Turniej

Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.09.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Matusewicz Kamil 33 AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
2. Fogt Jakub 57 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
3. KORZENIEWSKI Stanisław 32 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003
4. PODRALSKI Adam 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
5. AZIMKO Yahor 57
6. KUL Michał 57 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
7. Prajzner Mikołaj 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
8. Kotek Jakub 34 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
9. MLICKI Szymon 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
10. Napieralski Marcin 57 AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
11. Frącek Maciej 35 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
12. Biedrzycki Mateusz 3 AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
13. WIKTOR Jan 57 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 01.05.2004
14. Kwiatkowski Mateusz 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
15. JAKUBOWSKI Adam 4 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
16. LANGA Emil 36 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.04.2004
17. Antoniuk Aleksander 57 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
18. MAJEWSKI Błażej 29 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
19. Gonda Jakub 57 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
20. JURGA Stanisław 57 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
21. KWIATKOWSKI Karol 57 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
22. Pichłacz Szymon 5 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
23. GAWENDA Patryk 37 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
24. Łopatniuk Krzysztof 27 KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
25. KANCI Maksymilian 38 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
26. SACHARCZUK Bartosz 28 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
27. KAŚKÓW Piotr 6 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
28. MAKAŁOWSKI Adam 57 IKS LESZNO 11.03.2005
29. Pawski Alan 7 AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
30. LESZYŃSKI Karol 57 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
31. Jurczak Tomasz 57 AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
32. Bem Antoni 26 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
33. KOGUC Filip 39 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
34. JURCZAK Mateusz 57 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
35. Woźniak Igor 8 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
36. Ginda Piotr 40 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
37. PACHOLCZYK Szymon 25 IKS LESZNO 17.10.2004
38. Lewicki Tymon 56 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
39. Wiśnik Olaf 9 AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
40. Łokaj Jędrzej 57 AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
41. SŁOMIŃSKI Kacper 41 KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
42. RADAJEWSKI Marcin 57 IKS LESZNO 18.06.2005
43. CHTIOUI Adam 24 BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
44. Tomeczek Kamil 10 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
45. DOWNAR Wiktor 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
46. Berestek Jeremi 42 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
47. LOTYCZ Jan 54 AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
48. DUDZIŃSKI Damian 57 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006
49. Surowiak Teodor 22 AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
50. ANDRZEJEWSKI Adam 57 IKS LESZNO 31.10.2005
51. SZCZUROWSKI Patryk 57 NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002
52. PANDER Tymoteusz 53 WROCŁAWIANIE 18.01.2003
53. HAŁADUDA Kacper 11 MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
54. CZERWIŃSKI Iwo 12 AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
55. ZAPÓR Ksawery 57 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
56. KANIA Dominik 44 WROCŁAWIANIE 14.11.2004
57. Nowak Jan 55 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
58. OSSENTOWSKI Mikołaj 21 IKS LESZNO 14.05.2003
59. Sowa Piotr 45 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
60. BUJAS Marcel 57 BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
61. PIOSIK Dawid 20 IKS LESZNO 16.12.2004
62. BOŁDZIŁO Igor 13 KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002
63. Koniczek Kacper 57 AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
64. Fedorowicz Karol 51 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
65. Kulpaczyński Łukasz 46 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
66. Smuda Jakub 14 AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
67. Olszewski Mikołaj 19 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
68. SURMA Jakub 15 AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
69. Wieczorek Michał 17 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
70. Firch Paweł 47 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
71. WAŚCIŃSKI Tobiasz 49 AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
72. NIZIO Bartłomiej 50 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
73. Płaszczewski Mikołaj 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
74. Krawczyński Melchior 57 WROCŁAWIANIE 18.08.2005
75. Gajda Arkadiusz 48 IKS LESZNO 20.08.2003
76. Gorczyca Tomasz 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002 zakwalifikowano
2. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002 zakwalifikowano
2. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003 zakwalifikowano
4. BOŁDZIŁO Igor KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002 zakwalifikowano
5. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003 zakwalifikowano
6. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
7. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003 zakwalifikowano
8. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002 zakwalifikowano
9. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
10. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
11. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002 zakwalifikowano
12. AZIMKO Yahor zakwalifikowano
13. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
14. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
15. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
16. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003 zakwalifikowano
17. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
17. KOGUC Filip UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002 zakwalifikowano
19. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003 zakwalifikowano
20. KORZENIEWSKI Stanisław FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003 zakwalifikowano
21. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
22. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004 zakwalifikowano
23. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004 zakwalifikowano
24. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003 zakwalifikowano
25. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
26. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004 zakwalifikowano
27. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
28. Surowiak Teodor AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002 zakwalifikowano
29. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002 zakwalifikowano
30. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002 zakwalifikowano
31. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004 zakwalifikowano
32. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003 zakwalifikowano
33. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
34. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
35. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003 zakwalifikowano
35. LOTYCZ Jan AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003 zakwalifikowano
37. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
38. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
38. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003 zakwalifikowano
40. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005 zakwalifikowano
40. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003 zakwalifikowano
42. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004 zakwalifikowano
43. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005 zakwalifikowano
44. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003 zakwalifikowano
45. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
46. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
47. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003 zakwalifikowano
48. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 zakwalifikowano
48. Antoniuk Aleksander UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 zakwalifikowano
50. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005 zakwalifikowano
51. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
52. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003 zakwalifikowano
53. PACHOLCZYK Szymon IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
54. CZERWIŃSKI Iwo AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002 zakwalifikowano
55. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002 zakwalifikowano
56. Łokaj Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004 zakwalifikowano
57. NIZIO Bartłomiej MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
58. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
59. KUL Michał UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
60. WIKTOR Jan FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 01.05.2004 zakwalifikowano
61. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
62. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
63. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004 zakwalifikowano
64. Koniczek Kacper AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 zakwalifikowano
65. LESZYŃSKI Karol UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004 zakwalifikowano
66. SZCZUROWSKI Patryk NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002 zakwalifikowano
67. PANDER Tymoteusz WROCŁAWIANIE 18.01.2003 zakwalifikowano
68. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003 zakwalifikowano
69. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
70. Firch Paweł UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003 zakwalifikowano
71. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
72. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003 zakwalifikowano
72. LANGA Emil FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.04.2004 zakwalifikowano
74. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
75. BUJAS Marcel BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007 zakwalifikowano
76. DUDZIŃSKI Damian UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PODRALSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 25.01.2002
2. JAKUBOWSKI Adam KS AZS AWFIS GDAŃSK 14.01.2003
3. AZIMKO Yahor
3. Biedrzycki Mateusz AZS AWF WARSZAWA 27.02.2002
5. Pichłacz Szymon AZS AWF POZNAŃ 04.04.2002
6. MLICKI Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2002
7. Woźniak Igor AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
8. HAŁADUDA Kacper MKS KUSY SZCZECIN 25.07.2002
9. Płaszczewski Mikołaj WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 02.01.2003
10. SURMA Jakub AZS AWF WARSZAWA 27.08.2003
11. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
12. KAŚKÓW Piotr KS AZS AWFIS GDAŃSK 12.07.2003
13. Frącek Maciej WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20.09.2003
14. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
15. Kotek Jakub FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 05.01.2004
16. Kwiatkowski Mateusz KS AZS AWFIS GDAŃSK 06.06.2003
17. BOŁDZIŁO Igor KU AZS-UAM POZNAŃ 25.02.2002
18. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
19. Tomeczek Kamil UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
20. Lewicki Tymon D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
21. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
21. KOGUC Filip UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 02.05.2002
23. OSSENTOWSKI Mikołaj IKS LESZNO 14.05.2003
24. KORZENIEWSKI Stanisław FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 04.04.2003
25. Olszewski Mikołaj TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
26. WAŚCIŃSKI Tobiasz AZS AWF POZNAŃ 01.11.2004
27. Łopatniuk Krzysztof KS AZS AWFIS GDAŃSK 05.01.2004
28. Surowiak Teodor AZS AWF WARSZAWA 30.10.2002
29. Pawski Alan AZS AWF POZNAŃ 27.09.2002
30. Wieczorek Michał WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.02.2004
31. Smuda Jakub AZS AWF POZNAŃ 28.05.2003
32. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005
33. PIOSIK Dawid IKS LESZNO 16.12.2004
34. SACHARCZUK Bartosz FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 06.02.2004
35. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
36. Bem Antoni AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
37. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
38. MAJEWSKI Błażej WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.11.2003
38. LOTYCZ Jan AZS AWF WARSZAWA 11.07.2003
40. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
41. Berestek Jeremi MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
41. DOWNAR Wiktor WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 09.09.2003
43. Matusewicz Kamil AZS AWF POZNAŃ 06.01.2003
44. GAWENDA Patryk FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29.03.2005
45. CHTIOUI Adam BUDOWLANI TORUŃ 18.05.2003
46. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005
47. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
48. Napieralski Marcin AZS AWF POZNAŃ 20.05.2003
49. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
49. Antoniuk Aleksander UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
51. Jurczak Tomasz AZS AWF WARSZAWA 05.09.2005
52. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
53. PACHOLCZYK Szymon IKS LESZNO 17.10.2004
54. CZERWIŃSKI Iwo AZS AWF WARSZAWA 17.03.2002
55. Wiśnik Olaf AZS AWF POZNAŃ 20.11.2002
56. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
57. KUL Michał UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
58. WIKTOR Jan FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 01.05.2004
59. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
60. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
61. KANIA Dominik WROCŁAWIANIE 14.11.2004
62. LESZYŃSKI Karol UKS-I BOHUN TORUŃ. 22.10.2004
63. Gajda Arkadiusz IKS LESZNO 20.08.2003
63. LANGA Emil FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23.04.2004
65. Łokaj Jędrzej AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
66. NIZIO Bartłomiej MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
67. Koniczek Kacper AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
68. SZCZUROWSKI Patryk NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 04.03.2002
69. PANDER Tymoteusz WROCŁAWIANIE 18.01.2003
70. SŁOMIŃSKI Kacper KS AZS AWFIS GDAŃSK 31.01.2003
71. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
72. Firch Paweł UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 06.02.2003
73. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
74. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
75. BUJAS Marcel BUDOWLANI TORUŃ 31.08.2007
76. DUDZIŃSKI Damian UKS 35 BIELAWY TORUŃ 14.04.2006

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content