Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Barbara LACHMAN 41 AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
2. Weronika SKOCZYLAS 8 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
3. Julia URMAŃSKA 40 IKS LESZNO 10.01.2006
4. Amelia Szularz 39 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
5. Suhajda ZSÓFI 57 01.01.2007
6. AGATA BAJEVA 24 01.01.2006
7. Karolina ROMPCZYK 10 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
8. Katarzyna KUBACZYK 15 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
9. Helena SZAFRAN 55 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
10. Juliana SEMAROVA 24 01.01.2006
11. Agata KOLENDA 60 WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
12. Aleksandra Nowakowska 56 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
13. DARJA BURDŽIBALJAN 11 01.01.2007
14. Julia DUDZIUK 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
15. Nisan Ezel KARAMAN 12 01.01.2006
16. Nina ROLL 58 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
17. Aleksandra BINKO 9 IKS LESZNO 20.06.2006
18. Karolina KRASTINA 5 01.01.2006
19. Varvara KOZLOVA 34 01.01.2007
20. Oliwia DUDZIŃSKA 53 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.03.2007
21. Monika BEKALARCZYK 42 UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
22. ANNA GRYSHCHUK 54 01.01.2006
23. Julia Wiśniewska 26 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
24. Hanna Posadzy 68 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
25. Oliwia DĄBROWSKA 43 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
26. Ishani SOOD 7 01.01.2006
27. Zuzanna SZYMAŃSKA 59 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.12.2006
28. Derin Deniz ODABAŞ 35 01.01.2006
29. Natalia JAROSIEWICZ 13 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
30. NIKOL JUNELE 36 01.01.2006
31. VALENTYNA DERMENZHY 3 01.01.2006
32. Zuzanna Góralczyk 48 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
33. Laura WILKE 20 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
34. Hera LIEPNIECE 28 01.01.2006
35. Malwina DUDEK 62 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
36. Dominika Nelza 23 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
37. Sara MIKULAK 14 01.01.2006
38. Emilia SZEFERA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
39. VLADYSLAVA YAKUSHEVA 64 01.01.2007
40. Ewa KOWALEWSKA 37 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
41. Luiza KOWALSKA 46 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
42. Zofia MAJOREK 3 UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
43. Zuzanna KARPIŃSKA 22 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
44. IRINA FILIPPOVA 29 01.01.2007
45. Bianka Telatyńska 20 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
46. Alise SMIRNOVA 51 01.01.2006
47. Gabriela BESSMAN 32 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
48. Taisiia FILATOVA 16 01.01.2006
49. Liliana DĄBROWSKA 48 UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
50. Nadia JASZCZOŁT 17 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
51. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 30 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
52. Liliana Ścieszyńska 52 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
53. MARIIA NAHRABOVA 19 01.01.2006
54. Nora ŠLAUKSTINA 18 01.01.2006
55. Zuzanna WOJEWÓDZKA 27 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
56. Aniela KĘDZIA-STĘPKOWSKA 47 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.03.2006
57. Alicja BYZEWSKA 6 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
58. Olga GROBELNA 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
59. Victoria SKORA 44 IKS LESZNO 16.12.2006
60. Viktorija GOROHOVA 33 01.01.2007
61. Hanna WOJTAS 2 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
62. MILENA SIMUTINA 48 01.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
2. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
3. VALENTYNA DERMENZHY 01.01.2006 zakwalifikowano
3. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006 zakwalifikowano
5. Karolina KRASTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
6. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
7. Ishani SOOD 01.01.2006 zakwalifikowano
8. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
9. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
10. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
11. DARJA BURDŽIBALJAN 01.01.2007 zakwalifikowano
12. Nisan Ezel KARAMAN 01.01.2006 zakwalifikowano
13. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
14. Sara MIKULAK 01.01.2006 zakwalifikowano
15. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006 zakwalifikowano
16. Taisiia FILATOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
17. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
18. Nora ŠLAUKSTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
19. MARIIA NAHRABOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
20. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
20. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007 zakwalifikowano
22. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006 zakwalifikowano
23. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
24. AGATA BAJEVA 01.01.2006 zakwalifikowano
24. Juliana SEMAROVA 01.01.2006 zakwalifikowano
26. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
27. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
28. Hera LIEPNIECE 01.01.2006 zakwalifikowano
29. IRINA FILIPPOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
30. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
31. Olga GROBELNA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
32. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
33. Viktorija GOROHOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
34. Varvara KOZLOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
35. Derin Deniz ODABAŞ 01.01.2006 zakwalifikowano
36. NIKOL JUNELE 01.01.2006 zakwalifikowano
37. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
37. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007 zakwalifikowano
39. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006 zakwalifikowano
40. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
41. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007 zakwalifikowano
42. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006 zakwalifikowano
43. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006 zakwalifikowano
44. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006 zakwalifikowano
46. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006 zakwalifikowano
47. Aniela KĘDZIA-STĘPKOWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.03.2006 zakwalifikowano
48. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006 zakwalifikowano
48. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
48. MILENA SIMUTINA 01.01.2006 zakwalifikowano
51. Alise SMIRNOVA 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
53. Oliwia DUDZIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.03.2007 zakwalifikowano
54. ANNA GRYSHCHUK 01.01.2006 zakwalifikowano
55. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007 zakwalifikowano
56. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
57. Suhajda ZSÓFI 01.01.2007 zakwalifikowano
58. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006 zakwalifikowano
59. Zuzanna SZYMAŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.12.2006 zakwalifikowano
60. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006 zakwalifikowano
62. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006 zakwalifikowano
64. VLADYSLAVA YAKUSHEVA 01.01.2007 zakwalifikowano
68. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ishani SOOD 01.01.2006
2. Karolina ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12.03.2006
3. Zofia MAJOREK UKS ATENA GDAŃSK 01.03.2006
3. DARJA BURDŽIBALJAN 01.01.2007
5. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
6. Karolina KRASTINA 01.01.2006
7. Taisiia FILATOVA 01.01.2006
8. Bianka Telatyńska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 16.01.2007
9. VALENTYNA DERMENZHY 01.01.2006
10. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
11. AGATA BAJEVA 01.01.2006
12. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
13. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
14. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
15. Derin Deniz ODABAŞ 01.01.2006
16. Aniela KĘDZIA-STĘPKOWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.03.2006
17. Nisan Ezel KARAMAN 01.01.2006
18. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
19. Nora ŠLAUKSTINA 01.01.2006
20. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
21. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
22. Hera LIEPNIECE 01.01.2006
23. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
24. Juliana SEMAROVA 01.01.2006
25. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
26. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
27. Sara MIKULAK 01.01.2006
28. NIKOL JUNELE 01.01.2006
29. Monika BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 21.12.2006
30. Amelia Szularz WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.04.2006
31. Nina ROLL WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.02.2006
32. Helena SZAFRAN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 03.09.2007
33. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
34. MARIIA NAHRABOVA 01.01.2006
35. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
36. Zuzanna KARPIŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 12.08.2006
37. Katarzyna KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 15.09.2006
38. Varvara KOZLOVA 01.01.2007
39. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
40. Alise SMIRNOVA 01.01.2006
41. Oliwia DĄBROWSKA NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 19.05.2006
42. Viktorija GOROHOVA 01.01.2007
43. Victoria SKORA IKS LESZNO 16.12.2006
44. IRINA FILIPPOVA 01.01.2007
45. Julia URMAŃSKA IKS LESZNO 10.01.2006
46. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
47. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
48. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
49. ANNA GRYSHCHUK 01.01.2006
50. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
51. Liliana DĄBROWSKA UKS ATENA GDAŃSK 15.08.2006
52. Ewa KOWALEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.01.2007
53. MILENA SIMUTINA 01.01.2006
54. Suhajda ZSÓFI 01.01.2007
55. Barbara LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 01.12.2007
56. Agata KOLENDA WROCŁAWIANIE. 22.02.2006
57. Oliwia DUDZIŃSKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 29.03.2007
58. Olga GROBELNA D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
59. Zuzanna SZYMAŃSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.12.2006
60. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
61. Malwina DUDEK NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 17.02.2006
62. VLADYSLAVA YAKUSHEVA 01.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy