Nazwa: IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GOCZAŁ Alicja | 11 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
2. | PETRUS Katerina | 11 | ||
3. | Sadowska Amelia | 11 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
4. | MACHNIK Sandra | 11 | KKS KRAKÓW | 20.04.2008 |
5. | Ciszczoń Maria | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
6. | Porwoł Liliana | 1 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
7. | MUCHA Agata | 9 | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
8. | KOWAL Kaja | 11 | KKS KRAKÓW | 10.08.2006 |
9. | Halemba Antonina | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
10. | MAŁOZIĘĆ Maria | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
11. | Mróz Martyna | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
12. | Danek Kamila | 11 | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
13. | SKORCZYŃSKA Antonia | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
14. | Szczurowska Maria | 11 | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
15. | Drozdowska Hanna | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
16. | GARUS Oliwia | 3 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
17. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 11 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
18. | KAWULOK Martyna | 11 | UKS START OPOLE | 12.07.2007 |
19. | MISIAK Laura | 11 | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
20. | OSTROWSKA Paulina | 4 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
21. | Podsiadło Julia | 7 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
22. | FRYDRYCH Małgorzata | 11 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
23. | JANECZEK Oliwia | 11 | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
24. | Ratyna Magda | 11 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
25. | Gawior Emilia | 11 | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
26. | Reil Kaja | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
27. | STASZULONEK Emilia | 11 | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |
28. | Łabuda Hanna | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
29. | Żychowska Roksana | 6 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
2. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
3. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
4. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
5. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
6. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 | zakwalifikowano |
7. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
8. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
9. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
10. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
11. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
12. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
13. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
14. | KOWAL Kaja | KKS KRAKÓW | 10.08.2006 | zakwalifikowano |
15. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
16. | KAWULOK Martyna | UKS START OPOLE | 12.07.2007 | zakwalifikowano |
17. | PETRUS Katerina | zakwalifikowano | ||
18. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
19. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 | zakwalifikowano |
20. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 | zakwalifikowano |
21. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
22. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
23. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | zakwalifikowano |
24. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
25. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 | zakwalifikowano |
26. | MACHNIK Sandra | KKS KRAKÓW | 20.04.2008 | zakwalifikowano |
27. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | zakwalifikowano |
28. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 | zakwalifikowano |
29. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
2. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
3. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
3. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
5. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
6. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
7. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
8. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
9. | JANECZEK Oliwia | PIAST GLIWICE | 28.01.2008 |
10. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
11. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
12. | PETRUS Katerina | ||
13. | Danek Kamila | KKS KRAKÓW | 04.10.2007 |
14. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
15. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
16. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
17. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
18. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
19. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
20. | MAŁOZIĘĆ Maria | UKS TRÓJKA RADLIN | 16.08.2006 |
21. | KOWAL Kaja | KKS KRAKÓW | 10.08.2006 |
22. | KAWULOK Martyna | UKS START OPOLE | 12.07.2007 |
23. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
24. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
25. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
26. | MACHNIK Sandra | KKS KRAKÓW | 20.04.2008 |
27. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
28. | MISIAK Laura | RMKS RYBNIK | 11.09.2007 |
29. | STASZULONEK Emilia | PIAST GLIWICE | 30.01.2009 |