Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Seniorzy (S)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.05.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tomasz KRUK 70 AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993
2. Michał ZAMIAR 76 AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
3. Marek Zabawa 39 T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
4. Karol NOGANOWICZ 38 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
5. Radosław Zawrotniak 1 AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
6. Piotr Migas 114 PIAST GLIWICE 13.04.2002
7. Stanisław RUTZ 77 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
8. Ignacy Mielniczek 40 T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
9. Maciej BIELEC 2 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
10. Jan BULANDRA 80 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
11. Rafał SZWALBE 37 STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991
12. Aleksander Atanassow 112 KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
13. Tadeusz Koc 41 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
14. Maciej Golec 36 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
15. Mariusz KRZEMIŃSKI 74 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
16. Karol KOSTKA 3 KS AGH Kraków 22.05.1986
17. Karol Urban 117 MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
18. Mateusz Nycz 4 PIAST GLIWICE 11.02.1989
19. Paweł Urban 73 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
20. Dawid DĘBICKI 79 T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
21. Jarosław ŻAK 43 KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
22. Maciej MARCOL 110 AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
23. Tomasz KAŁUZIŃSKI 35 AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
24. Mateusz Antkiewicz 5 AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
25. Jakub KOWALCZE 34 KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
26. Dariusz Zieliński 42 PIAST GLIWICE 14.05.1969
27. Roland Gromada 81 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985
28. Ryszard Kałuziński 72 RMKS RYBNIK 01.09.1999
29. Jan Wenglarczyk 6 AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
30. Mikołaj RADOSZ 84 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
31. Felix FRAŚ 33 AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
32. Sebastian Stasiak 44 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
33. Krzysztof Ćwioro 108 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960
34. Franciszek Koc 46 T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
35. Michał Adamek 7 AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
36. Daniel MARCOL 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
37. Tomasz Wąsiewicz 83 RMKS RYBNIK 21.07.1999
38. Sebastian Majgier 31 PIAST GLIWICE 13.03.1995
39. Tomasz ROGUSKI 45 KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
40. Paweł BOROŃ 47 AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
41. Patryk SZLAMA 30 PIAST GLIWICE 18.03.1996
42. Artur BETLEJA 85 AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
43. Seweryn BRZOZOWSKI 9 STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
44. Michał OPAŁKA 29 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
45. Michał Dembowski 67 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
46. Robert SZAJTHAUER 106 T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
47. Kostyantyn Khadzhynov 10 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
48. Bartłomiej SZURLEJ 28 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
49. Igor PILUTKIEWICZ 105 KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
50. Filip Broniszewski 11 AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
51. Krzysztof MIREK 49 AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
52. Przemysław Cnotalski 86 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
53. Kamil WRONA 103 KKS KRAKÓW 27.01.1991
54. Wojciech LUBIENIECKI 27 KS AGH Kraków 08.12.1999
55. Przemysław KUCZA 64 AZS AWF KRAKÓW 08.06.1991
56. Tomasz Szczepanowski 12 STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
57. Wojciech KOLAŃCZYK 26 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
58. Mieszko FRAŚ 51 T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
59. Jarosław KORNAŚ 90 PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
60. Piotr KRUCZEK 13 AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988
61. Przemysław TRZEPIZUR 25 AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
62. Piotr NEMEC 14 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988
63. Karol Budek 52 KKS KRAKÓW 08.07.1996
64. Aleksander KOSTKA 61 AZS AWF KRAKÓW 09.05.1984
65. Jan Sobiecki 24 KS AGH Kraków 29.05.1991
66. Kasper Chyrek 63 AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
67. Marcel Baś 15 PIAST GLIWICE 22.11.1989
68. Jakub Sieradzan 91 MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
69. Aleksander STASZULONEK 16 PIAST GLIWICE 15.09.1993
70. Piotr KOŁPA 62 KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
71. Michał NOWAK 54 AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
72. Aleksander MARGIELEWSKI 99 KKS KRAKÓW 02.06.2002
73. Bartosz Staszulonek 20 PIAST GLIWICE 01.07.1997
74. Michał Rachwalik 55 UKS START OPOLE 29.09.2000
75. Wojciech ĆWIĘKA 60 KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
76. Jerzy Nawrocki 17 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
77. Mikołaj ZIENTALSKI 59 KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
78. Daniel NIESTRÓJ 18 PIAST GLIWICE 08.06.1995
