Turniej

Nazwa: IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.09.2017

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Danek Łucja 6 KKS KRAKÓW 17.06.2004
2. KOBYLNICKA Michalina 7 PIAST GLIWICE 08.01.2004
3. Osadnik Maja 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
4. Pelon Patrycja 7 UKS START OPOLE 21.02.2005
5. MĄDEL Kalina 7 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
6. RADWAN Patrycja 7 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
7. CZAJKA Emilia 7 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
8. JAROSZEK Emilia 2 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
9. PAZGAN Dominika 7
10. Zarek Zuzanna 4 UKS START OPOLE 06.11.2004
11. RUP Sonia 7 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
12. JAWORSKA Oliwia 3 UKS START OPOLE 05.07.2004
13. Adamska Martyna 5 BTS BYTOM 13.08.2004
14. Środa Zuzanna 7 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
15. Ślęzak Katarzyna 7 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
16. Korkus Emilia 7 PIAST GLIWICE 18.12.2004

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
2. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
3. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
4. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
5. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
6. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
7. JAWORSKA Oliwia UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
8. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
9. KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
10. PAZGAN Dominika zakwalifikowano
11. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
12. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
13. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
14. MĄDEL Kalina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
15. Adamska Martyna BTS BYTOM 13.08.2004 zakwalifikowano
16. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KOBYLNICKA Michalina PIAST GLIWICE 08.01.2004
2. Korkus Emilia PIAST GLIWICE 18.12.2004
3. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
3. JAROSZEK Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
5. Osadnik Maja UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
6. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
7. PAZGAN Dominika
8. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
9. Zarek Zuzanna UKS START OPOLE 06.11.2004
10. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
11. JAWORSKA Oliwia UKS START OPOLE 05.07.2004
12. Danek Łucja KKS KRAKÓW 17.06.2004
13. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
14. MĄDEL Kalina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
15. Adamska Martyna BTS BYTOM 13.08.2004
16. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content