Nazwa: Mieleckie Skrzydła
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 25.11.2017
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Żychowska Roksana | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
2. | Gawior Emilia | 0 | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
3. | RIEDL Mária | 0 | ||
4. | JĘDRZEJEC Wiktoria | 0 | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
5. | Podsiadło Julia | 0 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
6. | KOZIOŁEK Patrycja | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.04.2007 |
7. | MUCHA Agata | 0 | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
8. | GERBOCOVÁ Anna | 0 | ||
9. | Porwoł Liliana | 0 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
10. | GARUS Oliwia | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
11. | URBANEK Lena | 0 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
12. | Halemba Antonina | 0 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
13. | SZYCH Ronja | 0 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 |
14. | Mróz Martyna | 0 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
15. | FRYDRYCH Małgorzata | 15 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
16. | Vysotskaya Maryia | 0 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
17. | GOCZAŁ Alicja | 0 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
18. | OSTROWSKA Paulina | 0 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
19. | SKORCZYŃSKA Antonia | 0 | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
2. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 | zakwalifikowano |
3. | RIEDL Mária | zakwalifikowano | ||
3. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 | zakwalifikowano |
5. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 | zakwalifikowano |
5. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
7. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
8. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
9. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
10. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
11. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
12. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 | zakwalifikowano |
13. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 | zakwalifikowano |
14. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
15. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 | zakwalifikowano |
16. | GERBOCOVÁ Anna | zakwalifikowano | ||
17. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 | zakwalifikowano |
18. | SZYCH Ronja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 | zakwalifikowano |
19. | KOZIOŁEK Patrycja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.04.2007 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
2. | Żychowska Roksana | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.12.2006 |
3. | GARUS Oliwia | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 08.07.2006 |
3. | RIEDL Mária | ||
5. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
6. | JĘDRZEJEC Wiktoria | PIAST GLIWICE | 04.01.2007 |
7. | Mróz Martyna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 07.01.2007 |
8. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
9. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
10. | URBANEK Lena | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 18.03.2006 |
11. | FRYDRYCH Małgorzata | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 11.04.2007 |
12. | MUCHA Agata | PIAST GLIWICE | 27.10.2006 |
13. | Podsiadło Julia | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 26.10.2006 |
14. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
15. | Gawior Emilia | KS SZPADA WADOWICE | 26.06.2007 |
16. | SKORCZYŃSKA Antonia | AZS AWF KRAKÓW | 20.07.2006 |
17. | GERBOCOVÁ Anna | ||
18. | SZYCH Ronja | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 09.06.2007 |
19. | KOZIOŁEK Patrycja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 03.04.2007 |