79. Wiktor Strączyński 22 AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
80. Piotr PYTEL 56 SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.1998
81. Damian Michalak 19 PIAST GLIWICE 04.04.1999
82. Paweł Golec 21 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
83. Piotr MAGIERA 96 AZS AWF KRAKÓW 21.11.1991
84. Marcin TUMAS 57 RMKS RYBNIK 09.03.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997 zakwalifikowano
2. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990 zakwalifikowano
2. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993 zakwalifikowano
4. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981 zakwalifikowano
5. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993 zakwalifikowano
6. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999 zakwalifikowano
7. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999 zakwalifikowano
8. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993 zakwalifikowano
9. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997 zakwalifikowano
9. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999 zakwalifikowano
11. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987 zakwalifikowano
12. Rafał SZWALBE STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991 zakwalifikowano
13. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993 zakwalifikowano
14. Dariusz Zieliński PIAST GLIWICE 14.05.1969 zakwalifikowano
15. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986 zakwalifikowano
16. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998 zakwalifikowano
17. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992 zakwalifikowano
18. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991 zakwalifikowano
19. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993 zakwalifikowano
20. Mikołaj ZIENTALSKI KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984 zakwalifikowano
21. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995 zakwalifikowano
22. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997 zakwalifikowano
23. Tomasz Szczepanowski STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992 zakwalifikowano
24. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996 zakwalifikowano
25. Piotr KRUCZEK AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988 zakwalifikowano
26. Aleksander KOSTKA AZS AWF KRAKÓW 09.05.1984 zakwalifikowano
27. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995 zakwalifikowano
28. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995 zakwalifikowano
29. Michał NOWAK AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990 zakwalifikowano
29. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000 zakwalifikowano
31. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
32. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985 zakwalifikowano
33. Artur BETLEJA AZS AWF KATOWICE 15.07.1984 zakwalifikowano
34. Krzysztof Ćwioro BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960 zakwalifikowano
35. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997 zakwalifikowano
35. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992 zakwalifikowano
35. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001 zakwalifikowano
38. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989 zakwalifikowano
39. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997 zakwalifikowano
40. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
41. Roland Gromada WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985 zakwalifikowano
42. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996 zakwalifikowano
43. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997 zakwalifikowano
44. Piotr NEMEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988 zakwalifikowano
45. Mieszko FRAŚ T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995 zakwalifikowano
46. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999 zakwalifikowano
46. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989 zakwalifikowano
48. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999 zakwalifikowano
49. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999 zakwalifikowano
50. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997 zakwalifikowano
51. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
52. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001 zakwalifikowano
53. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997 zakwalifikowano
54. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000 zakwalifikowano
55. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996 zakwalifikowano
56. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985 zakwalifikowano
57. Aleksander Atanassow KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969 zakwalifikowano
57. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001 zakwalifikowano
59. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995 zakwalifikowano
60. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995 zakwalifikowano
61. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994 zakwalifikowano
62. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000 zakwalifikowano
63. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001 zakwalifikowano
64. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
65. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985 zakwalifikowano
66. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994 zakwalifikowano
67. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000 zakwalifikowano
68. Piotr MAGIERA AZS AWF KRAKÓW 21.11.1991 zakwalifikowano
69. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996 zakwalifikowano
69. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997 zakwalifikowano
71. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
72. Przemysław KUCZA AZS AWF KRAKÓW 08.06.1991 zakwalifikowano
73. Piotr PYTEL SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.1998 zakwalifikowano
74. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999 zakwalifikowano
75. Aleksander MARGIELEWSKI KKS KRAKÓW 02.06.2002 zakwalifikowano
76. Kamil WRONA KKS KRAKÓW 27.01.1991 zakwalifikowano
77. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975 zakwalifikowano
78. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998 zakwalifikowano
79. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962 zakwalifikowano
80. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
81. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001 zakwalifikowano
82. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999 zakwalifikowano
83. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
- Tomasz KRUK AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
- Tomasz KRUK AZS AWF KRAKÓW 17.11.1993
1. Radosław Zawrotniak AZS AWF KRAKÓW 02.09.1981
2. Mateusz Nycz PIAST GLIWICE 11.02.1989
3. Marcel Baś PIAST GLIWICE 22.11.1989
3. Maciej BIELEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.09.1997
5. Wojciech LUBIENIECKI KS AGH Kraków 08.12.1999
6. Felix FRAŚ AZS AWF KRAKÓW 31.10.1993
7. Przemysław TRZEPIZUR AZS AWF KATOWICE 11.03.1996
8. Daniel NIESTRÓJ PIAST GLIWICE 08.06.1995
9. Filip Broniszewski AZS AWF WROCŁAW 28.04.1990
9. Kostyantyn Khadzhynov AZS AWF KRAKÓW 14.10.1993
11. Wojciech KOLAŃCZYK AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.07.1999
12. Michał Adamek AZS AWF WROCŁAW 14.04.1987
13. Mateusz Antkiewicz AZS AWF KATOWICE 02.11.1993
14. Seweryn BRZOZOWSKI STSZERM LEGIA WARSZAWA 19.11.1992
15. Piotr KRUCZEK AZS AWF KRAKÓW 31.01.1988
16. Kamil WRONA KKS KRAKÓW 27.01.1991
17. Aleksander STASZULONEK PIAST GLIWICE 15.09.1993
18. Jan Wenglarczyk AZS AWF KATOWICE 27.12.1993
19. Bartosz Staszulonek PIAST GLIWICE 01.07.1997
20. Karol KOSTKA KS AGH Kraków 22.05.1986
21. Karol Urban MKS GRYF MIELEC 07.08.1998
22. Tomasz Szczepanowski STSZERM LEGIA WARSZAWA 02.03.1992
23. Aleksander KOSTKA AZS AWF KRAKÓW 09.05.1984
24. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
25. Tomasz ROGUSKI KSz WARSZAWIANKA 18.04.1985
26. Jakub KOWALCZE KSz WARSZAWIANKA 11.07.1992
26. Maciej Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 20.06.1997
28. Michał OPAŁKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 21.05.1997
29. Piotr NEMEC AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.09.1988
30. Mieszko FRAŚ T.S. WISŁA KRAKÓW 28.04.1995
31. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
32. Ignacy Mielniczek T.S. WISŁA KRAKÓW 11.08.1995
33. Damian Michalak PIAST GLIWICE 04.04.1999
34. Rafał SZWALBE STSZERM LEGIA WARSZAWA 11.01.1991
35. Dariusz Zieliński PIAST GLIWICE 14.05.1969
36. Jan Sobiecki KS AGH Kraków 29.05.1991
37. Mikołaj ZIENTALSKI KSz WARSZAWIANKA 30.05.1984
38. Sebastian Majgier PIAST GLIWICE 13.03.1995
39. Jerzy Nawrocki AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 08.08.1997
40. Paweł Golec WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 09.03.1995
41. Jakub Sieradzan MKS KUSY SZCZECIN 17.10.2000
41. Michał NOWAK AZS AWF KRAKÓW 11.02.1990
43. Artur BETLEJA AZS AWF KATOWICE 15.07.1984
44. Krzysztof Ćwioro BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20.08.1960
45. Tomasz KAŁUZIŃSKI AZS AWF KATOWICE 11.01.2001
46. Michał ZAMIAR AZS AWF WROCŁAW 04.01.1997
47. Dawid DĘBICKI T.S. WISŁA KRAKÓW 19.02.2001
48. Roland Gromada WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 08.07.1985
49. Patryk SZLAMA PIAST GLIWICE 18.03.1996
50. Wojciech ĆWIĘKA KSz WARSZAWIANKA 24.04.1999
51. Wiktor Strączyński AZS AWF KRAKÓW 14.10.1999
52. Daniel MARCOL AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 06.03.1997
53. Marcin TUMAS RMKS RYBNIK 09.03.2001
54. Piotr KOŁPA KS OLIMP LUBIN 17.09.2000
55. Karol Budek KKS KRAKÓW 08.07.1996
56. Karol NOGANOWICZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 17.10.2001
57. Tadeusz Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 28.12.1995
58. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
59. Sebastian Stasiak UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 08.09.1994
60. Michał Rachwalik UKS START OPOLE 29.09.2000
61. Piotr MAGIERA AZS AWF KRAKÓW 21.11.1991
62. Przemysław KUCZA AZS AWF KRAKÓW 08.06.1991
63. Piotr PYTEL SKS FLESZ ŚWIDNICA 24.11.1998
64. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
65. Robert SZAJTHAUER T.S. GÓRNIK RADLIN 24.06.1999
66. Kasper Chyrek AZS AWF KATOWICE 16.05.1997
67. Jarosław ŻAK KSz WARSZAWIANKA 06.02.1985
68. Aleksander Atanassow KS CRACOVIA 1906. 13.02.1969
69. Marek Zabawa T.S. GÓRNIK RADLIN 22.04.1994
70. Franciszek Koc T.S. WISŁA KRAKÓW 29.04.2000
71. Maciej MARCOL AZS AWF KATOWICE 25.06.2001
72. Jarosław KORNAŚ PKSZERM WARSZAWA 24.01.1985
73. Paweł BOROŃ AZS AWF WROCŁAW 03.03.1997
73. Krzysztof MIREK AZS AWF KRAKÓW 15.02.1996
75. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
76. Tomasz Wąsiewicz RMKS RYBNIK 21.07.1999
77. Aleksander MARGIELEWSKI KKS KRAKÓW 02.06.2002
78. Igor PILUTKIEWICZ KSz WARSZAWIANKA 30.10.1975
79. Michał Dembowski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 29.10.1998
80. Mariusz KRZEMIŃSKI KS AZS AWFIS GDAŃSK. 19.05.1962
81. Stanisław RUTZ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 07.03.2001
82. Ryszard Kałuziński RMKS RYBNIK 01.09.1999
83. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy