Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.11.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GÓREWICZ Magdalena 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008
2. Sadowska Amelia 1 BTS BYTOM 16.06.2008
3. JONIAK Nicole 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.10.2008
4. CIESIELSKA Lena 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
5. Tołyż Aniela 1 MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
6. BRZDĘK Julia 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
7. SZYMAŃSKA Maja 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
8. GREGORCZYK Zuzanna 1 MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
9. MIERŻWIŃSKA Amelia 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
10. GÓREWICZ Maja 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2010
11. KONIECZEK Maria 1 UKSz LEGNICA 13.10.2008
12. Wątor Zofia 1 AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
13. MILIŃSKA MARTYNA 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
14. Fechner Sofie 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009
15. Zagacka Natasza 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
16. Banaś Antonina 1 MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
17. JENDRZEJ Aniela 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
18. KUBIK Natalia 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
19. Kanabaj Janina 1 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
20. Hamerska Iga 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
21. DOBRYŁKO Natalia 1 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
22. Szczygieł Emilia 1 KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
23. Szczurowska Maria 1 PIAST GLIWICE 26.03.2009

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MIERŻWIŃSKA Amelia UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008 zakwalifikowano
2. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 zakwalifikowano
3. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
4. Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008 zakwalifikowano
5. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008 zakwalifikowano
6. KONIECZEK Maria UKSz LEGNICA 13.10.2008 zakwalifikowano
6. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
8. JENDRZEJ Aniela UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008 zakwalifikowano
9. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009 zakwalifikowano
10. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
11. GÓREWICZ Magdalena UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008 zakwalifikowano
12. CIESIELSKA Lena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008 zakwalifikowano
13. Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
14. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009 zakwalifikowano
15. JONIAK Nicole UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.10.2008 zakwalifikowano
16. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008 zakwalifikowano
17. BRZDĘK Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008 zakwalifikowano
18. Hamerska Iga UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010 zakwalifikowano
19. Banaś Antonina MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010 zakwalifikowano
20. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009 zakwalifikowano
21. GREGORCZYK Zuzanna MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008 zakwalifikowano
22. GÓREWICZ Maja UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2010 zakwalifikowano
23. Fechner Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. MIERŻWIŃSKA Amelia UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
2. Szczurowska Maria PIAST GLIWICE 26.03.2009
3. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
3. Wątor Zofia AZS AWF KRAKÓW 23.05.2008
5. DOBRYŁKO Natalia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 17.08.2008
6. KONIECZEK Maria UKSz LEGNICA 13.10.2008
6. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
8. JENDRZEJ Aniela UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 31.12.2008
9. Szczygieł Emilia KS OLIMP LUBIN 16.01.2009
10. SZYMAŃSKA Maja TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
11. GÓREWICZ Magdalena UKS GRYFEK SZCZECIN 10.10.2008
12. CIESIELSKA Lena TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 30.09.2008
13. Zagacka Natasza TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
14. KUBIK Natalia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2008
15. Hamerska Iga UKS GRYFEK SZCZECIN 20.04.2010
16. Banaś Antonina MKS KUSY SZCZECIN 28.12.2010
17. Tołyż Aniela MKS KUSY SZCZECIN 26.10.2009
18. JONIAK Nicole UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 24.10.2008
19. BRZDĘK Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 12.01.2008
20. Kanabaj Janina TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 28.09.2009
21. GREGORCZYK Zuzanna MKS KUSY SZCZECIN 18.01.2008
22. GÓREWICZ Maja UKS GRYFEK SZCZECIN 24.07.2010
23. Fechner Sofie UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.08.2009

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content