Nazwa: IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Danek Łucja | 6 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
2. | KOBYLNICKA Michalina | 7 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
3. | Osadnik Maja | 1 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
4. | Pelon Patrycja | 7 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
5. | MĄDEL Kalina | 7 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 |
6. | RADWAN Patrycja | 7 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
7. | CZAJKA Emilia | 7 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
8. | JAROSZEK Emilia | 2 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
9. | PAZGAN Dominika | 7 | ||
10. | Zarek Zuzanna | 4 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
11. | RUP Sonia | 7 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
12. | JAWORSKA Oliwia | 3 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
13. | Adamska Martyna | 5 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
14. | Środa Zuzanna | 7 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
15. | Ślęzak Katarzyna | 7 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
16. | Korkus Emilia | 7 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
4. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
5. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
6. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
7. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
8. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
9. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
10. | PAZGAN Dominika | zakwalifikowano | ||
11. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
12. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
13. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
14. | MĄDEL Kalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
15. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
16. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
2. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
3. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
3. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
6. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
7. | PAZGAN Dominika | ||
8. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
9. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
10. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
11. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
12. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
13. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
14. | MĄDEL Kalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 21.01.2005 |
15. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
16. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |