Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Truszczyński Dominik 10 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
2. 5
3. STEFANIAK Gaweł 34 01.01.2008
4. BONDAREVSKIS Reinards 13 01.01.2008
5. LUDWICZAK Antoni 23 01.01.2008
6. KOSZTOLÁNYI Hunor 2 01.01.2008
7. CZAJKOWSKI Grzegorz 13 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.04.2008
8. Kędziora Jakub 22 IKS LESZNO 31.05.2008
9. MILO Vandaele 7 01.01.2008
10. BIEŃKOWSKI Aleksander 3 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
11. GRAUDINS Gustavs 18 01.01.2008
12. Chojnacki Maksymilian 30 MKS Świt 02.03.2009
13. Sowa Jan 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
14. Kardyś Alex 12 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
15. MURAWJOW Victor 4 01.01.2008
16. DAPKUNS Karlis 17 01.01.2008
17. Pokorski Franciszek 29 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
18. Nieszczerzewski Eryk 34 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
19. Narolewski Jakub 1 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
20. HOLMIN SEVASTJAN 27 01.01.2008
21. ŞENGöL Onur 19 01.01.2008
22. Woźniak Eryk 16 AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
23. CYGNAR Filip 8 UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
24. Torzyński Bartosz 25 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009
25. Sawicki Patryk 15 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
26. VINCE Bajnok 33 01.01.2009
27. RICARDS Plasunovs 11 01.01.2008
28. Mazur Maciej 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
29. Wiśnik Feliks 9 AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
30. ANBARLILAR Ahmed Turgut 20 01.01.2008
31. Woropay-Hordziejewicz Lubomir 28 MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
32. GRELA Marcus 24 01.01.2008

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
2. KOSZTOLÁNYI Hunor 01.01.2008 zakwalifikowano
3. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 zakwalifikowano
4. MURAWJOW Victor 01.01.2008 zakwalifikowano
5. zakwalifikowano
6. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008 zakwalifikowano
7. MILO Vandaele 01.01.2008 zakwalifikowano
8. CYGNAR Filip UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008 zakwalifikowano
9. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009 zakwalifikowano
10. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008 zakwalifikowano
11. RICARDS Plasunovs 01.01.2008 zakwalifikowano
12. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
13. CZAJKOWSKI Grzegorz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.04.2008 zakwalifikowano
13. BONDAREVSKIS Reinards 01.01.2008 zakwalifikowano
15. Sawicki Patryk UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008 zakwalifikowano
16. Woźniak Eryk AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008 zakwalifikowano
17. DAPKUNS Karlis 01.01.2008 zakwalifikowano
18. GRAUDINS Gustavs 01.01.2008 zakwalifikowano
19. ŞENGöL Onur 01.01.2008 zakwalifikowano
20. ANBARLILAR Ahmed Turgut 01.01.2008 zakwalifikowano
21. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008 zakwalifikowano
22. Kędziora Jakub IKS LESZNO 31.05.2008 zakwalifikowano
23. LUDWICZAK Antoni 01.01.2008 zakwalifikowano
24. GRELA Marcus 01.01.2008 zakwalifikowano
25. Torzyński Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009 zakwalifikowano
27. HOLMIN SEVASTJAN 01.01.2008 zakwalifikowano
28. Woropay-Hordziejewicz Lubomir MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008 zakwalifikowano
29. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009 zakwalifikowano
30. Chojnacki Maksymilian MKS Świt 02.03.2009 zakwalifikowano
33. VINCE Bajnok 01.01.2009 zakwalifikowano
34. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008 zakwalifikowano
34. STEFANIAK Gaweł 01.01.2008 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. DAPKUNS Karlis 01.01.2008
2. MILO Vandaele 01.01.2008
3. Mazur Maciej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.05.2008
3. Sowa Jan WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30.08.2008
5. MURAWJOW Victor 01.01.2008
6. CYGNAR Filip UKS ATENA GDAŃSK 15.03.2008
7. Kardyś Alex UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
8. KOSZTOLÁNYI Hunor 01.01.2008
9. BIEŃKOWSKI Aleksander UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
10. Narolewski Jakub MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
11. RICARDS Plasunovs 01.01.2008
12. BONDAREVSKIS Reinards 01.01.2008
13. Truszczyński Dominik UKS 35 BIELAWY TORUŃ 22.01.2008
14. GRAUDINS Gustavs 01.01.2008
15. CZAJKOWSKI Grzegorz UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.04.2008
16. Sawicki Patryk UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.03.2008
17.
18. Wiśnik Feliks AZS AWF POZNAŃ 19.08.2009
19. ŞENGöL Onur 01.01.2008
20. Kędziora Jakub IKS LESZNO 31.05.2008
21. ANBARLILAR Ahmed Turgut 01.01.2008
22. LUDWICZAK Antoni 01.01.2008
23. GRELA Marcus 01.01.2008
24. VINCE Bajnok 01.01.2009
25. Pokorski Franciszek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.04.2009
26. Nieszczerzewski Eryk WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 15.07.2008
27. Woźniak Eryk AZS AWF POZNAŃ 08.12.2008
28. HOLMIN SEVASTJAN 01.01.2008
29. Torzyński Bartosz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 01.03.2009
30. STEFANIAK Gaweł 01.01.2008
31. Woropay-Hordziejewicz Lubomir MKS KUSY SZCZECIN 11.04.2008
32. Chojnacki Maksymilian MKS Świt 02.03.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content