAPOVALOV 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004 zakwalifikowano
17. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
18. DANIIL ULASEVICH 01.01.2003 zakwalifikowano
19. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
20. Miłosz MIKOŁAJCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003 zakwalifikowano
21. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
22. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004 zakwalifikowano
23. IHAR PTASHYTS 01.01.2003 zakwalifikowano
24. Jakub KIEŁCZEWSKI IKS WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
25. Demjan FILON 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
27. Filip GŁADYSZCZAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 10.10.2005 zakwalifikowano
28. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003 zakwalifikowano
29. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005 zakwalifikowano
30. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
31. MIKITA SHCHERBA 01.01.2003 zakwalifikowano
32. Jan KYCIA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 16.10.2005 zakwalifikowano
33. Michal Norbert BRODOWICZ 01.01.2005 zakwalifikowano
34. Stanisław SZAŁACIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004 zakwalifikowano
35. ARTSIOM SANKO 01.01.2003 zakwalifikowano
36. Marcin SURMA KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003 zakwalifikowano
37. Ignacy TYCZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004 zakwalifikowano
39. Jędrzej SKWARA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 24.12.2004 zakwalifikowano
40. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006 zakwalifikowano
41. Artsem BULHAKAU 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Szymon TERLECKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006 zakwalifikowano
43. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005 zakwalifikowano
44. Dominik WYSOTA 01.01.2005 zakwalifikowano
45. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Paweł Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
2. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
3. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
5. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
6. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
7. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
8. Miłosz MIKOŁAJCZAK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.01.2003
9. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
10. Mihail PUCHKOVSKIY 01.01.2004
11. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
12. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
13. Evgenij SHAPOVALOV 01.01.2003
14. Filip GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 18.05.2004
15. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
16. Demjan FILON 01.01.2003
17. Ilja IVASHKOV 01.01.2004
18. Yahor PTASHYTS 01.01.2003
19. Jan MAJEWSKI UKS RIPOSTA OLSZTYN 01.01.2003
20. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
21. DANIIL ULASEVICH 01.01.2003
22. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
23. IHAR PTASHYTS 01.01.2003
24. Jakub KIEŁCZEWSKI IKS WARSZAWA 01.10.2004
25. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
26. Filip GŁADYSZCZAK AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 10.10.2005
27. Karol ROŻEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.10.2003
28. Mateusz Biedroński AZS AWF KRAKÓW 25.04.2005
29. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
30. MIKITA SHCHERBA 01.01.2003
31. Jan KYCIA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 16.10.2005
32. Hubert GIDZIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 20.04.2005
33. Bartosz CHODAŃ AZS AWF KRAKÓW 16.05.2004
34. Michal Norbert BRODOWICZ 01.01.2005
35. Stanisław SZAŁACIŃSKI KSz WARSZAWIANKA 24.11.2004
36. ARTSIOM SANKO 01.01.2003
37. Marcin SURMA KSz WARSZAWIANKA 28.10.2003
38. Ignacy TYCZYŃSKI PKSZERM WARSZAWA 04.02.2004
40. Jędrzej SKWARA AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 24.12.2004
41. Karol DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 23.06.2006
42. Artsem BULHAKAU 01.01.2004
43. Szymon TERLECKI KSz WARSZAWIANKA 08.04.2006
44. Dominik WYSOTA 01.01.2005
45. Mateusz SKOCZEK KSz WARSZAWIANKA 19.06.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy