Nazwa: X Memoriał Jerzego Janikowskiego
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.04.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | 25 | |||
2. | Kurowski Błażej | 25 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
3. | SKWARA Adam | 13 | 17.09.2008 | |
4. | 24 | |||
5. | WIKTOR Stanisław | 25 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
6. | Kaczmarczyk Jeremi | 12 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 |
7. | KROCHMALSKI Filip | 1 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
8. | LEGIERSKI Tomasz | 25 | 04.12.2007 | |
9. | 25 | |||
10. | SPANDEL Piotr | 2 | 07.05.2007 | |
11. | GUSTA SEWERYN | 11 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
12. | 25 | |||
13. | 15 | |||
14. | Wilk Dominik | 23 | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
15. | 25 | |||
16. | Siwek Marcin | 3 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
17. | WOJTANIA Jan | 25 | 16.10.2007 | |
18. | ZAKRZEWSKI Antoni | 21 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
19. | Drobczyk Franciszek | 14 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
20. | KWAPISZ Oliwier | 10 | 11.12.2008 | |
21. | 25 | |||
22. | 25 | |||
23. | DADOK-GRABSKI Bartosz | 9 | 06.09.2007 | |
24. | Gonet Aleksander | 16 | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |
25. | 22 | |||
26. | NOWAKOWSKI Jan | 4 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
27. | Bulandra Stanisław | 8 | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
28. | Huwer Tymoteusz | 5 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
29. | KOC Stefan | 20 | 24.05.2007 | |
30. | ADAMCZYK Mikołaj | 25 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
31. | 25 | |||
32. | TWARDOCH Franciszek | 17 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |
33. | BOGDAŃSKI Kamil | 25 | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 31.10.2008 |
34. | CUDEK Tomasz | 25 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 |
35. | 18 | |||
36. | 7 | |||
37. | ZACHAREWICZ Jan | 6 | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 |
38. | SACHAJDAK Bartosz | 19 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | zakwalifikowano | |||
2. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
3. | ZACHAREWICZ Jan | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 | zakwalifikowano |
4. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
5. | SPANDEL Piotr | 07.05.2007 | zakwalifikowano | |
6. | DADOK-GRABSKI Bartosz | 06.09.2007 | zakwalifikowano | |
7. | KOC Stefan | 24.05.2007 | zakwalifikowano | |
7. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
9. | zakwalifikowano | |||
10. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
11. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
12. | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
13. | zakwalifikowano | |||
14. | KWAPISZ Oliwier | 11.12.2008 | zakwalifikowano | |
15. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 | zakwalifikowano |
15. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 | zakwalifikowano |
17. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
18. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
19. | CUDEK Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 | zakwalifikowano |
20. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
21. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
22. | zakwalifikowano | |||
23. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
24. | zakwalifikowano | |||
25. | SACHAJDAK Bartosz | zakwalifikowano | ||
26. | WOJTANIA Jan | 16.10.2007 | zakwalifikowano | |
27. | SKWARA Adam | 17.09.2008 | zakwalifikowano | |
28. | zakwalifikowano | |||
29. | BOGDAŃSKI Kamil | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 31.10.2008 | zakwalifikowano |
30. | zakwalifikowano | |||
31. | zakwalifikowano | |||
32. | zakwalifikowano | |||
33. | zakwalifikowano | |||
34. | zakwalifikowano | |||
35. | LEGIERSKI Tomasz | 04.12.2007 | zakwalifikowano | |
36. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 | zakwalifikowano |
37. | zakwalifikowano | |||
38. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
2. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
3. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
3. | KOC Stefan | 24.05.2007 | |
5. | ZACHAREWICZ Jan | KS ZAWISZA CZARNY | 23.03.2007 |
6. | SPANDEL Piotr | 07.05.2007 | |
7. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
8. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
9. | |||
10. | DADOK-GRABSKI Bartosz | 06.09.2007 | |
11. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
12. | |||
13. | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 |
14. | |||
15. | KWAPISZ Oliwier | 11.12.2008 | |
16. | ZAKRZEWSKI Antoni | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 24.04.2008 |
17. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
18. | TWARDOCH Franciszek | UKS KOSYNIER GLIWICE | 12.09.2007 |
19. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
20. | CUDEK Tomasz | UKS KOSYNIER GLIWICE | 24.07.2008 |
21. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
22. | Wilk Dominik | UKS ZAWISZA KATOWICE | 17.01.2008 |
23. | |||
24. | |||
25. | SACHAJDAK Bartosz | ||
26. | WOJTANIA Jan | 16.10.2007 | |
27. | SKWARA Adam | 17.09.2008 | |
28. | |||
29. | |||
30. | |||
31. | |||
32. | Bulandra Stanisław | AZS AWF KATOWICE | 04.09.2008 |
33. | BOGDAŃSKI Kamil | UKS KUKUŁKI KATOWICE | 31.10.2008 |
34. | |||
35. | |||
36. | LEGIERSKI Tomasz | 04.12.2007 | |
37. | |||
38. | Gonet Aleksander | TS Sokolnia Chorzów | 18.08.2008 |