Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Matey MATEEV 15 01.01.2005
2. Emil KRÖCKEL 29 01.01.2004
3. Kamil Tomeczek 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
4. Piotr Sowa 69 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
5. Makam TRAORE 44 01.01.2005
6. Jan NOAK 64 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004
7. CHARLES FREBAULT 51 01.01.2004
8. Dragomir NIKOLOV 5 01.01.2005
9. Valters KAULAKANS 22 01.01.2005
10. Adrian KAPAŁA 57 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
11. Dawid PIOSIK 23 IKS LESZNO 16.12.2004
12. Bartosz KRUSZONA 36 WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
13. Marcin RADAJEWSKI 43 IKS LESZNO 18.06.2005
14. Igor Woźniak 4 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
15. Péter BÖDÖ 55 01.01.2005
16. NAZAR NESTOLII 25 01.01.2005
17. Nikita KUCEBA 29 01.01.2004
18. Piotr ROGACKI 60 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
19. Marcis FRICBERGS 23 01.01.2005
20. Antoni Bem 6 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
21. Demir Erdur URAS 61 01.01.2004
22. Adam ANDRZEJEWSKI 14 IKS LESZNO 31.10.2005
23. GEORGII NOSKOV 46 01.01.2004
24. Tymoteusz JACEWICZ 52 KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
25. Demir TONER 12 01.01.2004
26. YAROSLAV VLASIUK 45 01.01.2005
27. Ksawery ZAPÓR 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
28. Jan Nowak 1 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
29. Melchior Krawczyński 26 WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
30. Samuel CHOI 34 01.01.2005
31. Louis CHAPAN 41 01.01.2004
32. Batu GöNAY 8 01.01.2004
33. Filip WINKHOF 33 IKS LESZNO 25.11.2005
34. Tomasz Gorczyca 1 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
35. Albert BAGDÁNY 27 01.01.2005
36. Conrad WU 13 01.01.2004
37. Marcello DALAIS-DUWSINI 42 01.01.2004
38. Maksymilian MAĆKOWIAK 55 IKS LESZNO 04.12.2005
39. Noah DARIANO 16 01.01.2004
40. Łukasz Kulpaczyński 19 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
41. Noi CAUTRIDOU 49 01.01.2005
42. Szymon PACHOLCZYK 50 IKS LESZNO 17.10.2004
43. Janis MURNIEKS 39 01.01.2004
44. Anas ANANE 3 01.01.2004
45. Mikołaj Olszewski 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
46. Kvasins PATRIKS 53 01.01.2005
47. Filip BEDNER 35 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
48. ALEKSS GAFE 40 01.01.2005
49. Adam MAKAŁOWSKI 31 IKS LESZNO 11.03.2005
50. Moltas HÖJER 63 01.01.2005
51. Dominik KANIA 32 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
52. Karol Fedorowicz 10 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
53. Milans POMERANCEVS 54 01.01.2005
54. Kyrylo KHRYSTENKO 37 01.01.2005
55. Michał Wieczorek 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
56. Tobiasz WAŚCIŃSKI 7 IKS LESZNO 01.11.2004
57. Jack COURTNEY 38 01.01.2004
58. Mihails RATNEKS 48 01.01.2005
59. Cesar COUTEUX 20 01.01.2004
60. Piotr Ginda 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
61. Yehor ZYMIRIEV 59 01.01.2005
62. Claudio SOSA 21 01.01.2004
63. Maksymilian KANCI 47 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
1. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
3. Anas ANANE 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
5. Dragomir NIKOLOV 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
7. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
8. Batu GöNAY 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
10. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
11. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
12. Demir TONER 01.01.2004 zakwalifikowano
13. Conrad WU 01.01.2004 zakwalifikowano
14. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
15. Matey MATEEV 01.01.2005 zakwalifikowano
16. Noah DARIANO 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
18. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
19. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
20. Cesar COUTEUX 01.01.2004 zakwalifikowano
21. Claudio SOSA 01.01.2004 zakwalifikowano
22. Valters KAULAKANS 01.01.2005 zakwalifikowano
23. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
23. Marcis FRICBERGS 01.01.2005 zakwalifikowano
25. NAZAR NESTOLII 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005 zakwalifikowano
27. Albert BAGDÁNY 01.01.2005 zakwalifikowano
27. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
29. Emil KRÖCKEL 01.01.2004 zakwalifikowano
29. Nikita KUCEBA 01.01.2004 zakwalifikowano
31. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
32. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
33. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
34. Samuel CHOI 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
36. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005 zakwalifikowano
37. Kyrylo KHRYSTENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
38. Jack COURTNEY 01.01.2004 zakwalifikowano
39. Janis MURNIEKS 01.01.2004 zakwalifikowano
40. ALEKSS GAFE 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Louis CHAPAN 01.01.2004 zakwalifikowano
42. Marcello DALAIS-DUWSINI 01.01.2004 zakwalifikowano
43. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
44. Makam TRAORE 01.01.2005 zakwalifikowano
45. YAROSLAV VLASIUK 01.01.2005 zakwalifikowano
46. GEORGII NOSKOV 01.01.2004 zakwalifikowano
47. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
48. Mihails RATNEKS 01.01.2005 zakwalifikowano
49. Noi CAUTRIDOU 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
51. CHARLES FREBAULT 01.01.2004 zakwalifikowano
52. Tymoteusz JACEWICZ KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004 zakwalifikowano
53. Kvasins PATRIKS 01.01.2005 zakwalifikowano
54. Milans POMERANCEVS 01.01.2005 zakwalifikowano
55. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
55. Péter BÖDÖ 01.01.2005 zakwalifikowano
57. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
59. Yehor ZYMIRIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004 zakwalifikowano
61. Demir Erdur URAS 01.01.2004 zakwalifikowano
63. Moltas HÖJER 01.01.2005 zakwalifikowano
64. Jan NOAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004 zakwalifikowano
69. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
2. Batu GöNAY 01.01.2004
3. Anas ANANE 01.01.2004
3. Louis CHAPAN 01.01.2004
5. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
6. ALEKSS GAFE 01.01.2005
7. Melchior Krawczyński WROCŁAWIANIE. 18.08.2005
8. Marcello DALAIS-DUWSINI 01.01.2004
9. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
10. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
11. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
12. Marcis FRICBERGS 01.01.2005
13. Noah DARIANO 01.01.2004
14. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
15. Claudio SOSA 01.01.2004
16. Albert BAGDÁNY 01.01.2005
17. Dragomir NIKOLOV 01.01.2005
18. Cesar COUTEUX 01.01.2004
19. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
20. Matey MATEEV 01.01.2005
21. Jack COURTNEY 01.01.2004
22. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
23. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
24. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
25. Bartosz KRUSZONA WROCŁAWIANIE. 31.01.2005
26. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
28. Emil KRÖCKEL 01.01.2004
29. Samuel CHOI 01.01.2005
30. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
31. Filip BEDNER MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
32. Kyrylo KHRYSTENKO 01.01.2005
33. Conrad WU 01.01.2004
34. NAZAR NESTOLII 01.01.2005
35. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
36. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
37. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
38. Valters KAULAKANS 01.01.2005
39. CHARLES FREBAULT 01.01.2004
40. Noi CAUTRIDOU 01.01.2005
41. Demir TONER 01.01.2004
42. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
43. Nikita KUCEBA 01.01.2004
44. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
45. Maksymilian MAĆKOWIAK IKS LESZNO 04.12.2005
46. Janis MURNIEKS 01.01.2004
47. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
48. Moltas HÖJER 01.01.2005
49. Makam TRAORE 01.01.2005
50. Mihails RATNEKS 01.01.2005
51. Milans POMERANCEVS 01.01.2005
52. Yehor ZYMIRIEV 01.01.2005
53. Demir Erdur URAS 01.01.2004
54. YAROSLAV VLASIUK 01.01.2005
55. GEORGII NOSKOV 01.01.2004
56. Adam MAKAŁOWSKI IKS LESZNO 11.03.2005
57. Péter BÖDÖ 01.01.2005
58. Adrian KAPAŁA AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
59. Piotr ROGACKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
60. Tymoteusz JACEWICZ KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
61. Kvasins PATRIKS 01.01.2005
63. Piotr Sowa WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 12.07.2005
64. Jan NOAK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.12.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy