Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych w szpadzie dziewcząt i chłopców
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.11.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. OPOŃ Oliwia 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
2. PAWLACZYK Zuzanna 25 UKS MUSZKIETER MOSINA 29.02.2004
3. STASIUKIEWICZ Julia 24 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
4. Osadnik Maja 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
5. JAJKO Oliwia 12 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
6. PIECEWICZ Justyna 32 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
7. MICHALCZYK Marta 2 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
8. IZDEBSKA Wiktoria 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
9. Ślęzak Katarzyna 13 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
10. JAWORSKA Oliwia 32 UKS START OPOLE 05.07.2004
11. LIPOV Marina 23 PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
12. 11
13. Gęsińska Weronika 32 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
14. JAROSZEK Emilia 3 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
15. RUP Sonia 15 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
16. Tercjak Oliwia 10 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
17. NIEWADZI Zofia 22 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
18. LANGE Aleksandra 27 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
19. CIEŚLIK Cecylia 9 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
20. KRYNICKA Aleksandra 21 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
21. BARNAŚ Anna 4 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
22. ZAZULAK Anastazja 30 BTS BYTOM 27.12.2005
23. Adamczyk Anna 28 KS SZPADA WROCŁAW 27.01.2004
24. RADWAN Patrycja 16 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
25. STEFANÓW Nicole 29 BTS BYTOM 24.08.2004
26. KOŁPA Joanna 17 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
27. LACHOWICZ Zofia 20 UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004
28. Nowak Aleksandra 5 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
29. KONOPKA Julia 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005
30. Zarek Zuzanna 8 UKS START OPOLE 06.11.2004
31. WERONIECKA Julia 19 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
32. PIWOWARCZYK Amelia 31 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
33. STRYJSKA Weronika 18 KS SZPADA WROCŁAW 20.03.2004
34. Adamska Martyna 6 BTS BYTOM 13.08.2004
35. BOGACZ Pola 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
36. Pelon Patrycja 7 UKS START OPOLE 21.02.2005

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
2. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
3. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
4. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
4. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
6. STEFANÓW Nicole BTS BYTOM 24.08.2004 zakwalifikowano
7. KOŁPA Joanna KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
8. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
9. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
10. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
11. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
12. JAJKO Oliwia KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
13. Adamska Martyna BTS BYTOM 13.08.2004 zakwalifikowano
14. LACHOWICZ Zofia UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004 zakwalifikowano
15. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
16. Adamczyk Anna KS SZPADA WROCŁAW 27.01.2004 zakwalifikowano
17. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
18. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
19. zakwalifikowano
20. KRYNICKA Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
21. Nowak Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
21. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
23. STASIUKIEWICZ Julia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005 zakwalifikowano
23. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
25. STRYJSKA Weronika KS SZPADA WROCŁAW 20.03.2004 zakwalifikowano
25. JAWORSKA Oliwia UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
27. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
28. NIEWADZI Zofia KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
29. BARNAŚ Anna MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
30. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005 zakwalifikowano
31. PAWLACZYK Zuzanna UKS MUSZKIETER MOSINA 29.02.2004 zakwalifikowano
32. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
33. LIPOV Marina PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
34. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
35. KONOPKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005 zakwalifikowano
36. PIECEWICZ Justyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
2. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
3. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
3. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
5. MICHALCZYK Marta KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
6. OPOŃ Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
7. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
8. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
9. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
10. STEFANÓW Nicole BTS BYTOM 24.08.2004
11. KOŁPA Joanna KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
12. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
13. JAJKO Oliwia KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
14. Adamska Martyna BTS BYTOM 13.08.2004
15. BOGACZ Pola PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
16.
17. LACHOWICZ Zofia UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004
18. Adamczyk Anna KS SZPADA WROCŁAW 27.01.2004
19. WERONIECKA Julia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
20. KRYNICKA Aleksandra SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
21. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004
21. Nowak Aleksandra MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
23. STASIUKIEWICZ Julia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
23. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
25. JAWORSKA Oliwia UKS START OPOLE 05.07.2004
25. STRYJSKA Weronika KS SZPADA WROCŁAW 20.03.2004
27. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
28. NIEWADZI Zofia KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
29. BARNAŚ Anna MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
30. ZAZULAK Anastazja BTS BYTOM 27.12.2005
31. LIPOV Marina PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
32. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
33. PAWLACZYK Zuzanna UKS MUSZKIETER MOSINA 29.02.2004
34. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
35. KONOPKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005
36. PIECEWICZ Justyna TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content