Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Oliwia Kulpaczyńska 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
2. Weronika TRACZ 16 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
3. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
4. Daisy BARROW 44 01.01.2004
5. Kateryna LAVRENIUK 38 01.01.2004
6. Julia GRACZYK 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
7. Maja SZATARSKA 15 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
8. VLADA MARYNICH 65 01.01.2004
9. Andreea DINCA 11
10. Alina KOLOBEKOVA 41
11. Wiktoria KOC 42 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005
12. Alena KUZNETSOVA 54 01.01.2005
13. Daria FILIPOWICZ 31 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
14. Konstancja KANAS 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
15. Anna SAVKINA 27 01.01.2005
16. Zuzanna KĘDZIORA 9 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
17. Clarisse TAN 40 01.01.2004
18. Alina LAURENTOWICZ 62 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
19. YELYZAVETA SOSNOVSKA 58 01.01.2005
20. Daniela SZPEJNA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
21. Varvara DRAL 30 01.01.2004
22. Laura SZCZECHOWSKA 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
23. Gabriela SINKOVICA 29 01.01.2005
24. Stefaniia RAKHIMOVA 57 01.01.2004
25. Sagane LENFANT-KOENIG 36
26. Lena JERZ 2 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
27. Helena NACHERJANE 14 01.01.2004
28. Laura NAKLICKA 27 MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
29. Sara ROMPCZYK 45 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
30. MARIIA DIACHENKO 75 01.01.2004
31. Barbora ZEZULOVÁ 35 01.01.2004
32. Amelia OLSZEWSKA 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
33. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 66 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
34. Lena PIĄTKOWSKA 18 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
35. OLIWIA KOWALSKA 25 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
36. Antonina Bartol 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
37. Elina SOLOBAIEVA 37 01.01.2004
38. Antonina KWIATKOWSKA 68 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
39. Fatima Zehra ANBARLILAR 42 01.01.2005
40. ELIZAVETA SHUMILOVA 2 01.01.2004
41. ANNA ZAKHARCHENKO 46 01.01.2005
42. Gabriela MIĘTKA 10 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
43. Sara MLADENOVA 55 01.01.2004
44. Zofia ŻURAWSKA 67 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
45. Lena CICHOROWSKA 26 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
46. Natalia Woźniak 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
47. Julia JAKUBOWSKA 60 AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004
48. Darya ULASAVA 6 01.01.2004
49. Sonia Turbo 47 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
50. Jagoda OLSZÓWKA 34 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
51. KATERYNA DIACHENKO 32 01.01.2004
52. Aleksandra Nowakowska 20 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
53. Anna ŚWIĄTKOWSKA 52 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
54. ANNA TVARDOVSKA 48 01.01.2004
55. Katarzyna BEKALARCZYK 24 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
56. Róża WYKLAND 7 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
57. Magdalena DĄBECKA 33 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
58. Anastasiia YEROFIEIENKO 23 01.01.2004
59. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 50 01.01.2005
60. Polina VAKO 52 01.01.2004
61. Matylda WINIECKA 21 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
62. Maria Fedorów 48 AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
63. Oliwia STACHULAK 50 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
64. Arianna CAO 5 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
2. ELIZAVETA SHUMILOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
5. Arianna CAO 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Darya ULASAVA 01.01.2004 zakwalifikowano
7. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
8. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
9. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
10. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
11. Andreea DINCA zakwalifikowano
12. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
12. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
14. Helena NACHERJANE 01.01.2004 zakwalifikowano
15. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
16. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
17. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
18. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
19. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
20. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
21. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
21. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
23. Anastasiia YEROFIEIENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
24. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
25. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
26. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
27. Anna SAVKINA 01.01.2005 zakwalifikowano
27. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005 zakwalifikowano
29. Gabriela SINKOVICA 01.01.2005 zakwalifikowano
30. Varvara DRAL 01.01.2004 zakwalifikowano
31. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
32. KATERYNA DIACHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano
33. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
34. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
35. Barbora ZEZULOVÁ 01.01.2004 zakwalifikowano
36. Sagane LENFANT-KOENIG zakwalifikowano
37. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004 zakwalifikowano
38. Kateryna LAVRENIUK 01.01.2004 zakwalifikowano
39. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
40. Clarisse TAN 01.01.2004 zakwalifikowano
41. Alina KOLOBEKOVA zakwalifikowano
42. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005 zakwalifikowano
42. Fatima Zehra ANBARLILAR 01.01.2005 zakwalifikowano
44. Daisy BARROW 01.01.2004 zakwalifikowano
45. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 zakwalifikowano
46. ANNA ZAKHARCHENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
47. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
48. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005 zakwalifikowano
48. ANNA TVARDOVSKA 01.01.2004 zakwalifikowano
50. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
50. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
52. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005 zakwalifikowano
52. Polina VAKO 01.01.2004 zakwalifikowano
54. Alena KUZNETSOVA 01.01.2005 zakwalifikowano
55. Sara MLADENOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
57. Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004 zakwalifikowano
58. YELYZAVETA SOSNOVSKA 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Julia JAKUBOWSKA AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004 zakwalifikowano
62. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005 zakwalifikowano
65. VLADA MARYNICH 01.01.2004 zakwalifikowano
66. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
67. Zofia ŻURAWSKA AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
68. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
75. MARIIA DIACHENKO 01.01.2004 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Anastasiia YEROFIEIENKO 01.01.2004
2. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
3. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
3. ELIZAVETA SHUMILOVA 01.01.2004
5. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
6. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
7. Gabriela SINKOVICA 01.01.2005
8. Sagane LENFANT-KOENIG
9. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
10. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
11. Andreea DINCA
12. Darya ULASAVA 01.01.2004
13. Arianna CAO 01.01.2005
14. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
15. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
16. Alina KOLOBEKOVA
17. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
18. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
19. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
20. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
21. Helena NACHERJANE 01.01.2004
22. Varvara DRAL 01.01.2004
23. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
24. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
25. ANNA TVARDOVSKA 01.01.2004
25. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
27. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
28. Stefaniia RAKHIMOVA 01.01.2004
29. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
30. Fatima Zehra ANBARLILAR 01.01.2005
31. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
32. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
33. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
34. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
35. Wiktoria KOC FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 16.02.2005
36. Anna SAVKINA 01.01.2005
37. Barbora ZEZULOVÁ 01.01.2004
38. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
39. Elina SOLOBAIEVA 01.01.2004
40. Polina VAKO 01.01.2004
41. Laura NAKLICKA MKS KUSY SZCZECIN 17.02.2005
42. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
43. ANNA ZAKHARCHENKO 01.01.2005
44. Clarisse TAN 01.01.2004
45. KATERYNA DIACHENKO 01.01.2004
46. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
47. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
48. Maria Fedorów AZS AWF WARSZAWA 13.05.2005
49. Daisy BARROW 01.01.2004
50. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
51. Sara MLADENOVA 01.01.2004
52. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
53. YELYZAVETA CHYZHYKOVA 01.01.2005
54. Kateryna LAVRENIUK 01.01.2004
55. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
56. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.01.2004
57. VLADA MARYNICH 01.01.2004
58. Alina LAURENTOWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13.12.2005
59. YELYZAVETA SOSNOVSKA 01.01.2005
60. Alena KUZNETSOVA 01.01.2005
61. MARIIA DIACHENKO 01.01.2004
62. Zofia ŻURAWSKA AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
63. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
64. Julia JAKUBOWSKA AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy