Nazwa: Mieleckie Skrzydła
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Łabuda Hanna | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
2. | POLITOWICZ Sonia | 0 | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
3. | Smolarczyk Kinga | 0 | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |
4. | Radwańska Zofia | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 |
5. | Drozdowska Hanna | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
6. | SZYDŁOWSKA Julia | 0 | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
7. | BEHEI Viktoria | 12 | ||
8. | Wątor Zofia | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
9. | Szczurowska Maria | 0 | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
10. | ERTANOWSKA Joanna | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
11. | Marcinkiewicz Daria | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
12. | Sadowska Amelia | 0 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
13. | Ciszczoń Maria | 0 | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 | zakwalifikowano |
2. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 | zakwalifikowano |
3. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 | zakwalifikowano |
4. | BEHEI Viktoria | zakwalifikowano | ||
5. | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 | zakwalifikowano |
6. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 | zakwalifikowano |
7. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 | zakwalifikowano |
8. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 | zakwalifikowano |
9. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 | zakwalifikowano |
10. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 | zakwalifikowano |
11. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 | zakwalifikowano |
12. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 | zakwalifikowano |
13. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Szczurowska Maria | PIAST GLIWICE | 26.03.2009 |
2. | BEHEI Viktoria | ||
3. | Łabuda Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 16.02.2008 |
3. | Drozdowska Hanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.05.2008 |
5. | POLITOWICZ Sonia | PKS MILENIUM SKAWINA | 23.01.2008 |
6. | Radwańska Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 02.01.2008 |
7. | Wątor Zofia | AZS AWF KRAKÓW | 23.05.2008 |
8. | Ciszczoń Maria | KSz WARSZAWIANKA | 02.07.2009 |
9. | Sadowska Amelia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 16.06.2008 |
10. | ERTANOWSKA Joanna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.02.2008 |
11. | Marcinkiewicz Daria | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 16.08.2009 |
12. | SZYDŁOWSKA Julia | PIAST GLIWICE | 08.06.2008 |
13. | Smolarczyk Kinga | PIAST GLIWICE | 10.03.2009 |