Nazwa: Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Mikołowa
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.03.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Jędrzejczyk Radosław | 17 | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
2. | MIZIA Jonasz | 18 | 09.11.2002 | |
3. | MARCOL Maciej | 9 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
4. | Cnotalski Przemysław | 8 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
5. | NOGANOWICZ Karol | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
6. | WESOŁOWSKI Michał | 16 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
7. | KIN Wojciech | 18 | 14.08.2002 | |
8. | MUSIOLIK Bartłomiej | 7 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
9. | Adamczyk Patryk | 10 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
10. | PATRYAS Igor | 18 | AKS MIKOŁÓW | 20.11.2002 |
11. | 2 | |||
12. | Migas Piotr | 15 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
13. | FRELICH Mi?osz | 18 | 28.08.2002 | |
14. | OLCHAWA Krystian | 18 | 06.02.2002 | |
15. | Sojka Dominik | 11 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
16. | BONIECKI Jakub | 6 | BTS BYTOM | 25.11.2001 |
17. | CHRAPKA Stefan | 14 | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
18. | MANDRYSZ Sebastian | 3 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
19. | PISKOR Dominik | 18 | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 |
20. | RADOSZ Mikołaj | 4 | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
21. | PAZERA Jakub | 18 | 30.09.2001 | |
22. | GODLEWSKI Bartłomiej | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
23. | Huwer Kamil | 5 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
24. | 13 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | zakwalifikowano | |||
2. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
2. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
4. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
5. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
6. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
7. | BONIECKI Jakub | BTS BYTOM | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
8. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
9. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
10. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
11. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
12. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
13. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
14. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
15. | zakwalifikowano | |||
15. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
15. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
18. | OLCHAWA Krystian | 06.02.2002 | zakwalifikowano | |
19. | PAZERA Jakub | 30.09.2001 | zakwalifikowano | |
20. | PATRYAS Igor | AKS MIKOŁÓW | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
21. | FRELICH Mi?osz | 28.08.2002 | zakwalifikowano | |
22. | PISKOR Dominik | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 | zakwalifikowano |
22. | KIN Wojciech | 14.08.2002 | zakwalifikowano | |
24. | MIZIA Jonasz | 09.11.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
2. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
3. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
3. | |||
5. | BONIECKI Jakub | BTS BYTOM | 25.11.2001 |
6. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
7. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
8. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
9. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
10. | CHRAPKA Stefan | PIAST GLIWICE | 20.11.2002 |
11. | RADOSZ Mikołaj | AZS AWF KRAKÓW | 02.12.2002 |
12. | Jędrzejczyk Radosław | AZS AWF KATOWICE | 04.08.2002 |
13. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
14. | |||
14. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
16. | PAZERA Jakub | 30.09.2001 | |
17. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
18. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
19. | OLCHAWA Krystian | 06.02.2002 | |
20. | PATRYAS Igor | AKS MIKOŁÓW | 20.11.2002 |
21. | FRELICH Mi?osz | 28.08.2002 | |
22. | PISKOR Dominik | PIAST GLIWICE | 11.06.2001 |
22. | KIN Wojciech | 14.08.2002 | |
24. | MIZIA Jonasz | 09.11.2002 |