Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 08.09.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RADŁOWSKA Dominika | 40 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.2006 |
2. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 21 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
3. | Habryn Emilia | 63 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
4. | Bartosz Roksana | 1 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
5. | Koziarska Natalia | 20 | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
6. | PIPCZYŃSKA Maja | 39 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
7. | KONDRUSIK Nina | 19 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
8. | Rowińska Emilia | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
9. | HOFMAN Karolina | 55 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
10. | Wójcik Gabriela | 42 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
11. | Cieślar Julia | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
12. | BANIECKA Martyna | 23 | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
13. | Kozanecka Sonia | 58 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
14. | Nagórska Anastazja | 18 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
15. | Pieniążek Zofia | 37 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
16. | ANDRYSZEWSKA Marta | 24 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
17. | Wasilewska Ewa | 44 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
18. | SZYMANIAK Dominika | 57 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 |
19. | Porada Zuzanna | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
20. | LASKOWSKA Marta | 16 | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
21. | CORN Frida | 56 | 01.01.2005 | |
22. | Buselt Zuzanna | 17 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
23. | Gałecka Natalia | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
24. | MYRTA Emilia | 25 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
25. | SAŁATA Amelia | 33 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
26. | LIPIŃSKA Natalia | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
27. | DZIĘCIELAK Martyna | 26 | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
28. | SZEWCZYK Zuzanna | 61 | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.04.2002 |
29. | Kordel Kalina | 35 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
30. | Zając Ewa | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
31. | MALISZEWSKA Weronika | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
32. | DRAHORADOVA Kristyna | 47 | 01.01.2004 | |
33. | SKOWROŃSKA Jagoda | 30 | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
34. | SKONIECZNA Daria | 14 | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
35. | Lenkiewicz Zuzanna | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
36. | Aksamit Marta | 48 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
37. | ZŁOTKOWSKA Martyna | 27 | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
38. | Pilewska Julia | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
39. | Porada Paulina | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
40. | KOZŁOWSKA Aniela | 13 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
41. | SKOWROŃSKA Kaja | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 |
42. | Borowik Julia | 54 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
43. | Laskowska Natalia | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
44. | PAKUŁA Karina | 62 | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
45. | KOŁUCKA Weronika | 31 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
46. | BECHYNOVA Karolina | 50 | 01.01.2004 | |
47. | Kozieł Klaudia | 9 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
48. | SZLAGA Julia | 32 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
49. | STĘPCZYŃSKA Emilia | 29 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
50. | NOWICKA Małgorzata | 11 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
51. | Malgrem Klaudia | 10 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
52. | ZEKICOVA Mara | 51 | 01.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
1. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
3. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
5. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
5. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
7. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
8. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
10. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
11. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
12. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
13. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
14. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
15. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 | zakwalifikowano |
16. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
17. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
18. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
19. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 | zakwalifikowano |
20. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 | zakwalifikowano |
21. | BECHYNOVA Karolina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
22. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
23. | CORN Frida | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
24. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 | zakwalifikowano |
25. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 | zakwalifikowano |
26. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
27. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
28. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
29. | SZYMANIAK Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 | zakwalifikowano |
30. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
31. | SKOWROŃSKA Kaja | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 | zakwalifikowano |
32. | DRAHORADOVA Kristyna | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
33. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
33. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 | zakwalifikowano |
35. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
36. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
37. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
38. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 | zakwalifikowano |
39. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
40. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 | zakwalifikowano |
40. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 | zakwalifikowano |
42. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
43. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 | zakwalifikowano |
44. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 | zakwalifikowano |
45. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 | zakwalifikowano |
46. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 | zakwalifikowano |
47. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
48. | RADŁOWSKA Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.2006 | zakwalifikowano |
48. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
50. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 | zakwalifikowano |
51. | SZEWCZYK Zuzanna | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
51. | ZEKICOVA Mara | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
2. | SKONIECZNA Daria | UKS SZABLA ZĄBKI | 20.11.2002 |
3. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
3. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
5. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
6. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
7. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
8. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
9. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
10. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
11. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
12. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
13. | Laskowska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.10.2003 |
14. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
15. | Kordel Kalina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 31.08.2004 |
16. | BECHYNOVA Karolina | 01.01.2004 | |
17. | KOŁUCKA Weronika | O.Ś. AZS POZNAŃ | 28.04.2003 |
18. | LASKOWSKA Marta | UKS SZABLA ZĄBKI | 17.03.2002 |
19. | Nagórska Anastazja | O.Ś. AZS POZNAŃ | 14.01.2004 |
20. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
21. | STĘPCZYŃSKA Emilia | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.03.2003 |
22. | SAŁATA Amelia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.10.2004 |
23. | BANIECKA Martyna | KKSZ KONIN | 12.11.2003 |
24. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
25. | Wójcik Gabriela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.01.2006 |
26. | SKOWROŃSKA Kaja | AZS AWF WARSZAWA | 01.08.2004 |
27. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
28. | MYRTA Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.06.2003 |
29. | SZLAGA Julia | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 21.08.2003 |
30. | SKOWROŃSKA Jagoda | AZS AWF WARSZAWA | 22.08.2002 |
30. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
32. | Habryn Emilia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.01.2005 |
33. | CORN Frida | 01.01.2005 | |
34. | ZŁOTKOWSKA Martyna | KKSZ KONIN | 30.06.2003 |
35. | Koziarska Natalia | KKSZ KONIN | 08.05.2003 |
36. | SZYMANIAK Dominika | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 08.03.2004 |
37. | PIPCZYŃSKA Maja | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2003 |
38. | DRAHORADOVA Kristyna | 01.01.2004 | |
39. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
40. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
41. | Kozanecka Sonia | DRAGON ŁÓDŹ | 30.11.2005 |
42. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
43. | PAKUŁA Karina | KKSZ KONIN | 16.06.2004 |
44. | HOFMAN Karolina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 28.10.2006 |
45. | Aksamit Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.03.2006 |
46. | Pieniążek Zofia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 24.08.2007 |
47. | Wasilewska Ewa | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.07.2006 |
48. | RADŁOWSKA Dominika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.2006 |
48. | Borowik Julia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 01.03.2006 |
50. | LIPIŃSKA Natalia | DRAGON ŁÓDŹ | 20.01.2005 |
51. | SZEWCZYK Zuzanna | UKS SZABLA ZĄBKI | 11.04.2002 |
51. | ZEKICOVA Mara | 01.01.2005 |