Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.05.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Wiktoria ZAMACHOWSKA 26 AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
2. Ewa TRZEBIŃSKA 1 AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
3. Małgorzata Frydrych 78 RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
4. Dominika JADCZAK 51 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
5. Julia KOLANKO 27 AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
6. Zuzanna SULEJ 28 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
7. Barbara RUTZ 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
8. Joanna EICHLER-IWANICHA 76 T.S. WISŁA KRAKÓW 27.02.1981
9. Sara PYTKA 25 AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
10. Aleksandra JARECKA 3 AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
11. Józefina SARITAS 24 AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
12. Weronika MARUCHA 29 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
13. Patrycja MROCHEM 45 AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
14. Weronika JANICKA 50 AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
15. Anna MROSZCZAK 4 RMKS RYBNIK 02.10.1997
16. Karolina MAZANEK 30 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
17. Anetta DYJEWSKA 53 AZS AWF WARSZAWA 12.07.1990
18. Olga KISIEL 75 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
19. Wiktoria SKRZYPCZAK 49 AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
20. Martyna MIELAŃCZYK 22 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989
21. Magdalena PIĄTEK 74 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
22. Aleksandra SZKLAR 31 AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
23. Kamila PYTKA 5 AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
24. Jagoda ZAGAŁA 6 PIAST GLIWICE 27.06.1994
25. Karolina Peret 47 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
26. Magdalena LUŻYŃSKA 20 AZS AWF KATOWICE 03.08.1993
27. Ewelina SABALSKA 58 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
28. Weronika ŁUSZCZ 21 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
29. Paulina Remian 48 KKS KRAKÓW 21.03.1989
30. Marta Białek 33 AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
31. Danuta DMOWSKA-ANDRZEJUK 7 AZS AWF KATOWICE 01.03.1982
32. Małgorzata Sadowska 59 KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982
33. Agata KNAPIK 73 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
34. Martyna Swatowska-Wenglarczyk 8 AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
35. Julia Falińska 19 KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
36. Katarzyna KNAPIK 34 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
37. Aleksandra BEŁZ 62 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988
38. Barbara BRYCH 18 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
39. Dominika Guzik 35 AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996
40. Karolina MROCHEM 9 AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
41. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ 67 AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
42. Paulina ŚLIWIŃSKA 60 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
43. Julia JURECKA 10 AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
44. Monika ŚWITAKOWSKA 43 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993
45. Zofia JANELLI 38 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
46. Magdalena Pawłowska 17 AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
47. Paulina WILASZEK 16 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
48. Weronika RABCZEWSKA 40 AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
49. Anna POLIS 11 AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
50. Julia Majchrzak 63 KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
51. Marta Kobecka 36 AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
52. Wiktoria KRAKOWSKA 37 AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
53. Dominika Pawłowska 15 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
54. Małgorzata WERYK 42 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
55. Anna JAKUBOWICZ 12 KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
56. Olga MIZERA 14 AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
57. Karolina STASZULONEK 66 PIAST GLIWICE 26.03.2002
58. Blanka BŁACH 13 AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
59. Aleksandra Pernach 39 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989 zakwalifikowano
2. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994 zakwalifikowano
3. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994 zakwalifikowano
4. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995 zakwalifikowano
5. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
6. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994 zakwalifikowano
7. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995 zakwalifikowano
8. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994 zakwalifikowano
8. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991 zakwalifikowano
10. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995 zakwalifikowano
11. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997 zakwalifikowano
12. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999 zakwalifikowano
13. Danuta DMOWSKA-ANDRZEJUK AZS AWF KATOWICE 01.03.1982 zakwalifikowano
14. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993 zakwalifikowano
14. Marta Kobecka AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995 zakwalifikowano
16. Magdalena LUŻYŃSKA AZS AWF KATOWICE 03.08.1993 zakwalifikowano
17. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989 zakwalifikowano
17. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
19. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
20. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997 zakwalifikowano
21. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995 zakwalifikowano
22. Joanna EICHLER-IWANICHA T.S. WISŁA KRAKÓW 27.02.1981 zakwalifikowano
23. Józefina SARITAS AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993 zakwalifikowano
24. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998 zakwalifikowano
25. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999 zakwalifikowano
26. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
26. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998 zakwalifikowano
28. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993 zakwalifikowano
29. Aleksandra BEŁZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988 zakwalifikowano
30. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994 zakwalifikowano
31. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997 zakwalifikowano
32. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002 zakwalifikowano
33. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991 zakwalifikowano
34. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
35. Dominika Guzik AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996 zakwalifikowano
36. Monika ŚWITAKOWSKA ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993 zakwalifikowano
37. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995 zakwalifikowano
38. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
39. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003 zakwalifikowano
40. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998 zakwalifikowano
41. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999 zakwalifikowano
42. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
43. Małgorzata Frydrych RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000 zakwalifikowano
44. Anetta DYJEWSKA AZS AWF WARSZAWA 12.07.1990 zakwalifikowano
45. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002 zakwalifikowano
46. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998 zakwalifikowano
47. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996 zakwalifikowano
48. Martyna MIELAŃCZYK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989 zakwalifikowano
49. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
49. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999 zakwalifikowano
51. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998 zakwalifikowano
52. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991 zakwalifikowano
52. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996 zakwalifikowano
54. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
55. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
56. Paulina Remian KKS KRAKÓW 21.03.1989 zakwalifikowano
56. Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000 zakwalifikowano
58. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002 zakwalifikowano
59. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ewa TRZEBIŃSKA AZS AWF KATOWICE 01.05.1989
2. Aleksandra JARECKA AZS AWF KRAKÓW 11.10.1995
3. Anna MROSZCZAK RMKS RYBNIK 02.10.1997
3. Barbara RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22.07.1995
5. Kamila PYTKA AZS AWF WARSZAWA 12.06.1994
6. Jagoda ZAGAŁA PIAST GLIWICE 27.06.1994
7. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
8. Blanka BŁACH AZS AWF WROCŁAW 09.03.1991
9. Martyna Swatowska-Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 08.07.1994
10. Magdalena Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 11.02.1994
11. Danuta DMOWSKA-ANDRZEJUK AZS AWF KATOWICE 01.03.1982
12. Anna JAKUBOWICZ KSz WARSZAWIANKA 26.07.1993
13. Anna POLIS AZS AWF KRAKÓW 17.03.1989
14. Aleksandra SZKLAR AZS AWF KATOWICE 08.04.1995
15. Józefina SARITAS AZS AWF WARSZAWA 27.03.1993
16. Weronika RABCZEWSKA AZS AWF WROCŁAW 19.10.1998
17. Sara PYTKA AZS AWF WARSZAWA 04.08.1995
18. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
19. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
20. Joanna EICHLER-IWANICHA T.S. WISŁA KRAKÓW 27.02.1981
21. Karolina MAZANEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.11.1998
22. Julia Falińska KSz WARSZAWIANKA 27.10.1999
23. Wiktoria ZAMACHOWSKA AZS AWF KRAKÓW 27.08.1998
23. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
25. Julia JURECKA AZS AWF WROCŁAW 26.11.1994
26. Paulina WILASZEK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.11.1997
27. Olga MIZERA AZS AWF WARSZAWA 18.03.1991
28. Monika ŚWITAKOWSKA ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 17.01.1993
29. Karolina MROCHEM AZS AWF KATOWICE 25.01.1995
30. Karolina STASZULONEK PIAST GLIWICE 26.03.2002
31. Wiktoria SKRZYPCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.02.1999
32. Weronika ŁUSZCZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 27.12.1996
33. Patrycja MROCHEM AZS AWF KATOWICE 28.06.1999
34. Marta Kobecka AZS AWF WARSZAWA 19.04.1995
35. Magdalena LUŻYŃSKA AZS AWF KATOWICE 03.08.1993
36. Małgorzata WERYK T.S. WISŁA KRAKÓW 24.04.1997
37. Olga KISIEL WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 02.10.1993
38. Aleksandra BEŁZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14.08.1988
39. Zofia JANELLI AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 25.12.2002
40. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
41. Dominika Guzik AZS AWF KRAKÓW 07.02.1996
42. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
43. Dominika JADCZAK KSz WARSZAWIANKA 21.01.2003
44. Julia KOLANKO AZS AWF WROCŁAW 15.08.1998
45. Weronika JANICKA AZS AWF KATOWICE 03.09.1999
46. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
47. Małgorzata Frydrych RIPOSTA - TORUŃ 18.08.2000
48. Anetta DYJEWSKA AZS AWF WARSZAWA 12.07.1990
49. Wiktoria KRAKOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.01.1998
50. Marta Białek AZS AWF WARSZAWA 09.09.1996
51. Martyna MIELAŃCZYK WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 17.09.1989
52. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
53. Aleksandra ŻURAKOWSKA-ZUGAJ AZS AWF WARSZAWA 06.10.1991
54. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
55. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
56. Paulina Remian KKS KRAKÓW 21.03.1989
56. Karolina Peret AZS AWF WARSZAWA 30.10.2000
58. Julia Majchrzak KSz WARSZAWIANKA 15.05.2002
59. Małgorzata Sadowska KSz WARSZAWIANKA 02.09.1982

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy