Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.10.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KOŁPA Joanna | 77 | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
2. | KUBIŃSKA Weronika | 76 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
3. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
4. | OPOŃ Oliwia | 39 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
5. | KOBYLNICKA Michalina | 38 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
6. | PAZGAN Dominika | 78 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
7. | IZDEBSKA Wiktoria | 75 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
8. | STASZULONEK Karolina | 2 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
9. | ŁAPKIEWICZ Julia | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
10. | JADCZAK Dominika | 40 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
11. | CZAJKA Aleksandra | 41 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
12. | MAJGIER Bernadeta | 36 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
13. | JANELLI Zofia | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
14. | STEFANÓW Nicole | 79 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 24.08.2004 |
15. | BOGACZ Pola | 74 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
16. | Ratyna Magda | 79 | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
17. | Zgryźniak Kinga | 4 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
18. | OSTROWSKA Paulina | 79 | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
19. | RUP Sonia | 42 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
20. | CHOROSIŃSKA Matylda | 35 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
21. | BARNAŚ Anna | 73 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
22. | RYŚ Patrycja | 34 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
23. | CZAJKA Emilia | 72 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
24. | Ślęzak Katarzyna | 43 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
25. | KLUGHARDT Gloria | 5 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
26. | Prina Cerai Melania | 79 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
27. | KWAPISZ Amelia | 33 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
28. | Adamczyk Anna | 79 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
29. | LENCKOSZ Apolonia | 44 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
30. | CHMIELORZ Maria | 71 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
31. | WIECZOREK Anna | 6 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
32. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 79 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
33. | RADWAN Patrycja | 70 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
34. | SABALSKA Ewelina | 7 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
35. | Kuśmierz Zuzanna | 32 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
36. | KUŚKA Aleksandra | 45 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
37. | STYPIŃSKI Kinga | 46 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
38. | Tercjak Oliwia | 69 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
39. | Wiktor Weronika | 8 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
40. | KRAUSE Marta | 31 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
41. | ROSKOSZ Anna | 47 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
42. | LIPOV Marina | 79 | PKSZERM WARSZAWA | 01.10.2004 |
43. | Nowak Aleksandra | 68 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
44. | SKALIK Eliza | 79 | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 |
45. | PIĄTEK Magdalena | 30 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
46. | Frystacka Patrycja | 9 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
47. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 10 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
48. | TOMASZEWSKA Natalia | 29 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
49. | KOJS Emilia | 79 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
50. | RONER Karolina | 79 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
51. | MICHALCZYK Marta | 48 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
52. | CIEŚLIK Cecylia | 49 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
53. | Gwóźdź Julia | 11 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
54. | Korduła Antonina | 79 | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
55. | Majchrzak Julia | 65 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
56. | RAKOCZY Natalia | 12 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
57. | KOPER Julia | 79 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 |
58. | SZYMANOWSKA Karolina | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
59. | BOCHENEK Wiktoria | 66 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
60. | Vysotskaya Maryia | 79 | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
61. | Olejnicka Dominika | 64 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
62. | WŁOCZKA Oliwia | 26 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
63. | KOZDĘBA Weronika | 79 | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
64. | Porwoł Liliana | 51 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
65. | PIEJAK Zofia | 13 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
66. | Ziętek Patrycja | 14 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
67. | WIESNER Zuzanna | 63 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
68. | JAROSZEK Emilia | 25 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
69. | KIRCHOF Katarzyna | 52 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
70. | ZAZULAK Anastazja | 79 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
71. | Tatoj Anna | 53 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
72. | Czajkowska Róża | 62 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
73. | OSTROWSKA Alicja | 15 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
74. | OLCHOWIK Michalina | 24 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
75. | LEŚNIEWSKA Marta | 23 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
76. | Pelon Patrycja | 61 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
77. | ZIELIŃSKA Laura | 79 | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 |
78. | Danek Łucja | 79 | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
79. | Korkus Emilia | 16 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
80. | GOCZAŁ Alicja | 79 | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
81. | WERONIECKA Julia | 60 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
82. | MAJGIER Klara | 22 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
83. | Osadnik Maja | 17 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
84. | Makowska Agnieszka | 55 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
85. | Adamska Martyna | 59 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
86. | PIEKARSKA Helena | 21 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
87. | PIOTROWSKA Aleksandra | 18 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
88. | PINES Anna | 56 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
89. | SZWED Małgorzata | 79 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
90. | MALCZOK Karolina | 79 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
91. | Ożarowska Małgorzata | 79 | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
92. | JAJKO Oliwia | 58 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
93. | Szklar Katarzyna | 20 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
94. | Halemba Antonina | 19 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
95. | KOTULSKA Agata | 57 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
2. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
4. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
7. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
8. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
10. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
11. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
12. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
12. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
12. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
12. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
16. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
17. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
17. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
17. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
17. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
21. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
23. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
23. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
23. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
26. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 | zakwalifikowano |
26. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
26. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
29. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
30. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
30. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 | zakwalifikowano |
33. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
34. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 | zakwalifikowano |
35. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
36. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
37. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
38. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
38. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
40. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
41. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
42. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
43. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
44. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
45. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
46. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
46. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
48. | LIPOV Marina | PKSZERM WARSZAWA | 01.10.2004 | zakwalifikowano |
48. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
50. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 | zakwalifikowano |
51. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
52. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 | zakwalifikowano |
53. | KOPER Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 | zakwalifikowano |
54. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 | zakwalifikowano |
55. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
55. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
57. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 | zakwalifikowano |
58. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
59. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
60. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 | zakwalifikowano |
61. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
62. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
63. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
64. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
65. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 | zakwalifikowano |
66. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
67. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
68. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
69. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
70. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
71. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
72. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
73. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 | zakwalifikowano |
74. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
75. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
75. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
77. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
78. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 | zakwalifikowano |
79. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
80. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 | zakwalifikowano |
81. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
81. | SKALIK Eliza | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 | zakwalifikowano |
83. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
84. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
85. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
86. | STEFANÓW Nicole | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 24.08.2004 | zakwalifikowano |
87. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
88. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
89. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
90. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
91. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
91. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
93. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
94. | ZIELIŃSKA Laura | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 | zakwalifikowano |
94. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
3. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
6. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
7. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
8. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
9. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
10. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
11. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
12. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
12. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
14. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
15. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
16. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
17. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
17. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
19. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
20. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
21. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
22. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
22. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
24. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
25. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
25. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
27. | Danek Łucja | KKS KRAKÓW | 17.06.2004 |
28. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
29. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
30. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
31. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
32. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
33. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
34. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
34. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
36. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
37. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
37. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
39. | KOZDĘBA Weronika | PIAST GLIWICE | 29.06.2006 |
40. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
41. | KOŁPA Joanna | KS OLIMP LUBIN | 06.03.2005 |
42. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
43. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
44. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
44. | LIPOV Marina | PKSZERM WARSZAWA | 01.10.2004 |
46. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
47. | KOPER Julia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.08.2004 |
48. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
49. | GOCZAŁ Alicja | SKS GRASS-HOPPER KALWARIA | 17.03.2007 |
50. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
51. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
52. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
53. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
54. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
55. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
56. | Halemba Antonina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 24.10.2006 |
57. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
58. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
59. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
60. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
61. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
62. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
63. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
64. | ZIELIŃSKA Laura | KS SZPADA ŁÓDŹ | 25.01.2005 |
65. | OSTROWSKA Paulina | PIAST GLIWICE | 12.04.2006 |
66. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
67. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
67. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
69. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
70. | Ożarowska Małgorzata | IKS WARSZAWA | 11.10.2004 |
71. | Korduła Antonina | AZS AWF KATOWICE | 18.11.2005 |
72. | SZWED Małgorzata | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.11.2005 |
73. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
74. | Vysotskaya Maryia | AZS AWF KATOWICE | 25.04.2007 |
75. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
76. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
77. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
78. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
79. | Ratyna Magda | PIAST GLIWICE | 01.03.2007 |
80. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
81. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
82. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
83. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
84. | ZAZULAK Anastazja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 27.12.2005 |
85. | KOJS Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 28.06.2005 |
86. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
86. | SKALIK Eliza | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 |
88. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
89. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
90. | CHOROSIŃSKA Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
91. | STEFANÓW Nicole | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 24.08.2004 |
92. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
93. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
94. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
95. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |