Nazwa: Turniej szermierczy z okazji Święta Niepodległości
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SIPAVI Mindaugas | 30 | ||
2. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | 16 | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
3. | WALKOWIAK Szymon | 1 | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
4. | 31 | |||
5. | PUPININ Dzianis | 35 | 09.09.2006 | |
6. | KROCHMALSKI Filip | 14 | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
7. | Łęski Jacek | 2 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
8. | GUSTA SEWERYN | 13 | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
9. | NOWAKOWSKI Jan | 17 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
10. | SKOCZEK Mateusz | 39 | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 |
11. | Wojciechowski Szymon | 3 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
12. | WIKTOR Stanisław | 38 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
13. | SPANDEL Piotr | 12 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
14. | Ziajowski Aleksander | 15 | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
15. | Siwek Marcin | 28 | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
16. | Madej Mikołaj | 11 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
17. | LITWIN Błażej | 4 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
18. | OSTROWSKI Mieszko | 25 | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
19. | Kurowski Błażej | 19 | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
20. | KRYSZTOSIAK Maksymilian | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 10.08.2006 |
21. | Huwer Tymoteusz | 10 | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
22. | WODNIAK Szymon | 5 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
23. | SZAJNER Maciej | 24 | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 |
24. | Wąsik Tadeusz | 6 | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
25. | LACHOWSKI Tymon | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 |
26. | Drobczyk Franciszek | 20 | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
27. | NAVUMIK Aliaksei | 34 | 20.07.2006 | |
28. | ADAMCZYK Mikołaj | 9 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
29. | HAJDUK Szymon | 22 | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
30. | Lewandowski Igor | 8 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
31. | Szylko Dawid | 40 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
32. | KRASNOWSKI Wojciech | 7 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
33. | MARASZEK Mateusz | 23 | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 | zakwalifikowano |
1. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 | zakwalifikowano |
1. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 | zakwalifikowano |
4. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
5. | NAVUMIK Aliaksei | 20.07.2006 | zakwalifikowano | |
6. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 | zakwalifikowano |
7. | SIPAVI Mindaugas | zakwalifikowano | ||
8. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 | zakwalifikowano |
9. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 | zakwalifikowano |
10. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 | zakwalifikowano |
11. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 | zakwalifikowano |
12. | SZAJNER Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 | zakwalifikowano |
13. | zakwalifikowano | |||
14. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 | zakwalifikowano |
15. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
16. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 | zakwalifikowano |
17. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
18. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 | zakwalifikowano |
19. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 | zakwalifikowano |
20. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 | zakwalifikowano |
21. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 | zakwalifikowano |
22. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 | zakwalifikowano |
23. | LACHOWSKI Tymon | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 | zakwalifikowano |
24. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 | zakwalifikowano |
24. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 | zakwalifikowano |
26. | SKOCZEK Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 | zakwalifikowano |
26. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 | zakwalifikowano |
28. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 | zakwalifikowano |
29. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 | zakwalifikowano |
30. | PUPININ Dzianis | 09.09.2006 | zakwalifikowano | |
31. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | KRYSZTOSIAK Maksymilian | KSz WARSZAWIANKA | 10.08.2006 | zakwalifikowano |
33. | MARASZEK Mateusz | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WALKOWIAK Szymon | KS SZPADA WROCŁAW | 02.03.2006 |
2. | Lewandowski Igor | T.S. GÓRNIK RADLIN | 02.11.2006 |
3. | Wojciechowski Szymon | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 09.08.2006 |
3. | NAVUMIK Aliaksei | 20.07.2006 | |
5. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
6. | SIPAVI Mindaugas | ||
7. | Madej Mikołaj | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 28.01.2006 |
8. | ADAMCZYK Mikołaj | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 11.10.2007 |
9. | WODNIAK Szymon | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 22.08.2006 |
10. | GUSTA SEWERYN | PIAST GLIWICE | 14.03.2007 |
11. | Szylko Dawid | UKS MDK OLIMP LUBIN | 22.03.2007 |
12. | Huwer Tymoteusz | PIAST GLIWICE | 01.06.2007 |
13. | Wąsik Tadeusz | PKSZERM WARSZAWA | 22.12.2007 |
14. | WIKTOR Stanisław | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 12.09.2007 |
15. | KROCHMALSKI Filip | PKSZERM WARSZAWA | 27.02.2007 |
16. | Kurowski Błażej | PIAST GLIWICE | 24.03.2007 |
17. | Siwek Marcin | KS SZPADA WROCŁAW | 01.08.2008 |
18. | Ziajowski Aleksander | PKSZERM WARSZAWA | 08.02.2007 |
19. | KRASNOWSKI Wojciech | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 29.07.2006 |
20. | SZAJNER Maciej | KSz WARSZAWIANKA | 10.04.2007 |
21. | |||
22. | LITWIN Błażej | UKS MDK OLIMP LUBIN | 09.01.2006 |
23. | OSTROWSKI Mieszko | KKS KRAKÓW | 25.12.2006 |
24. | Drobczyk Franciszek | PIAST GLIWICE | 26.09.2007 |
25. | LACHOWSKI Tymon | AZS AWF WARSZAWA | 10.11.2006 |
26. | SPANDEL Piotr | T.S. GÓRNIK RADLIN | 07.05.2007 |
27. | SKOCZEK Mateusz | KSz WARSZAWIANKA | 19.06.2006 |
28. | HAJDUK Szymon | KS SZPADA WADOWICE | 21.08.2006 |
29. | NOWAKOWSKI Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 03.12.2007 |
30. | PUPININ Dzianis | 09.09.2006 | |
31. | ZAKRZEWSKI Maksymilian | KS ZAWISZA CZARNY | 11.09.2006 |
32. | MARASZEK Mateusz | PKSZERM WARSZAWA | 31.05.2007 |
33. | KRYSZTOSIAK Maksymilian | KSz WARSZAWIANKA | 10.08.2006 |