Nazwa: IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WIKTOR Stanisław | 9 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
2. | Drobczyk Franciszek | 9 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
3. | HRAMCZUK Ivan | 9 | ||
4. | Sławek Jeremi | 1 | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
5. | KUŹBA Witold | 9 | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 |
6. | ADAMCZYK Mikołaj | 9 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
7. | SPANDEL Piotr | 9 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
8. | Madej Mikołaj | 9 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
9. | WODNIAK Szymon | 2 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
10. | SYREK Jan | 9 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 |
11. | Matyszok Bartosz | 9 | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
12. | GUSTA SEWERYN | 9 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
13. | KURBIEL Szymon | 9 | KKS KRAKÓW | 09.01.2007 |
14. | KROCHMALSKI Filip | 9 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
15. | FRAŚ Franciszek | 9 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
16. | HAJDUK Szymon | 9 | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
17. | WALKOWIAK Szymon | 3 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
18. | Cynar Adam | 9 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
19. | MATYSZOK Wojciech | 8 | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
20. | Huwer Tymoteusz | 9 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
21. | Kaczmarczyk Jeremi | 9 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 |
22. | ORSKI STANISŁAW | 9 | UKS START OPOLE | 19.08.2007 |
23. | LITWIN Błażej | 4 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
24. | OSTROWSKI Mieszko | 7 | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
25. | KUŹBA Jerzy | 9 | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 14.01.2006 |
26. | WŁODARCZYK Piotr | 9 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
27. | LEŚNIAK Tadeusz | 9 | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
28. | BANACHOWICZ Filip | 9 | KKS KRAKÓW | 14.01.2007 |
29. | WITOSZEK Dawid | 6 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |
30. | HAPEK Franciszek | 9 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
31. | Lewandowski Igor | 5 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
2. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
3. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
4. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
5. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
6. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 | zakwalifikowano |
7. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
8. | HRAMCZUK Ivan | zakwalifikowano | ||
9. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
10. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
10. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
12. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 | zakwalifikowano |
12. | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 | zakwalifikowano |
14. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
14. | SYREK Jan | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 | zakwalifikowano |
16. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
17. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
18. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
19. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 | zakwalifikowano |
20. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 | zakwalifikowano |
21. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 | zakwalifikowano |
23. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 | zakwalifikowano |
24. | KUŹBA Jerzy | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 14.01.2006 | zakwalifikowano |
25. | BANACHOWICZ Filip | KKS KRAKÓW | 14.01.2007 | zakwalifikowano |
25. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 | zakwalifikowano |
27. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
28. | KUŹBA Witold | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 | zakwalifikowano |
29. | ORSKI STANISŁAW | UKS START OPOLE | 19.08.2007 | zakwalifikowano |
30. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 | zakwalifikowano |
31. | KURBIEL Szymon | KKS KRAKÓW | 09.01.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Sławek Jeremi | UKS START OPOLE | 07.08.2006 |
2. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
3. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
3. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
5. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
6. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
7. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
8. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
9. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
10. | WŁODARCZYK Piotr | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.08.2008 |
11. | HRAMCZUK Ivan | ||
12. | HAPEK Franciszek | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 02.02.2007 |
13. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
14. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
15. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
16. | Matyszok Bartosz | UKS START OPOLE | 01.07.2008 |
17. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
18. | Kaczmarczyk Jeremi | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.05.2008 |
19. | SYREK Jan | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 13.05.2006 |
20. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
21. | MATYSZOK Wojciech | UKS START OPOLE | 23.07.2006 |
22. | Cynar Adam | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 07.12.2007 |
23. | LEŚNIAK Tadeusz | UKS START OPOLE | 24.03.2006 |
24. | KUŹBA Jerzy | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 14.01.2006 |
25. | BANACHOWICZ Filip | KKS KRAKÓW | 14.01.2007 |
25. | WITOSZEK Dawid | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.12.2006 |
27. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
28. | KUŹBA Witold | UKS KAZIMIERZ NIEPOŁOMICE | 13.08.2007 |
29. | ORSKI STANISŁAW | UKS START OPOLE | 19.08.2007 |
30. | FRAŚ Franciszek | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 12.04.2007 |
31. | KURBIEL Szymon | KKS KRAKÓW | 09.01.2007 |