Turniej

Nazwa: XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.05.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta KRAUSE 20 08.12.2003
2. Alicja KLASIK 1 RMKS RYBNIK 14.02.2004
3. Kinga STYPIŃSKI 22 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
4. Veronica ZAVA 44 KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
5. Eva MAZUR 44
6. Łucja DANEK 39 KKS KRAKÓW 17.06.2004
7. Sonia RUP 44 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
8. Agata KOTULSKA 21 22.10.2003
9. Kinga Zgryźniak 2 RMKS RYBNIK 22.06.2003
10. Michalina KOBYLNICKA 19 PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Maria MUSZER 43 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
12. Alicja OSTROWSKA 18 PIAST GLIWICE 06.08.2003
13. Patrycja Frystacka 3 RMKS RYBNIK 01.11.2003
14. Zofia PIEJAK 23 RMKS RYBNIK 05.05.2003
15. Amelia OCHAĹ 38 03.01.2004
16. Sofia TWARDOKHLIB 44
17. Michalina OLCHOWIK 24 KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
18. Oliwia JAWORSKA 17 UKS START OPOLE 05.07.2004
19. Julia WERONIECKA 37 TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
20. Maja Osadnik 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
21. Aleksandra PIOTROWSKA 16 11.01.2003
22. Antonina KORDU?A 44 18.11.2005
23. Magdalena PIĄTEK 25 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
24. Maria CHYTROWSKA 5 BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
25. Patrycja RADWAN 44 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
26. Dominika JADCZAK 36 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
27. Patrycja Pelon 44 UKS START OPOLE 21.02.2005
28. Marta MUSZER 34 AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
29. Zuzanna WIESNER 44 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
30. Natalia CIE?LIK 44 27.07.2005
31. Emilia Korkus 15 PIAST GLIWICE 18.12.2004
32. Julia MURY 6 BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
33. Katarzyna ŊLĘZAK 44 23.03.2005
34. Olga STYPIŃSKI 26 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
35. Klara MAJGIER 14 PIAST GLIWICE 19.06.2003
36. Pola BOGACZ 44 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
37. Julia Pieszur 27 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
38. Zuzanna NOWAK 7 BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
39. Maja BUDZYŃ 8 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
40. Karolina SZYMANOWSKA 13 KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
41. Patrycja RY? 44 31.12.2004
42. Karolina MALCZOK 28 09.05.2003
43. Karolina ŚWISTUŃ 33 AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
44. Hanna JENDRZEJ 12 23.08.2003
45. Anna WIECZOREK 9 PIAST GLIWICE 20.05.2003
46. Zuzanna WALCZAK 32 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
47. Emilia MODRZEWSKA 29 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
48. Emilia JAROSZEK 10 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
49. Maria CHMIELORZ 31 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
50. Gabriela DZIEDZIC 30 AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
51. Bernadeta MAJGIER 11 PIAST GLIWICE 19.06.2003
52. Kalina MĄDEL 44 21.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
2. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
3. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
4. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
6. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003 zakwalifikowano
7. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
8. Eva MAZUR zakwalifikowano
9. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003 zakwalifikowano
10. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003 zakwalifikowano
11. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003 zakwalifikowano
12. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
13. Aleksandra PIOTROWSKA 11.01.2003 zakwalifikowano
14. Hanna JENDRZEJ 23.08.2003 zakwalifikowano
15. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003 zakwalifikowano
16. Maja BUDZYŃ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
17. Sofia TWARDOKHLIB zakwalifikowano
18. Łucja DANEK KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
19. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
20. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
21. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
22. Marta KRAUSE 08.12.2003 zakwalifikowano
23. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003 zakwalifikowano
24. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
25. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
26. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
27. Katarzyna ŊLĘZAK 23.03.2005 zakwalifikowano
28. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
29. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
30. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003 zakwalifikowano
31. Antonina KORDU?A 18.11.2005 zakwalifikowano
32. Agata KOTULSKA 22.10.2003 zakwalifikowano
33. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
34. Karolina MALCZOK 09.05.2003 zakwalifikowano
35. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
36. Kalina MĄDEL 21.01.2005 zakwalifikowano
37. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003 zakwalifikowano
38. Karolina ŚWISTUŃ AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003 zakwalifikowano
38. Patrycja RY? 31.12.2004 zakwalifikowano
40. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003 zakwalifikowano
41. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
42. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
43. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
44. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
45. Amelia OCHAĹ 03.01.2004 zakwalifikowano
46. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
47. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003 zakwalifikowano
47. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003 zakwalifikowano
49. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
50. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004 zakwalifikowano
51. Natalia CIE?LIK 27.07.2005 zakwalifikowano
52. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
3. Bernadeta MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
3. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
5. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
6. Eva MAZUR
7. Karolina SZYMANOWSKA KSz WARSZAWIANKA 02.10.2003
8. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
9. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
10. Zuzanna NOWAK BUDOWLANI TORUŃ 02.10.2003
11. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003
12. Alicja OSTROWSKA PIAST GLIWICE 06.08.2003
13. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
14. Aleksandra PIOTROWSKA 11.01.2003
15. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
16. Maria CHYTROWSKA BUDOWLANI TORUŃ 27.02.2003
17. Michalina OLCHOWIK KSz WARSZAWIANKA 03.10.2003
18. Hanna JENDRZEJ 23.08.2003
19. Łucja DANEK KKS KRAKÓW 17.06.2004
20. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
21. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
22. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
23. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
24. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
25. Julia MURY BUDOWLANI TORUŃ 26.06.2003
26. Marta MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
27. Karolina MALCZOK 09.05.2003
28. Karolina ŚWISTUŃ AZS AWF KRAKÓW 19.06.2003
29. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
30. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
31. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
32. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
33. Maja BUDZYŃ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
34. Sofia TWARDOKHLIB
35. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
36. Marta KRAUSE 08.12.2003
37. Klara MAJGIER PIAST GLIWICE 19.06.2003
38. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
39. Katarzyna ŊLĘZAK 23.03.2005
40. Antonina KORDU?A 18.11.2005
41. Agata KOTULSKA 22.10.2003
42. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
43. Kalina MĄDEL 21.01.2005
44. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
45. Patrycja RY? 31.12.2004
46. Gabriela DZIEDZIC AZS AWF KRAKÓW 11.04.2003
47. Amelia OCHAĹ 03.01.2004
48. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
49. Maria MUSZER AKS MIKOŁÓW 05.09.2003
50. Julia WERONIECKA TORUŃSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERZY 19.11.2004
51. Natalia CIE?LIK 27.07.2005
52. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy