Nazwa: IV Międzynarodowy Turniej o Puchar Lajkonika
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.09.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STANKIEWICZ Jerzy | 15 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
2. | ZUBRZYCKI Maksym | 15 | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 |
3. | Rzyczniak Wojciech | 1 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
4. | Szóstek Jakub | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
5. | Parafiniuk Łukasz | 13 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
6. | GLOS Julian | 14 | KKS KRAKÓW | 03.08.2004 |
7. | ULIASZ Wiktor | 15 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2004 |
8. | KLYTTA Paweł | 15 | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
9. | Dziura Stanisław | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
10. | Żelazny Marcin | 2 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
11. | MAZUR Daniil | 15 | ||
12. | ARMATA Jakub | 15 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
13. | SPANDEL Paweł | 15 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
14. | Bezuch Krzysztof | 3 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
15. | Kwaśnik Dominik | 15 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
16. | Mróz Michał | 9 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
17. | GUMENIUK Andrii | 15 | ||
18. | Biedroński Mateusz | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 |
19. | POPOVYCH Veleslav | 15 | 01.01.2004 | |
20. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 4 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
21. | MACHNIK Oliwier | 15 | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 |
22. | KURHAN Volodymyr | 15 | 01.01.2003 | |
23. | BILL Kacper | 15 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.02.2004 |
24. | MUCHA Maciej | 5 | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
25. | FILEK Ireneusz | 15 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
26. | Politowicz Stanisław | 8 | KS Milenium | 06.09.2004 |
27. | KAZIMIERCZAK Jan | 15 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
28. | Domowicz Krzysztof | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
29. | Łagan Hubert | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |
30. | Puchała Mikołaj | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
31. | Skalski Jan | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
32. | MADURA Dawid | 7 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
2. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
4. | POPOVYCH Veleslav | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
5. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
6. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
7. | KURHAN Volodymyr | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
8. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
9. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
10. | MAZUR Daniil | zakwalifikowano | ||
11. | ZUBRZYCKI Maksym | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
12. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 | zakwalifikowano |
13. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
14. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
15. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 | zakwalifikowano |
17. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
18. | GLOS Julian | KKS KRAKÓW | 03.08.2004 | zakwalifikowano |
19. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
20. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 | zakwalifikowano |
21. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 | zakwalifikowano |
22. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 | zakwalifikowano |
23. | GUMENIUK Andrii | zakwalifikowano | ||
24. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
24. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 | zakwalifikowano |
26. | Biedroński Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 | zakwalifikowano |
27. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
28. | MACHNIK Oliwier | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
29. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 | zakwalifikowano |
30. | BILL Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.02.2004 | zakwalifikowano |
31. | ULIASZ Wiktor | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2004 | zakwalifikowano |
32. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KURHAN Volodymyr | 01.01.2003 | |
2. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
3. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
3. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
5. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
6. | Mróz Michał | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 03.08.2004 |
7. | Skalski Jan | AZS AWF KRAKÓW | 19.01.2005 |
8. | MADURA Dawid | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 05.05.2004 |
9. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
10. | POPOVYCH Veleslav | 01.01.2004 | |
11. | Parafiniuk Łukasz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 22.12.2004 |
12. | MAZUR Daniil | ||
13. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
14. | Puchała Mikołaj | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2005 |
15. | SPANDEL Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.02.2005 |
16. | KLYTTA Paweł | PIAST GLIWICE | 28.01.2005 |
17. | FILEK Ireneusz | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 05.04.2005 |
18. | ZUBRZYCKI Maksym | KKS KRAKÓW | 26.08.2005 |
19. | Kwaśnik Dominik | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 14.03.2005 |
20. | Politowicz Stanisław | KS Milenium | 06.09.2004 |
21. | GLOS Julian | KKS KRAKÓW | 03.08.2004 |
22. | Szóstek Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 14.02.2005 |
23. | STANKIEWICZ Jerzy | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 25.06.2005 |
24. | GUMENIUK Andrii | ||
25. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
26. | Biedroński Mateusz | AZS AWF KRAKÓW | 25.04.2005 |
27. | ARMATA Jakub | UKS MDK OLIMP LUBIN | 07.07.2005 |
28. | MACHNIK Oliwier | KKS KRAKÓW | 31.01.2005 |
29. | KAZIMIERCZAK Jan | UKS MDK OLIMP LUBIN | 08.09.2005 |
30. | BILL Kacper | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 20.02.2004 |
31. | ULIASZ Wiktor | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 19.05.2004 |
32. | Łagan Hubert | AZS AWF KRAKÓW | 01.06.2005 |