Turniej

Nazwa: XV Międzynarodowy Turniej O Miecz Zerwikaptur Longinusa Podbipięty
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.05.2017


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Bartosz KITLIŃSKI 1 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
2. Adam Sojka 34 RMKS RYBNIK 20.12.2005
3. Jan GLINKA 16 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
4. Jan MLYNEK 34
5. Maciej MUCHA 17 PIAST GLIWICE 01.05.2004
6. Szymon PASIONEK 31 RMKS RYBNIK 07.05.2004
7. Miłosz MAZURKIEWICZ 15 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
8. Dominik KWAŊNIK 34 14.03.2005
9. Jakub HOJDA 34 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
10. Piotr Urban 2 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
11. Mateusz PUCHAŁA 18 05.01.2003
12. Michał ANIOŁKOWSKI 19 PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
13. Ireneusz FILEK 34 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
14. Olaf Jakubowski 14 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
15. Czcibor PARTYKA 34 PIAST GLIWICE 30.05.2005
16. MACIEJ KAŹMIERSKI 3 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
17. Wojciech Rzyczniak 4 PIAST GLIWICE 26.05.2004
18. Antoni WOŁKOW 20 15.10.2004
19. Michaĺ‚ MRÓZ 29 03.08.2004
20. Krzysztof Bezuch 12 RMKS RYBNIK 18.05.2004
21. Mikoĺ‚aj PUCHAŁA 34 05.01.2005
22. Mikołaj WESOŁOWSKI 13 PIAST GLIWICE 23.09.2004
23. Stanisław Politowicz 28 KS Milenium 06.09.2004
24. Tomasz GODALA 34 PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003
25. Igor FORYŚ 21 MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
26. Wiktor Wałach 5 RMKS RYBNIK 13.09.2003
27. Albert MIZERSKI 22 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
28. Marcin ĹťELAZNY 11 19.12.2004
29. Tymoteusz GORCZAŃSKI 27 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
30. Paweł KLYTTA 34 PIAST GLIWICE 28.01.2005
31. Jan SKALSKI 34 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
32. Szymon Tarachanowicz 6 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
33. Paweł KONIUCH 34 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.09.2004
34. Antoni Antoniak 23 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
35. Jakub CEPIŃSKI 26 UKS MDK OLIMP LUBIN 10.11.2004
36. Kacper Morek 7 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
37. Stanis?aw KLAMUT 10 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
38. Augustyn Kapias 34 RMKS RYBNIK 14.01.2005
39. Antoni Socha 9 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
40. Dawid MADURA 24 05.05.2004
41. Adrian GAJDA 34 09.06.2005
42. Filip BYTOMSKI 25 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
43. Wojciech ŚMIEJA 8 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
2. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
3. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
4. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
5. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
6. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
7. Marcin ĹťELAZNY 19.12.2004 zakwalifikowano
8. Tomasz GODALA PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003 zakwalifikowano
9. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
10. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
11. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
12. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
13. Mikoĺ‚aj PUCHAŁA 05.01.2005 zakwalifikowano
14. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004 zakwalifikowano
15. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
16. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
17. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003 zakwalifikowano
18. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
19. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
20. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004 zakwalifikowano
21. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
22. Michaĺ‚ MRÓZ 03.08.2004 zakwalifikowano
23. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
24. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
24. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004 zakwalifikowano
24. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
27. Mateusz PUCHAŁA 05.01.2003 zakwalifikowano
28. Jan MLYNEK zakwalifikowano
29. Stanis?aw KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
29. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
31. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
32. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
33. Jakub CEPIŃSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
34. Dawid MADURA 05.05.2004 zakwalifikowano
35. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
36. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 zakwalifikowano
36. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
38. Dominik KWAŊNIK 14.03.2005 zakwalifikowano
38. Jakub HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003 zakwalifikowano
40. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
41. Paweł KONIUCH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.09.2004 zakwalifikowano
42. Antoni WOŁKOW 15.10.2004 zakwalifikowano
43. Adrian GAJDA 09.06.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
2. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
5. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
6. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
7. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
8. Mateusz PUCHAŁA 05.01.2003
9. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
10. Tomasz GODALA PKSZERM WARSZAWA 08.08.2003
11. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
12. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
13. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
14. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
15. Szymon PASIONEK RMKS RYBNIK 07.05.2004
16. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
17. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
18. Marcin ĹťELAZNY 19.12.2004
19. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
20. Mikoĺ‚aj PUCHAŁA 05.01.2005
21. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
22. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
23. Michał ANIOŁKOWSKI PKSZERM WARSZAWA 18.06.2003
24. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
25. Michaĺ‚ MRÓZ 03.08.2004
26. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
27. Albert MIZERSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 12.01.2003
28. Dawid MADURA 05.05.2004
29. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
30. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
30. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
32. Paweł KONIUCH PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 22.09.2004
33. Maciej MUCHA PIAST GLIWICE 01.05.2004
34. Jan MLYNEK
35. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
35. Stanis?aw KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
37. Jan SKALSKI AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
38. Jakub CEPIŃSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 10.11.2004
39. Dominik KWAŊNIK 14.03.2005
39. Jakub HOJDA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 22.07.2003
41. Czcibor PARTYKA PIAST GLIWICE 30.05.2005
42. Antoni WOŁKOW 15.10.2004
43. Adrian GAJDA 09.06.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy