Nazwa: Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 05.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Sławek Jeremi | 1 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
2. | Huwer Tymoteusz | 13 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
3. | KRASNOWSKI Wojciech | 12 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
4. | MODRZEWSKI Szymon | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2006 |
5. | PAWŁOWSKI Mateusz | 32 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.09.2006 |
6. | KROCHMALSKI Filip | 25 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
7. | Lewandowski Igor | 11 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
8. | Zalewski Jan | 14 | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
9. | Ziajowski Aleksander | 32 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
10. | TOMASZEWSKI Wojciech | 32 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.06.2007 |
11. | WODNIAK Szymon | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
12. | Grzelak Igor | 22 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
13. | ŚMIGIELSKI Aleksander | 26 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
14. | STODÓŁKA Maciej | 27 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 |
15. | Wąsik Tadeusz | 10 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
16. | Mikoda Jarosław | 22 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
17. | ADAMCZYK Mikołaj | 15 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
18. | SIEWIŃSKI Julian | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 02.07.2007 |
19. | WALKOWIAK Szymon | 3 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
20. | ĆWIR Jan | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 |
21. | MADERA Michał | 28 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
22. | Łęski Jacek | 4 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
23. | BARCZYŃSKI Kamil | 21 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.06.2006 |
24. | Skałecki Antoni | 9 | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
25. | Konikowski Albert | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
26. | FECHNER Oskar | 30 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
27. | KOZŁOWSKI Adam | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
28. | Bednarski Błażej | 8 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
29. | KOPEĆ Mikołaj | 17 | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.03.2006 |
30. | Zarek Tymon | 20 | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
31. | Wojciechowski Szymon | 5 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
32. | PASZAK Aleksander | 7 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
33. | LITWIN Błażej | 6 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
34. | Kuźnik Bartosz | 31 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
35. | PŁATEK Franciszek | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 |
36. | HAPEK Franciszek | 19 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
37. | SPANDEL Piotr | 18 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
38. | Bednarski Antoni | 29 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
2. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
3. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
4. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
5. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
6. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
7. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 | zakwalifikowano |
8. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
9. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
10. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
11. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
12. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
13. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
14. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
15. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
16. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 | zakwalifikowano |
17. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 | zakwalifikowano |
18. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
19. | PŁATEK Franciszek | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
20. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
21. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
22. | MODRZEWSKI Szymon | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
23. | BARCZYŃSKI Kamil | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.06.2006 | zakwalifikowano |
24. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
25. | SIEWIŃSKI Julian | MKS KUSY SZCZECIN | 02.07.2007 | zakwalifikowano |
26. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 | zakwalifikowano |
27. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 | zakwalifikowano |
28. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 | zakwalifikowano |
29. | ĆWIR Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 | zakwalifikowano |
30. | KOPEĆ Mikołaj | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.03.2006 | zakwalifikowano |
30. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 | zakwalifikowano |
32. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 | zakwalifikowano |
33. | STODÓŁKA Maciej | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 | zakwalifikowano |
34. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 | zakwalifikowano |
35. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 | zakwalifikowano |
36. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 | zakwalifikowano |
37. | PAWŁOWSKI Mateusz | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.09.2006 | zakwalifikowano |
38. | TOMASZEWSKI Wojciech | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.06.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
2. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
3. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
3. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
5. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
6. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
7. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
8. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
9. | Skałecki Antoni | KS SZPADA WROCŁAW | 03.06.2007 |
10. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
11. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
12. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
13. | Bednarski Błażej | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.04.2006 |
14. | PŁATEK Franciszek | MKS KUSY SZCZECIN | 10.01.2006 |
15. | Bednarski Antoni | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 17.12.2007 |
16. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
17. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
18. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
19. | Zalewski Jan | KS SZPADA WROCŁAW | 18.04.2007 |
20. | Kuźnik Bartosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 26.06.2007 |
21. | KOZŁOWSKI Adam | MKS KUSY SZCZECIN | 04.08.2006 |
22. | MADERA Michał | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 20.06.2006 |
23. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
24. | MODRZEWSKI Szymon | MKS KUSY SZCZECIN | 16.12.2006 |
25. | BARCZYŃSKI Kamil | UKS GRYFEK SZCZECIN | 16.06.2006 |
26. | Zarek Tymon | UKS START OPOLE | 25.04.2007 |
27. | SIEWIŃSKI Julian | MKS KUSY SZCZECIN | 02.07.2007 |
28. | ŚMIGIELSKI Aleksander | UKS MDK OLIMP LUBIN | 25.05.2007 |
29. | ĆWIR Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.01.2007 |
30. | STODÓŁKA Maciej | UKS GRYFEK SZCZECIN | 24.07.2007 |
31. | Grzelak Igor | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 08.04.2006 |
32. | PASZAK Aleksander | UKS MUSZKIETER MOSINA | 25.06.2006 |
33. | KOPEĆ Mikołaj | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.03.2006 |
33. | Mikoda Jarosław | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 11.03.2006 |
35. | FECHNER Oskar | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.08.2007 |
36. | Konikowski Albert | MKS KUSY SZCZECIN | 16.04.2007 |
37. | PAWŁOWSKI Mateusz | UKS GRYFEK SZCZECIN | 17.09.2006 |
38. | TOMASZEWSKI Wojciech | UKS GRYFEK SZCZECIN | 21.06.2007 |