Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. MATEEV Matey 15 01.01.2005
2. KRÖCKEL Emil 29 01.01.2004
3. Tomeczek Kamil 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
4. Sowa Piotr 69 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
5. TRAORE Makam 44 01.01.2005
6. NOAK Jan 64 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.12.2004
7. FREBAULT CHARLES 51 01.01.2004
8. NIKOLOV Dragomir 5 01.01.2005
9. KAULAKANS Valters 22 01.01.2005
10. KAPAŁA Adrian 57 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
11. PIOSIK Dawid 23 IKS LESZNO 16.12.2004
12. KRUSZONA Bartosz 36 WROCŁAWIANIE 31.01.2005
13. RADAJEWSKI Marcin 43 IKS LESZNO 18.06.2005
14. Woźniak Igor 4 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
15. BÖDÖ Péter 55 01.01.2005
16. NESTOLII NAZAR 25 01.01.2005
17. KUCEBA Nikita 29 01.01.2004
18. ROGACKI Piotr 60 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
19. FRICBERGS Marcis 23 01.01.2005
20. Bem Antoni 6 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
21. URAS Demir Erdur 61 01.01.2004
22. ANDRZEJEWSKI Adam 14 IKS LESZNO 31.10.2005
23. NOSKOV GEORGII 46 01.01.2004
24. JACEWICZ Tymoteusz 52 KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
25. TONER Demir 12 01.01.2004
26. VLASIUK YAROSLAV 45 01.01.2005
27. ZAPÓR Ksawery 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
28. Nowak Jan 1 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
29. Krawczyński Melchior 26 WROCŁAWIANIE 18.08.2005
30. CHOI Samuel 34 01.01.2005
31. CHAPAN Louis 41 01.01.2004
32. GöNAY Batu 8 01.01.2004
33. WINKHOF Filip 33 IKS LESZNO 25.11.2005
34. Gorczyca Tomasz 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
35. BAGDÁNY Albert 27 01.01.2005
36. WU Conrad 13 01.01.2004
37. DALAIS-DUWSINI Marcello 42 01.01.2004
38. MAĆKOWIAK Maksymilian 55 IKS LESZNO 04.12.2005
39. DARIANO Noah 16 01.01.2004
40. Kulpaczyński Łukasz 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
41. CAUTRIDOU Noi 49 01.01.2005
42. PACHOLCZYK Szymon 50 AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
43. MURNIEKS Janis 39 01.01.2004
44. ANANE Anas 3 01.01.2004
45. Olszewski Mikołaj 9 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
46. PATRIKS Kvasins 53 01.01.2005
47. BEDNER Filip 35 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
48. GAFE ALEKSS 40 01.01.2005
49. MAKAŁOWSKI Adam 31 IKS LESZNO 11.03.2005
50. HÖJER Moltas 63 01.01.2005
51. KANIA Dominik 32 WROCŁAWIANIE 14.11.2004
52. Fedorowicz Karol 10 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
53. POMERANCEVS Milans 54 01.01.2005
54. KHRYSTENKO Kyrylo 37 01.01.2005
55. Wieczorek Michał 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
56. WAŚCIŃSKI Tobiasz 7 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
57. COURTNEY Jack 38 01.01.2004
58. RATNEKS Mihails 48 01.01.2005
59. COUTEUX Cesar 20 01.01.2004
60. Ginda Piotr 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
61. ZYMIRIEV Yehor 59 01.01.2005
62. SOSA Claudio 21 01.01.2004
63. KANCI Maksymilian 47 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
1. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
3. ANANE Anas 01.01.2004 zakwalifikowano
4. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
5. NIKOLOV Dragomir 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
7. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
8. GöNAY Batu 01.01.2004 zakwalifikowano
9. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
10. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
11. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
12. TONER Demir 01.01.2004 zakwalifikowano
13. WU Conrad 01.01.2004 zakwalifikowano
14. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
15. MATEEV Matey 01.01.2005 zakwalifikowano
16. DARIANO Noah 01.01.2004 zakwalifikowano
17. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
18. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004 zakwalifikowano
19. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
20. COUTEUX Cesar 01.01.2004 zakwalifikowano
21. SOSA Claudio 01.01.2004 zakwalifikowano
22. KAULAKANS Valters 01.01.2005 zakwalifikowano
23. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
23. FRICBERGS Marcis 01.01.2005 zakwalifikowano
25. NESTOLII NAZAR 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005 zakwalifikowano
27. BAGDÁNY Albert 01.01.2005 zakwalifikowano
27. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 zakwalifikowano
29. KRÖCKEL Emil 01.01.2004 zakwalifikowano
29. KUCEBA Nikita 01.01.2004 zakwalifikowano
31. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
32. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004 zakwalifikowano
33. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
34. CHOI Samuel 01.01.2005 zakwalifikowano
35. BEDNER Filip MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005 zakwalifikowano
36. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005 zakwalifikowano
37. KHRYSTENKO Kyrylo 01.01.2005 zakwalifikowano
38. COURTNEY Jack 01.01.2004 zakwalifikowano
39. MURNIEKS Janis 01.01.2004 zakwalifikowano
40. GAFE ALEKSS 01.01.2005 zakwalifikowano
41. CHAPAN Louis 01.01.2004 zakwalifikowano
42. DALAIS-DUWSINI Marcello 01.01.2004 zakwalifikowano
43. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
44. TRAORE Makam 01.01.2005 zakwalifikowano
45. VLASIUK YAROSLAV 01.01.2005 zakwalifikowano
46. NOSKOV GEORGII 01.01.2004 zakwalifikowano
47. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
48. RATNEKS Mihails 01.01.2005 zakwalifikowano
49. CAUTRIDOU Noi 01.01.2005 zakwalifikowano
50. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004 zakwalifikowano
51. FREBAULT CHARLES 01.01.2004 zakwalifikowano
52. JACEWICZ Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004 zakwalifikowano
53. PATRIKS Kvasins 01.01.2005 zakwalifikowano
54. POMERANCEVS Milans 01.01.2005 zakwalifikowano
55. MAĆKOWIAK Maksymilian IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
55. BÖDÖ Péter 01.01.2005 zakwalifikowano
57. KAPAŁA Adrian AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
59. ZYMIRIEV Yehor 01.01.2005 zakwalifikowano
60. ROGACKI Piotr UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004 zakwalifikowano
61. URAS Demir Erdur 01.01.2004 zakwalifikowano
63. HÖJER Moltas 01.01.2005 zakwalifikowano
64. NOAK Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.12.2004 zakwalifikowano
69. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
2. GöNAY Batu 01.01.2004
3. CHAPAN Louis 01.01.2004
3. ANANE Anas 01.01.2004
5. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
6. GAFE ALEKSS 01.01.2005
7. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005
8. DALAIS-DUWSINI Marcello 01.01.2004
9. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
10. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
11. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
12. FRICBERGS Marcis 01.01.2005
13. DARIANO Noah 01.01.2004
14. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
15. SOSA Claudio 01.01.2004
16. BAGDÁNY Albert 01.01.2005
17. NIKOLOV Dragomir 01.01.2005
18. COUTEUX Cesar 01.01.2004
19. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
20. MATEEV Matey 01.01.2005
21. COURTNEY Jack 01.01.2004
22. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
23. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
24. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
25. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005
26. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
27. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
28. KRÖCKEL Emil 01.01.2004
29. CHOI Samuel 01.01.2005
30. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004
31. BEDNER Filip MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2005
32. KHRYSTENKO Kyrylo 01.01.2005
33. WU Conrad 01.01.2004
34. NESTOLII NAZAR 01.01.2005
35. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
36. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
37. PACHOLCZYK Szymon AZS AWF POZNAŃ 17.10.2004
38. KAULAKANS Valters 01.01.2005
39. FREBAULT CHARLES 01.01.2004
40. CAUTRIDOU Noi 01.01.2005
41. TONER Demir 01.01.2004
42. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
43. KUCEBA Nikita 01.01.2004
44. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
45. MAĆKOWIAK Maksymilian IKS LESZNO 04.12.2005
46. MURNIEKS Janis 01.01.2004
47. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
48. HÖJER Moltas 01.01.2005
49. TRAORE Makam 01.01.2005
50. RATNEKS Mihails 01.01.2005
51. POMERANCEVS Milans 01.01.2005
52. ZYMIRIEV Yehor 01.01.2005
53. URAS Demir Erdur 01.01.2004
54. VLASIUK YAROSLAV 01.01.2005
55. NOSKOV GEORGII 01.01.2004
56. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005
57. BÖDÖ Péter 01.01.2005
58. KAPAŁA Adrian AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
59. ROGACKI Piotr UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 25.11.2004
60. JACEWICZ Tymoteusz KSz WARSZAWIANKA 01.10.2004
61. PATRIKS Kvasins 01.01.2005
63. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
64. NOAK Jan WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.12.2004

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content