Turniej

Nazwa: II Puchar Polski Juniorów 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 29.11.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub ADAMCZUK 11 UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002
2. Patryk Adamczyk 17 AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
3. Paweł Balwierz 57 KS Milenium 19.09.2006
4. Julian BERNAT 47 KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
5. Krzysztof Bezuch 30 RMKS RYBNIK 18.05.2004
6. Jan BRZEZOWSKI 68 KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
7. Jan BULANDRA 3 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
8. Robert Buśko 20 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
9. Jakub CEPIŃSKI 29 KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
10. Jakub Cieślik 10 PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
11. Przemysław Cnotalski 24 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
12. Krzysztof Domowicz 42 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
13. Szymon Drozdowski 69 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
14. Stanisław Dziura 21 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
15. Ireneusz FILEK 38 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
16. Kacper Frydrych 34 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
17. Jan GLINKA 49 PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
18. Michał Gładyszczak 55 PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
19. Tymoteusz GORCZAŃSKI 51 AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
20. Kamil Huwer 8 AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
21. Marcin JABŁOŃSKI 53 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
22. Olaf Jakubowski 36 KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
23. Radosław Jędrzejczyk 12 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
24. Tomasz KAŁUZIŃSKI 1 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
25. Augustyn Kapias 46 RMKS RYBNIK 14.01.2005
26. Jan Kardaszewicz 15 KS AGH Kraków 23.09.2001
27. Nuri KESHK 67 KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
28. Bartosz KITLIŃSKI 14 KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
29. Kacper Klocek 61 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
30. Hubert KLUGHARDT 23 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
31. Paweł KLYTTA 44 PIAST GLIWICE 28.01.2005
32. Andrzej Kudrawiec 65 AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
33. Jakub KUREK 19 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
34. Dominik Kwaśnik 60 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
35. Kacper Max Lubiewski 35 UKS START OPOLE 07.07.2004
36. Hubert Łagan 58 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
37. Kacper ŁUCKI 16 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
38. Oliwier MACHNIK 32 KKS KRAKÓW 31.01.2005
39. Sebastian MANDRYSZ 27 RMKS RYBNIK 12.07.2002
40. Wojciech MARCZAK 28 KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
41. Miłosz MAZURKIEWICZ 45 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
42. Piotr Migas 18 PIAST GLIWICE 13.04.2002
43. Kacper Morek 22 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
44. Michał Mróz 48 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
45. Karol NOGANOWICZ 4 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
46. Szymon OGONOWSKI 33 PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
47. Kamil Olejniczak 41 PIAST GLIWICE 29.10.2004
48. Jan PAKUŁA 9 KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
49. Łukasz Parafiniuk 40 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
50. Czcibor Partyka 31 PIAST GLIWICE 30.05.2005
51. Stanisław Politowicz 56 KS Milenium 06.09.2004
52. Mikołaj Puchała 26 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
53. Mikołaj RADOSZ 7 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
54. Paweł Rainer 64 AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004
55. Jan Socha 2 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
56. Antoni Socha 5 PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
57. Dominik Sojka 39 RMKS RYBNIK 02.12.2002
58. Adam Sojka 52 RMKS RYBNIK 20.12.2005
59. Jakub Szóstek 50 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
60. Maciej SZURLEJ 62 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
61. Konrad Szymański 54 PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
62. Stanisław SZYMAŃSKI 59 PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
63. Szymon Tarachanowicz 37 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
64. Szymon WALKOWIAK 66 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
65. Wiktor Wałach 6 RMKS RYBNIK 13.09.2003
66. Oskar Wery 43 PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
67. Mikołaj WESOŁOWSKI 13 PIAST GLIWICE 23.09.2004
68. Franciszek Zieliński 63 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
69. Marcin Żelazny 25 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
2. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001 zakwalifikowano
3. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
4. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002 zakwalifikowano
5. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004 zakwalifikowano
6. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
7. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
8. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001 zakwalifikowano
8. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
10. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005 zakwalifikowano
11. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001 zakwalifikowano
12. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004 zakwalifikowano
13. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
14. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005 zakwalifikowano
15. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004 zakwalifikowano
16. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004 zakwalifikowano
17. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
17. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001 zakwalifikowano
19. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
20. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
21. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003 zakwalifikowano
22. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
23. Julian BERNAT KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002 zakwalifikowano
24. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003 zakwalifikowano
25. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002 zakwalifikowano
26. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
26. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
28. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
29. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
30. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
31. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003 zakwalifikowano
32. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
33. Jakub ADAMCZUK UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002 zakwalifikowano
33. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004 zakwalifikowano
35. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
36. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005 zakwalifikowano
36. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
38. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
39. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
40. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004 zakwalifikowano
40. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
42. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
43. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
44. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
45. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
46. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005 zakwalifikowano
46. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005 zakwalifikowano
48. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006 zakwalifikowano
49. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002 zakwalifikowano
50. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 wyeliminowano
51. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 wyeliminowano
52. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004 wyeliminowano
53. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 wyeliminowano
54. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 wyeliminowano
55. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004 wyeliminowano
56. Stanisław SZYMAŃSKI PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004 wyeliminowano
57. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 wyeliminowano
58. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 wyeliminowano
59. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005 wyeliminowano
60. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005 wyeliminowano
61. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005 wyeliminowano
62. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 wyeliminowano
63. Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006 wyeliminowano
64. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 wyeliminowano
65. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 wyeliminowano
66. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004 wyeliminowano
66. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 wyeliminowano
68. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004 wyeliminowano
69. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
2. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
3. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
3. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
5. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
6. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
7. Łukasz Parafiniuk WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 22.12.2004
8. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
9. Jakub Cieślik PKSZERM WARSZAWA 12.03.2002
10. Antoni Socha PKSZERM WARSZAWA 12.11.2004
11. Kamil Huwer AZS AWF KATOWICE 25.07.2001
12. Jan Kardaszewicz KS AGH Kraków 23.09.2001
13. Patryk Adamczyk AZS AWF KATOWICE 24.05.2001
14. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
15. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
16. Jakub ADAMCZUK UKS PIAST LEGNICA 08.03.2002
17. Karol NOGANOWICZ WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 17.10.2001
18. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
19. Mikołaj Puchała WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2005
20. Augustyn Kapias RMKS RYBNIK 14.01.2005
21. Jakub CEPIŃSKI KS OLIMP LUBIN 10.11.2004
22. Jan GLINKA PKSZERM WARSZAWA 11.03.2004
23. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
24. Bartosz KITLIŃSKI KS OLIMP LUBIN 13.01.2003
25. Jan PAKUŁA KSz WARSZAWIANKA 22.01.2002
26. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
27. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
28. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
29. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
30. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
31. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
32. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
33. Tymoteusz GORCZAŃSKI AZS AWF KRAKÓW 29.08.2003
34. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
35. Julian BERNAT KSz WARSZAWIANKA 08.08.2002
36. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
37. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
38. Olaf Jakubowski KS OLIMP LUBIN 12.12.2003
39. Konrad Szymański PKSZERM WARSZAWA 31.08.2004
40. Nuri KESHK KSz WARSZAWIANKA 30.10.2005
40. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
42. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
43. Marcin Żelazny WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 19.12.2004
43. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
45. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
46. Michał Gładyszczak PKSZERM WARSZAWA 10.10.2005
46. Wojciech MARCZAK KSz WARSZAWIANKA 15.10.2005
48. Marcin JABŁOŃSKI UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 17.12.2006
49. Szymon OGONOWSKI PKSZERM WARSZAWA 06.08.2002
50. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
51. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
52. Kacper Max Lubiewski UKS START OPOLE 07.07.2004
53. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
54. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
55. Oskar Wery PKSZERM WARSZAWA 06.04.2004
56. Stanisław SZYMAŃSKI PKSZERM WARSZAWA 15.11.2004
57. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
58. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
59. Szymon Drozdowski PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.08.2005
60. Jan BRZEZOWSKI KSz WARSZAWIANKA 29.10.2005
61. Andrzej Kudrawiec AZS AWF WROCŁAW 17.10.2005
62. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
63. Paweł Balwierz KS Milenium 19.09.2006
64. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
65. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
66. Stanisław Politowicz KS Milenium 06.09.2004
66. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
68. Kacper Klocek UKS TOPÓR KRZESZOWICE 20.09.2004
69. Paweł Rainer AZS AWF KRAKÓW 13.08.2004

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy