Turniej

Nazwa: Warszawska Syrenka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.04.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Kacper Krupa 14 KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001
2. Kamil DUTKIEWICZ 13 KSz WARSZAWIANKA 25.11.2001
3. Jan Socha 1 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
4. ZAKHAR HAIDASH 30 01.01.2001
5. Maksim SOBALEU 26 01.01.2002
6. Maksymilian TOBOREK 27 AZS AWF KRAKÓW 05.06.2002
7. VITALI PRANICHNIKAU 23 01.01.2001
8. Bartosz BOGDAŃSKI 17 STSZERM LEGIA WARSZAWA 09.06.2001
9. Stanisław KORZENIEWSKI 12 PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
10. Jan PAKUŁA 11 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
11. MAKSIM BAHDANOVICH 35 01.01.2001
12. Dawid DĘBICKI 2 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
13. Yury ABUKHOUSKI 22 01.01.2001
14. Mikołaj MILCZAREK-METZNER 25 PKSZERM WARSZAWA 25.07.2002
15. Mikołaj RADOSZ 3 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
16. Dominik GŁOWACKI 10 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
17. Jan LEWANOWICZ 15 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
18. Julian BERNAT 34 KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
19. Max GÓRSKI 16 PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002
20. Ugnius MYKOLAITIS 21 01.01.2002
21. Bartłomiej GODLEWSKI 9 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
22. Jan DANIEWSKI 36 KSz WARSZAWIANKA 12.10.2002
23. DANIIL AUDZEI 31 01.01.2001
24. Stanisław RUTZ 4 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
25. Igor WÓJCIK 28 UKS G-8 BIELANY 17.04.2001
26. Karol NIEMIEC 37 UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
27. MIKALAI ZDANCHUK 29 01.01.2001
28. Franciszek STOKŁOSA 24 KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
29. DOMINYKAS ?INGA 20 01.01.2001
30. Maciej Gramza 8 KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
31. Jakub Cieślik 5 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
32. ULADZISLAU SHAPIALEVICH 18 01.01.2002
33. Kirill SIAMASHKA 19 01.01.2002
34. Aleksander MAŁKOWSKI 32 KSz WARSZAWIANKA 05.07.2002
35. Kacper BĄCZEK 33 STSZERM LEGIA WARSZAWA 01.09.2002
36. Szymon OGONOWSKI 6 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
37. Antoni NOSSARZEWSKI 7 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
2. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
3. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
4. DANIIL AUDZEI 01.01.2001 zakwalifikowano
5. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
6. VITALI PRANICHNIKAU 01.01.2001 zakwalifikowano
7. Kirill SIAMASHKA 01.01.2002 zakwalifikowano
8. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
9. Yury ABUKHOUSKI 01.01.2001 zakwalifikowano
10. MIKALAI ZDANCHUK 01.01.2001 zakwalifikowano
11. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
12. Max GÓRSKI PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002 zakwalifikowano
13. ZAKHAR HAIDASH 01.01.2001 zakwalifikowano
14. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002 zakwalifikowano
15. Kacper Krupa KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001 zakwalifikowano
16. Maksim SOBALEU 01.01.2002 zakwalifikowano
17. ULADZISLAU SHAPIALEVICH 01.01.2002 zakwalifikowano
18. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
19. Igor WÓJCIK UKS G-8 BIELANY 17.04.2001 zakwalifikowano
20. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
21. Kacper BĄCZEK STSZERM LEGIA WARSZAWA 01.09.2002 zakwalifikowano
22. Stanisław KORZENIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001 zakwalifikowano
22. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002 zakwalifikowano
24. Bartosz BOGDAŃSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 09.06.2001 zakwalifikowano
25. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
26. DOMINYKAS ?INGA 01.01.2001 zakwalifikowano
27. Kamil DUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 25.11.2001 zakwalifikowano
28. Antoni NOSSARZEWSKI PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002 zakwalifikowano
29. Mikołaj MILCZAREK-METZNER PKSZERM WARSZAWA 25.07.2002 zakwalifikowano
30. Karol NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002 zakwalifikowano
31. Julian BERNAT KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002 zakwalifikowano
32. Ugnius MYKOLAITIS 01.01.2002 zakwalifikowano
33. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002 zakwalifikowano
34. MAKSIM BAHDANOVICH 01.01.2001 zakwalifikowano
35. Maksymilian TOBOREK AZS AWF KRAKÓW 05.06.2002 zakwalifikowano
36. Jan DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 12.10.2002 zakwalifikowano
37. Aleksander MAŁKOWSKI KSz WARSZAWIANKA 05.07.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MIKALAI ZDANCHUK 01.01.2001
2. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
3. ZAKHAR HAIDASH 01.01.2001
3. Maciej Gramza KS SZPADA WROCŁAW. 21.02.2002
5. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
6. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
7. Max GÓRSKI PKSZERM WARSZAWA 12.02.2002
8. Stanisław KORZENIEWSKI PKSZERM WARSZAWA 12.09.2001
9. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
10. DANIIL AUDZEI 01.01.2001
11. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
12. VITALI PRANICHNIKAU 01.01.2001
13. Yury ABUKHOUSKI 01.01.2001
14. Maksim SOBALEU 01.01.2002
15. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
16. DOMINYKAS ?INGA 01.01.2001
17. Kirill SIAMASHKA 01.01.2002
18. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
19. Kacper Krupa KSz WARSZAWIANKA 13.01.2001
20. ULADZISLAU SHAPIALEVICH 01.01.2002
21. Igor WÓJCIK UKS G-8 BIELANY 17.04.2001
22. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
23. Kacper BĄCZEK STSZERM LEGIA WARSZAWA 01.09.2002
24. Jan LEWANOWICZ WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 28.10.2002
25. Bartosz BOGDAŃSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 09.06.2001
26. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
27. Kamil DUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 25.11.2001
28. Antoni NOSSARZEWSKI PKSZERM WARSZAWA 22.12.2002
29. Mikołaj MILCZAREK-METZNER PKSZERM WARSZAWA 25.07.2002
30. Karol NIEMIEC UKS 46 ŁÓDŹ 09.01.2002
31. Franciszek STOKŁOSA KSz WARSZAWIANKA 28.05.2002
32. MAKSIM BAHDANOVICH 01.01.2001
33. Julian BERNAT KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
34. Ugnius MYKOLAITIS 01.01.2002
35. Maksymilian TOBOREK AZS AWF KRAKÓW 05.06.2002
36. Jan DANIEWSKI KSz WARSZAWIANKA 12.10.2002
37. Aleksander MAŁKOWSKI KSz WARSZAWIANKA 05.07.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy