Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 03.06.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Klaudia KUBACZYK 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
2. Marta OKLIŃSKA 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. Karina RAMANE 24 01.01.2003
4. ABIGAIL QUELCH 45 01.01.2003
5. Barbara WIERZCHOWSKA 12 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
6. Alina OSADCHA 14 01.01.2003
7. Aleksandra WIECZOREK 6 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
8. Emilia VELMA 35 01.01.2002
9. Olga SITOVA 36 01.01.2003
10. Alicja KISIELEWSKA 33 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
11. Kaja Jabłonowska 41 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
12. Katarzyna GOŁEMBSKA 48 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
13. Nadiia MORHUN 18 01.01.2002
14. Varvara SHAFAROSTAVA 26 01.01.2002
15. Ksenia GLEBOVA 1 01.01.2003
16. Natalia SZEMPLIŃSKA 30 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
17. Marija KAIRANE 41
18. Roksana PAPUŻYŃSKA 50 MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
19. Juta MALNIECE 9 01.01.2003
20. KHRYSTYNA SARKISIAN 29 01.01.2003
21. Hanna ZUBKOUSKAYA 43 01.01.2003
22. Zofia Brzezińska 10 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
23. Emilia Kręc 40 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
24. CATERINA MASSAROTTI 25 01.01.2003
25. Antonina LACHMAN 7 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
26. Laura SZMIT 27 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
27. Natalia ZIOBROWSKA 28 WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
28. YANA IVANCHENKO 19 01.01.2003
29. Arina VOLSKAIA 8 01.01.2002
30. Aleksandra LISZKA 22 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
31. Pheobe DAWE 44 01.01.2002
32. Malwina KOŁODZIEJCZYK 5 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
33. Michalina Daniewska 14 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
34. YULIIA TIMCHENKO 37 01.01.2003
35. Veronika USHAKOVA 32
36. Zuzanna JÓŹWIAK 17 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
37. Klaudia PRAŁAT 21 POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
38. Julia SOŁTYS 38 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
39. Ewa ZACHAREWICZ 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
40. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 20 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
41. Patrycja TRZCIŃSKA 34 AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
42. Maslobojeva EMILIJA 3 01.01.2002
43. Konstancja CICHOCKA 13 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
44. Aleksandra SROKA 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
45. Marta GRZELCZYK 46 UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002
46. Tabitha DE N'YERT 31 01.01.2003
47. Zuzanna WYWIAŁ 16 WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
48. Oliwia Dębicka 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ksenia GLEBOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
2. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003 zakwalifikowano
3. Maslobojeva EMILIJA 01.01.2002 zakwalifikowano
3. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
5. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
6. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
7. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
8. Arina VOLSKAIA 01.01.2002 zakwalifikowano
9. Juta MALNIECE 01.01.2003 zakwalifikowano
10. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002 zakwalifikowano
11. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003 zakwalifikowano
12. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
13. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002 zakwalifikowano
14. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
14. Alina OSADCHA 01.01.2003 zakwalifikowano
16. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002 zakwalifikowano
17. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
18. Nadiia MORHUN 01.01.2002 zakwalifikowano
19. YANA IVANCHENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
20. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
21. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003 zakwalifikowano
22. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
23. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003 zakwalifikowano
24. Karina RAMANE 01.01.2003 zakwalifikowano
25. CATERINA MASSAROTTI 01.01.2003 zakwalifikowano
26. Varvara SHAFAROSTAVA 01.01.2002 zakwalifikowano
27. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
28. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002 zakwalifikowano
29. KHRYSTYNA SARKISIAN 01.01.2003 zakwalifikowano
30. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
31. Tabitha DE N'YERT 01.01.2003 zakwalifikowano
32. Veronika USHAKOVA zakwalifikowano
33. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
34. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003 zakwalifikowano
35. Emilia VELMA 01.01.2002 zakwalifikowano
36. Olga SITOVA 01.01.2003 zakwalifikowano
37. YULIIA TIMCHENKO 01.01.2003 zakwalifikowano
38. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
38. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003 zakwalifikowano
40. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002 zakwalifikowano
41. Marija KAIRANE zakwalifikowano
41. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
43. Hanna ZUBKOUSKAYA 01.01.2003 zakwalifikowano
44. Pheobe DAWE 01.01.2002 zakwalifikowano
45. ABIGAIL QUELCH 01.01.2003 zakwalifikowano
46. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002 zakwalifikowano
48. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano
50. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Aleksandra WIECZOREK AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
2. Ksenia GLEBOVA 01.01.2003
3. Antonina LACHMAN AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
3. Juta MALNIECE 01.01.2003
5. Marta OKLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
6. Maslobojeva EMILIJA 01.01.2002
7. Zuzanna WYWIAŁ WROCŁAWIANIE. 13.03.2002
8. Konstancja CICHOCKA AZS AWF POZNAŃ 16.01.2002
9. Malwina KOŁODZIEJCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
10. Barbara WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
11. Arina VOLSKAIA 01.01.2002
12. Oliwia Dębicka KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.03.2003
13. Zofia Brzezińska WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.05.2002
14. Ewa ZACHAREWICZ KS AZS AWFIS GDAŃSK. 17.02.2003
15. Nadiia MORHUN 01.01.2002
16. Laura SZMIT UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
17. Michalina Daniewska AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
18. Julia SOŁTYS AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
19. Alina OSADCHA 01.01.2003
20. Zuzanna JÓŹWIAK AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
21. KHRYSTYNA SARKISIAN 01.01.2003
22. YANA IVANCHENKO 01.01.2003
23. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
24. Klaudia PRAŁAT POLONIA 1912 LESZNO 15.10.2003
25. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
26. Emilia VELMA 01.01.2002
27. Klaudia KUBACZYK WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 27.05.2003
28. YULIIA TIMCHENKO 01.01.2003
29. Natalia SZEMPLIŃSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
30. Aleksandra LISZKA AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
31. Karina RAMANE 01.01.2003
32. CATERINA MASSAROTTI 01.01.2003
33. Alicja KISIELEWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 17.09.2003
34. Aleksandra SROKA WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 16.12.2003
35. Olga SITOVA 01.01.2003
36. Natalia ZIOBROWSKA WROCŁAWIANIE. 21.04.2002
37. Tabitha DE N'YERT 01.01.2003
38. Varvara SHAFAROSTAVA 01.01.2002
39. Emilia Kręc WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 05.01.2002
40. Patrycja TRZCIŃSKA AZS AWF WARSZAWA 31.08.2003
41. Marija KAIRANE
42. Pheobe DAWE 01.01.2002
43. Veronika USHAKOVA
44. Marta GRZELCZYK UKS-I BOHUN TORUŃ. 10.06.2002
45. Katarzyna GOŁEMBSKA POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
46. Roksana PAPUŻYŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 10.11.2003
47. Hanna ZUBKOUSKAYA 01.01.2003
48. ABIGAIL QUELCH 01.01.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy