Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 28.11.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Adamska 52 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
2. 60
3. Pola BOGACZ 69 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
4. Karolina Charkiewicz 63 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
5. Matylda CHOROSIŃSKA 33 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
6. Cecylia CIEŚLIK 9 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
7. Emilia CZAJKA 61 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
8. Łucja Danek 34 KKS KRAKÓW 17.06.2004
9. Pola Drobczyk 38 PIAST GLIWICE 14.09.2005
10. Paulina FERSTER 54 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
11. Patrycja Frystacka 17 RMKS RYBNIK 01.11.2003
12. Julia Gwóźdź 20 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
13. Antonina Halemba 47 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Wiktoria IZDEBSKA 40 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
15. Dominika JADCZAK 10 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
16. Oliwia JAJKO 29 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
17. Emilia JAROSZEK 23 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
18. Alicja KLASIK 2 RMKS RYBNIK 14.02.2004
19. Gloria KLUGHARDT 1 AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
20. Michalina KOBYLNICKA 8 PIAST GLIWICE 08.01.2004
21. Joanna KOŁPA 28 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
22. Antonina Korduła 36 RMKS RYBNIK 18.11.2005
23. Emilia Korkus 5 PIAST GLIWICE 18.12.2004
24. Weronika KOZDĘBA 58 PIAST GLIWICE 29.06.2006
25. Zuzanna Kuśmierz 19 KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
26. Amelia KWAPISZ 62 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
27. Marta LEŚNIEWSKA 26 KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
28. Julia Majchrzak 31 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
29. Klara MAJGIER 27 PIAST GLIWICE 19.06.2003
30. Bernadeta MAJGIER 37 PIAST GLIWICE 19.06.2003
31. Agnieszka Makowska 49 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
32. Weronika MARUCHA 21 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
33. Oliwia MĘŻYK 67 RMKS RYBNIK 10.10.2006
34. Marta MICHALCZYK 42 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
35. Zofia NIEWADZI 35 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
36. Aleksandra NOWAK 53 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
37. Oliwia OPOŃ 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
38. Maja Osadnik 22 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
39. Paulina OSTROWSKA 68 PIAST GLIWICE 12.04.2006
40. Patrycja Pelon 43 UKS START OPOLE 21.02.2005
41. Magdalena PIĄTEK 51 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
42. Anna PINES 50 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
43. Aleksandra PIOTROWSKA 25 AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
44. Liliana Porwoł 48 RMKS RYBNIK 24.05.2006
45. Veronica PRINA CERAI 55 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
46. Melania Prina Cerai 70 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
47. Patrycja RADWAN 12 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
48. Natalia RAKOCZY 18 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
49. Kaja Reil 65 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
50. Anna ROSKOSZ 24 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
51. Sonia RUP 45 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
52. Paulina SADOWSKA 56 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
53. Karolina STASZULONEK 3 PIAST GLIWICE 26.03.2002
54. Iwona STAWICKAJA 14 KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
55. Zuzanna SULEJ 13 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
56. Katarzyna Szklar 30 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
57. Karolina SZYMANOWSKA 7 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
58. Aleksandra SZYMAŃSKA 66 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
59. Katarzyna Ślęzak 46 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
60. Anna Tatoj 44 AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
61. Klaudia TOKARSKA 57 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002
62. Natalia TOMASZEWSKA 32 MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
63. Julia WERONIECKA 41 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
64. Anna WIECZOREK 6 PIAST GLIWICE 20.05.2003
65. Weronika Wiktor 11 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
66. Maja Wuzik 64 RMKS RYBNIK 14.03.2006
67. Aleksandra ZACHOROWSKA 39 PIAST GLIWICE 19.06.2002
68. Anastazja ZAZULAK 59 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
69. Kinga Zgryźniak 4 RMKS RYBNIK 22.06.2003
70. Patrycja Ziętek 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003 zakwalifikowano
3. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001 zakwalifikowano
4. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
6. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
7. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
8. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
9. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002 zakwalifikowano
10. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
11. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
12. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
13. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
14. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
14. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
16. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
16. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
18. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
19. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
20. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
21. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
22. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
23. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
24. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
25. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
26. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
27. zakwalifikowano
28. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
29. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
30. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
31. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
32. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
33. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
34. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
34. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
36. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
36. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
38. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
39. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002 zakwalifikowano
40. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
41. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
42. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
43. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
44. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
45. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
45. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
47. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano
48. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
49. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
50. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003 wyeliminowano
51. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 wyeliminowano
52. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 wyeliminowano
53. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 wyeliminowano
53. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 wyeliminowano
55. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002 wyeliminowano
56. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 wyeliminowano
57. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 wyeliminowano
58. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003 wyeliminowano
59. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 wyeliminowano
59. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 wyeliminowano
61. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 wyeliminowano
61. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 wyeliminowano
63. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 wyeliminowano
64. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002 wyeliminowano
65. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 wyeliminowano
66. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004 wyeliminowano
67. Klaudia TOKARSKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002 wyeliminowano
68. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 wyeliminowano
69. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 wyeliminowano
70. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
2. Gloria KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 21.01.2003
3. Iwona STAWICKAJA KSz WARSZAWIANKA 10.07.2001
3. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
5. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
7. Marta LEŚNIEWSKA KSz WARSZAWIANKA 06.02.2002
8. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
9. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
10. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
11. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
12. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
13. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
15. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
16. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
17. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
18. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
19. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
19. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
21. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
22. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
23. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
24. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
25. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
26. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
27. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
28. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
29. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
30. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
31. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
32. Natalia RAKOCZY PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.11.2002
33. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
34. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
35. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
36.
37. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
38. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
39. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
40. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
40. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
42. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
43. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
44. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
45. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
46. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
47. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
48. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
49. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
50. Aleksandra PIOTROWSKA AZS AWF KRAKÓW 11.01.2003
51. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
52. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
53. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
53. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
55. Zuzanna Kuśmierz KSz WARSZAWIANKA 04.11.2002
56. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
57. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
58. Natalia TOMASZEWSKA MKS KUSY SZCZECIN 18.10.2003
59. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
59. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
61. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
61. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
63. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
64. Anna PINES PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 11.02.2002
65. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
66. Anna Tatoj AZS AWF KATOWICE 14.06.2004
67. Klaudia TOKARSKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 15.08.2002
68. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
69. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
70. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy