Nazwa: Turniej szermierczy z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Kardaszewicz Jan | 23 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
2. | BULANDRA Jan | 1 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
3. | GŁOWACKI Dominik | 22 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
4. | KRECHKA Kiril | 66 | 19.09.2001 | |
5. | KORNASZEWSKI Stanisław | 44 | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
6. | Socha Jan | 2 | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
7. | ZAGÓRNY Mateusz | 43 | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 |
8. | SPANDEL Paweł | 65 | ||
9. | KRYVETSKI Nikita | 70 | 08.05.2003 | |
10. | Jakubowski Olaf | 24 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
11. | WESOŁOWSKI Michał | 20 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
12. | GLINKA Jan | 69 | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
13. | ŁUSZCZEK Marcel | 25 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
14. | MASIULIS Regimantas | 64 | ||
15. | TUMAS Marcin | 3 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
16. | Krupa Kacper | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
17. | GUSTA Jan | 48 | 10.09.2005 | |
18. | KLYTA Paweł | 68 | PIAST GLIWICE | |
19. | Wałach Wiktor | 19 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
20. | Łucki Kacper | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
21. | RUTZ Stanisław | 4 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
22. | MARGIELEWSKI Aleksander | 49 | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 |
23. | Szymański Konrad | 61 | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
24. | PAKUŁA Jan | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
25. | MANDRYSZ Sebastian | 18 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
26. | MARCOL Maciej | 5 | 25.06.2001 | |
27. | PAZERA Jakub | 39 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
28. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 17 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
29. | Cieślik Jakub | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
30. | KARPOV Ivan | 50 | 14.03.2002 | |
31. | KORZENIEWSKI Stanisław | 29 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
32. | MIZERSKI Albert | 63 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 12.01.2003 |
33. | Urban Piotr | 7 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
34. | BERNAT Julian | 52 | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
35. | Domowicz Krzysztof | 38 | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
36. | Huwer Kamil | 16 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
37. | OGONOWSKI Szymon | 15 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
38. | Tarachanowicz Szymon | 37 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
39. | Sojka Adam | 51 | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
40. | Cnotalski Przemysław | 8 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
41. | Migas Piotr | 30 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
42. | HARELIKAU Kiril | 59 | 08.04.2003 | |
43. | DURLIK Stanisław | 54 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
44. | KĘPCZYŃSKI Szymon | 58 | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 |
45. | Sojka Dominik | 14 | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
46. | ADAMCZYK Patryk | 9 | 24.05.2001 | |
47. | Dziura Stanisław | 32 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
48. | MYKOLAITIS Ugnius | 57 | ||
49. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | 36 | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
50. | Rzyczniak Wojciech | 35 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
51. | KITLIŃSKI Bartosz | 10 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
52. | NOSSARZEWSKI Antoni | 13 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
53. | Bezuch Krzysztof | 31 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
54. | Urban Paweł | 11 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
55. | MUSIOLIK Bartłomiej | 12 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
56. | NIEMIEC Karol | 34 | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ADAMCZYK Patryk | 24.05.2001 | zakwalifikowano | |
2. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
3. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 | zakwalifikowano |
4. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
5. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
7. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
8. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
10. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
11. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
12. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
13. | MARCOL Maciej | 25.06.2001 | zakwalifikowano | |
13. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
15. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
15. | KARPOV Ivan | 14.03.2002 | zakwalifikowano | |
17. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
18. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
18. | KRECHKA Kiril | 19.09.2001 | zakwalifikowano | |
20. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
21. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
21. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
23. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
24. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
25. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
26. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
26. | KRYVETSKI Nikita | 08.05.2003 | zakwalifikowano | |
28. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 | zakwalifikowano |
29. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
30. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
31. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
32. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
33. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
34. | MASIULIS Regimantas | zakwalifikowano | ||
35. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
36. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 | zakwalifikowano |
37. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
38. | MYKOLAITIS Ugnius | zakwalifikowano | ||
39. | ZAGÓRNY Mateusz | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
40. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
41. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 | zakwalifikowano |
42. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 | zakwalifikowano |
43. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
44. | MARGIELEWSKI Aleksander | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
45. | KLYTA Paweł | PIAST GLIWICE | zakwalifikowano | |
46. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 | zakwalifikowano |
47. | HARELIKAU Kiril | 08.04.2003 | zakwalifikowano | |
48. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
49. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
50. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
51. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
52. | SPANDEL Paweł | zakwalifikowano | ||
53. | KĘPCZYŃSKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
54. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
54. | MIZERSKI Albert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
56. | GUSTA Jan | 10.09.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Socha Jan | PKSZERM WARSZAWA | 02.04.2002 |
2. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
3. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
3. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
5. | ADAMCZYK Patryk | 24.05.2001 | |
6. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
7. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
8. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
9. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
10. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
11. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
12. | MARCOL Maciej | 25.06.2001 | |
13. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
14. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
15. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
16. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
17. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
18. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
19. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
20. | KRECHKA Kiril | 19.09.2001 | |
21. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
22. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
23. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
23. | KRYVETSKI Nikita | 08.05.2003 | |
25. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
26. | NOSSARZEWSKI Antoni | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2002 |
27. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
28. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
29. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
30. | Dziura Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 23.09.2004 |
31. | GLINKA Jan | PKSZERM WARSZAWA | 11.03.2004 |
32. | KORNASZEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 03.12.2001 |
33. | KARPOV Ivan | 14.03.2002 | |
34. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
35. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
36. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
37. | NIEMIEC Karol | UKS 46 ŁÓDŹ | 09.01.2002 |
38. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
39. | MASIULIS Regimantas | ||
40. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
41. | Sojka Dominik | AZS AWF KATOWICE | 02.12.2002 |
42. | MYKOLAITIS Ugnius | ||
43. | ZAGÓRNY Mateusz | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 |
44. | BERNAT Julian | KSz WARSZAWIANKA | 08.08.2002 |
45. | Sojka Adam | RMKS RYBNIK | 20.12.2005 |
46. | MARGIELEWSKI Aleksander | KKS KRAKÓW | 02.06.2002 |
47. | KLYTA Paweł | PIAST GLIWICE | |
48. | Domowicz Krzysztof | AZS AWF KRAKÓW | 07.01.2004 |
49. | HARELIKAU Kiril | 08.04.2003 | |
50. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
51. | MILCZAREK-METZNER Mikołaj | PKSZERM WARSZAWA | 25.07.2002 |
52. | SPANDEL Paweł | ||
53. | KĘPCZYŃSKI Szymon | KSz WARSZAWIANKA | 24.08.2002 |
54. | Szymański Konrad | PKSZERM WARSZAWA | 31.08.2004 |
54. | MIZERSKI Albert | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 12.01.2003 |
56. | GUSTA Jan | 10.09.2005 |