Nazwa: Złoty Ryngraf Księcia Kazimierza z okazji 800 lecia Miasta Opola
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.10.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Jarosz Zuzanna | 16 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
2. | JANULEWICZ Amelia | 18 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 |
3. | Porwoł Liliana | 1 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
4. | KOZDĘBA Weronika | 8 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
5. | OSTROWSKA Paulina | 7 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
6. | KAWULOK Martyna | 15 | UKS START OPOLE | 12.07.2007 |
7. | Wilanowska Maria | 22 | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 |
8. | Halemba Antonina | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
9. | MISIAK Laura | 11 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
10. | ASIPIK Darya | 22 | 03.05.2007 | |
11. | Reil Kaja | 6 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
12. | GOCZAŁ Alicja | 3 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
13. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 10 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
14. | SZYMCZYK Michalina | 12 | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
15. | Ratyna Magda | 5 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
16. | PARSZUTO Julia | 14 | AZS AWF WROCŁAW | 06.08.2007 |
17. | MUCHA Agata | 13 | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
18. | DZIAMCHUK Lizaveta | 26 | ||
19. | Dawidowicz Anna | 4 | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
20. | Vysotskaya Maryia | 20 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
2. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
3. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
4. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
5. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
6. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
7. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
8. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
9. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
10. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 | zakwalifikowano |
11. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
12. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 | zakwalifikowano |
13. | ASIPIK Darya | 03.05.2007 | zakwalifikowano | |
14. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
15. | Wilanowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 | zakwalifikowano |
16. | KAWULOK Martyna | UKS START OPOLE | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
17. | JANULEWICZ Amelia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
18. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
19. | DZIAMCHUK Lizaveta | zakwalifikowano | ||
20. | PARSZUTO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 06.08.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
2. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
3. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
3. | Dawidowicz Anna | KS OLIMP LUBIN | 24.07.2006 |
5. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
6. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
7. | SZYMCZYK Michalina | PIAST GLIWICE | 10.09.2007 |
8. | ASIPIK Darya | 03.05.2007 | |
9. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
10. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
11. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
12. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
13. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
14. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
15. | KAWULOK Martyna | UKS START OPOLE | 12.07.2007 |
16. | Jarosz Zuzanna | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.11.2006 |
17. | Wilanowska Maria | KSz WARSZAWIANKA | 19.01.2006 |
18. | JANULEWICZ Amelia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.08.2006 |
19. | DZIAMCHUK Lizaveta | ||
20. | PARSZUTO Julia | AZS AWF WROCŁAW | 06.08.2007 |