Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 04.06.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. VLADISLAVS Petuhovs 14 01.01.2002
2. Berestek Jeremi 47 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
3. ÇETINEL Baha Baykal 14 01.01.2002
4. KAPUSTIN KIRILL 27 01.01.2002
5. SWEENEY Quinn 32 01.01.2003
6. MLICKI Szymon 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
7. TUNCER Poyraz 17 01.01.2003
8. HAŁADUDA Kacper 29 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
9. KRIUKOV ILIA 22 01.01.2002
10. ALEKSEJS Sibajevs 3 01.01.2003
11. Firch Paweł 37 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
12. BURY Arther 40 01.01.2003
13. ZHENG Alan 8 01.01.2003
14. HUSAINOVS Zans 43 01.01.2003
15. Pichłacz Szymon 1 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
16. OSSENTOWSKI Mikołaj 31 IKS LESZNO 14.05.2003
17. BEZUHLYI IVAN 24 01.01.2003
18. MARTYNOVICH Stepan 13 01.01.2003
19. POSUNKO LUKA 10 01.01.2002
20. SURMA Jakub 22 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
21. ABIDI Neil 9 01.01.2003
22. DOWNAR Wiktor 30 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
23. IUSHKEVICH Savva 6 01.01.2002
24. KOGUC Filip 49 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
25. EYöPO Alp 18 01.01.2002
26. JEGORS Aleksejenko 20 01.01.2002
27. ABDELJALIL Wael 19 01.01.2003
28. BOHDAN Bartosz 35 UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
29. DAPKUNS Rudolfs 20 01.01.2003
30. ÖZYALÇIN Utku 1 01.01.2002
31. TAM Gougault 7 01.01.2003
32. Płaszczewski Mikołaj 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
33. Smuda Jakub 16 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
34. SÁRMÁNY Zoltán 25 01.01.2002
35. CHTIOUI Adam 45 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
36. MLADENOV Lyuboslav 34 01.01.2003
37. BAJEVS Natan 39
38. TRAORE Sadio 28 01.01.2003
39. LAZARENKO Ievgen 5 01.01.2003
40. Frącek Maciej 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
41. MAJEWSKI Błażej 33 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
42. Wiśnik Olaf 12 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. ÖZYALÇIN Utku 01.01.2002 zakwalifikowano
1. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
3. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002 zakwalifikowano
3. ALEKSEJS Sibajevs 01.01.2003 zakwalifikowano
5. LAZARENKO Ievgen 01.01.2003 zakwalifikowano
6. IUSHKEVICH Savva 01.01.2002 zakwalifikowano
7. TAM Gougault 01.01.2003 zakwalifikowano
8. ZHENG Alan 01.01.2003 zakwalifikowano
9. ABIDI Neil 01.01.2003 zakwalifikowano
10. POSUNKO LUKA 01.01.2002 zakwalifikowano
11. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
12. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
13. MARTYNOVICH Stepan 01.01.2003 zakwalifikowano
14. VLADISLAVS Petuhovs 01.01.2002 zakwalifikowano
14. ÇETINEL Baha Baykal 01.01.2002 zakwalifikowano
16. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
17. TUNCER Poyraz 01.01.2003 zakwalifikowano
18. EYöPO Alp 01.01.2002 zakwalifikowano
19. ABDELJALIL Wael 01.01.2003 zakwalifikowano
20. DAPKUNS Rudolfs 01.01.2003 zakwalifikowano
20. JEGORS Aleksejenko 01.01.2002 zakwalifikowano
22. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
22. KRIUKOV ILIA 01.01.2002 zakwalifikowano
24. BEZUHLYI IVAN 01.01.2003 zakwalifikowano
25. SÁRMÁNY Zoltán 01.01.2002 zakwalifikowano
26. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003 zakwalifikowano
27. KAPUSTIN KIRILL 01.01.2002 zakwalifikowano
28. TRAORE Sadio 01.01.2003 zakwalifikowano
29. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
30. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003 zakwalifikowano
31. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
32. SWEENEY Quinn 01.01.2003 zakwalifikowano
33. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003 zakwalifikowano
34. MLADENOV Lyuboslav 01.01.2003 zakwalifikowano
35. BOHDAN Bartosz UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003 zakwalifikowano
37. Firch Paweł UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
39. BAJEVS Natan zakwalifikowano
40. BURY Arther 01.01.2003 zakwalifikowano
43. HUSAINOVS Zans 01.01.2003 zakwalifikowano
45. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
47. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
49. KOGUC Filip UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
2. JEGORS Aleksejenko 01.01.2002
3. ÖZYALÇIN Utku 01.01.2002
3. IUSHKEVICH Savva 01.01.2002
5. EYöPO Alp 01.01.2002
6. ABDELJALIL Wael 01.01.2003
7. ABIDI Neil 01.01.2003
8. VLADISLAVS Petuhovs 01.01.2002
9. TAM Gougault 01.01.2003
10. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
11. ALEKSEJS Sibajevs 01.01.2003
12. MARTYNOVICH Stepan 01.01.2003
13. TUNCER Poyraz 01.01.2003
14. POSUNKO LUKA 01.01.2002
15. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
16. SÁRMÁNY Zoltán 01.01.2002
17. ZHENG Alan 01.01.2003
18. DAPKUNS Rudolfs 01.01.2003
19. KAPUSTIN KIRILL 01.01.2002
20. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
21. LAZARENKO Ievgen 01.01.2003
22. KRIUKOV ILIA 01.01.2002
23. BEZUHLYI IVAN 01.01.2003
24. TRAORE Sadio 01.01.2003
25. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
26. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
27. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
28. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
29. Firch Paweł UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
30. BAJEVS Natan
31. KOGUC Filip UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
32. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
33. ÇETINEL Baha Baykal 01.01.2002
34. BOHDAN Bartosz UKS-I BOHUN TORUŃ. 03.03.2003
35. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
36. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
37. SWEENEY Quinn 01.01.2003
38. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
39. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003
40. BURY Arther 01.01.2003
41. HUSAINOVS Zans 01.01.2003
42. MLADENOV Lyuboslav 01.01.2003

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content