Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.09.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MICHALCZYK Marta | 36 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
2. | Charkiewicz Karolina | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
3. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
4. | CZAJKA Emilia | 62 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
5. | SZYMANOWSKA Karolina | 37 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
6. | KOROL AMELIA | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
7. | STASZULONEK Karolina | 2 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
8. | STYPIŃSKI Kinga | 38 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
9. | Nowak Aleksandra | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
10. | NIEWADZI Zofia | 62 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
11. | PRINA CERAI Sara | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
12. | KRAUSE Marta | 35 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
13. | JANELLI Zofia | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
14. | LENCKOSZ Apolonia | 34 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
15. | WITA Patrycja | 62 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
16. | CIEŚLIK Cecylia | 62 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
17. | JADCZAK Dominika | 39 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
18. | BOGACZ Pola | 62 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
19. | Zgryźniak Kinga | 4 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
20. | ZAZULAK Anastazja | 62 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
21. | LEŚNIEWSKA Marta | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
22. | RUP Sonia | 40 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
23. | Ożarowska Małgorzata | 62 | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
24. | Tercjak Oliwia | 62 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
25. | Ślęzak Katarzyna | 41 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
26. | KOŁPA Joanna | 62 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
27. | PIĄTEK Magdalena | 32 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
28. | OSTROWSKA Paulina | 62 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
29. | Wiktor Weronika | 5 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
30. | PIEKARSKA Helena | 31 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
31. | KLUGHARDT Gloria | 6 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
32. | Budzyń Maja | 42 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
33. | BŁACHUT Beata | 62 | RMKS RYBNIK | 31.07.2003 |
34. | RYŚ Patrycja | 62 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
35. | SCHWARZ Aleksandra | 62 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.05.2003 |
36. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
37. | PĘKALSKA Jagoda | 43 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
38. | Reil Kaja | 62 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
39. | KOBYLNICKA Michalina | 30 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
40. | Frystacka Patrycja | 7 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
41. | Pękała Beata | 8 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
42. | MAJGIER Bernadeta | 29 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
43. | KWAPISZ Amelia | 62 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
44. | Adamska Martyna | 62 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
45. | Makowska Agnieszka | 62 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
46. | KIRCHOF Katarzyna | 44 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
47. | ŁAPKIEWICZ Julia | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
48. | SABALSKA Ewelina | 9 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
49. | PINES Anna | 45 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
50. | WERONIECKA Julia | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
51. | KRYNICKA Aleksandra | 62 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
52. | SZWEDEK Dominika | 62 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 11.08.2003 |
53. | STYPIŃSKI Olga | 46 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
54. | Gwóźdź Julia | 10 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
55. | Kuśmierz Zuzanna | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
56. | ZIELIŃSKA Laura | 62 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 |
57. | MALCZOK Karolina | 47 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
58. | Zarek Zuzanna | 62 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
59. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 11 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
60. | SADOWSKA Paulina | 26 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
61. | URBAN Urszula | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.2005 |
62. | CHOROSIŃSKA Matylda | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
63. | Olejnicka Dominika | 61 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
64. | Pelon Patrycja | 48 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
65. | Ziętek Patrycja | 12 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
66. | NIZIO Aniela | 62 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
67. | Porwoł Liliana | 62 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
68. | PIEJAK Zofia | 13 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
69. | ROSKOSZ Anna | 49 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
70. | Osadnik Maja | 24 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
71. | Majchrzak Julia | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
72. | Czajkowska Róża | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
73. | OSTROWSKA Alicja | 14 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
74. | RADWAN Patrycja | 59 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
75. | Korduła Antonina | 62 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
76. | OLCHOWIK Michalina | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
77. | IZDEBSKA Wiktoria | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
78. | Halemba Antonina | 62 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
79. | JAJKO Oliwia | 51 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
80. | WIESNER Zuzanna | 56 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
81. | Szklar Katarzyna | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
82. | WŁOCZKA Oliwia | 21 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
83. | Korkus Emilia | 16 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
84. | ZAVA Veronica | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 31.10.2005 |
85. | KUBIŃSKA Weronika | 52 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
86. | TOMASZEWSKA Natalia | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
87. | CZAJKA Aleksandra | 62 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
88. | HOLC Apolonia | 62 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
89. | BOCHENEK Wiktoria | 56 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
90. | KOTULSKA Agata | 53 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
91. | RAKOCZY Natalia | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
92. | MAJGIER Klara | 19 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
93. | WIECZOREK Anna | 18 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
94. | Tatoj Anna | 53 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
95. | DOMAGAŁA Julia | 62 | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 |
96. | OPOŃ Oliwia | 55 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
2. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
4. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
7. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
8. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
9. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
10. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
11. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
12. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
12. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
14. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
15. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
16. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
17. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
18. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
19. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
20. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 | zakwalifikowano |
21. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
22. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
22. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
25. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
26. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
27. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
28. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
29. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
30. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
31. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
32. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
33. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
34. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
35. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
36. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
37. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
38. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
39. | URBAN Urszula | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.2005 | zakwalifikowano |
40. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
41. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
42. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
43. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
44. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
45. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
46. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
47. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
48. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
49. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
50. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
51. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
52. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
53. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
54. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
55. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
56. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 | zakwalifikowano |
57. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
58. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
59. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
60. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
61. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
62. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
63. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
64. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
65. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
66. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
67. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
68. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
69. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
70. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
71. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
72. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
73. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
74. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
75. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
76. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 | zakwalifikowano |
77. | SZWEDEK Dominika | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 11.08.2003 | zakwalifikowano |
77. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
79. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
80. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
81. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
82. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
83. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
84. | ZAVA Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
85. | DOMAGAŁA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
86. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
87. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
88. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
89. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
90. | SCHWARZ Aleksandra | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
91. | BŁACHUT Beata | RMKS RYBNIK | 31.07.2003 | zakwalifikowano |
92. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
93. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
94. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
95. | ZIELIŃSKA Laura | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
96. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
2. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
3. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
3. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
5. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
6. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
7. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
8. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
9. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
10. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
11. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
12. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
13. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
14. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
15. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
16. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
17. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
18. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
19. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
20. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
21. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
22. | PĘKALSKA Jagoda | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 21.03.2003 |
23. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
24. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
25. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
26. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
27. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
28. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
29. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
30. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
31. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
32. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
33. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
34. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
35. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
36. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
37. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
38. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
39. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
40. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
41. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
42. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
43. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
44. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
45. | URBAN Urszula | KSz WARSZAWIANKA | 15.03.2005 |
46. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
47. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
48. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
49. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
50. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
51. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
52. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
53. | KRYNICKA Aleksandra | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.01.2004 |
54. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
55. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
56. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
57. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
58. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
59. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
60. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
61. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
62. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
63. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
64. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
65. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
66. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
67. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
68. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
69. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
70. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
71. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
72. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
73. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
74. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
75. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
76. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
77. | KOROL AMELIA | AZS AWF WARSZAWA | 26.11.2003 |
78. | SZWEDEK Dominika | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 11.08.2003 |
78. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
80. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
81. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
82. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
83. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
84. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
85. | ZAVA Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 31.10.2005 |
86. | DOMAGAŁA Julia | PKSZERM WARSZAWA | 23.08.2004 |
87. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
88. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
89. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
90. | NIZIO Aniela | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
91. | SCHWARZ Aleksandra | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 27.05.2003 |
92. | BŁACHUT Beata | RMKS RYBNIK | 31.07.2003 |
93. | HOLC Apolonia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 16.12.2006 |
94. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
95. | ZIELIŃSKA Laura | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 |
96. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |