Nazwa: Puchar Polski III
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 10.11.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | 116 | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
2. | Chorosińska Matylda | 42 | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
3. | Ślęzak Katarzyna | 43 | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
4. | SENETRA Martyna | 86 | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.08.2003 |
5. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
6. | BINGELYT Gr | 120 | ||
7. | ŁAPKIEWICZ Julia | 44 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
8. | RYŚ Patrycja | 41 | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
9. | Prina Cerai Melania | 85 | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
10. | STASZULONEK Karolina | 2 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
11. | RONER Karolina | 82 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
12. | JANELLI Zofia | 3 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
13. | Tatoj Anna | 45 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
14. | KOBYLNICKA Michalina | 46 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
15. | GRABOVSKYTE Lurde | 88 | 04.05.2003 | |
16. | Zgryźniak Kinga | 4 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
17. | MALCZOK Karolina | 80 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
18. | KWAPISZ Amelia | 39 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
19. | Kuśmierz Zuzanna | 38 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
20. | KLUGHARDT Gloria | 5 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
21. | KUŚKA Aleksandra | 47 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
22. | IZDEBSKA Wiktoria | 79 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
23. | Adamczyk Anna | 122 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
24. | PIĄTEK Magdalena | 37 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
25. | Frystacka Patrycja | 6 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
26. | Makowska Agnieszka | 48 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
27. | WIECZOREK Anna | 7 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
28. | CHMIELORZ Maria | 78 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
29. | PRINA CERAI Sara | 118 | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
30. | OPOŃ Oliwia | 36 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
31. | MAJGIER Bernadeta | 50 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
32. | BOGACZ Pola | 77 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
33. | Wiktor Weronika | 8 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
34. | Olejnicka Dominika | 35 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
35. | LENCKOSZ Apolonia | 34 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
36. | KWAŚNIEWSKA Marta | 93 | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 |
37. | ROSKOSZ Anna | 51 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
38. | RADWAN Patrycja | 76 | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
39. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 10 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
40. | CIEŚLIK Cecylia | 52 | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
41. | CZAJKA Aleksandra | 33 | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
42. | PINES Anna | 74 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
43. | MAJGIER Klara | 32 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
44. | Osadnik Maja | 11 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
45. | Charkiewicz Karolina | 97 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
46. | Tercjak Oliwia | 53 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
47. | OLCHOWIK Michalina | 31 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
48. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | 98 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
49. | Pelon Patrycja | 54 | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
50. | RAKOCZY Natalia | 12 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
51. | KRAUSE Marta | 30 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
52. | Ziętek Patrycja | 13 | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
53. | PRINA CERAI Veronica | 94 | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
54. | TOMASZEWSKA Natalia | 28 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
55. | Majchrzak Julia | 71 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
56. | Porwoł Liliana | 55 | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
57. | PIEJAK Zofia | 14 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
58. | WERONIECKA Julia | 58 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
59. | SABALSKA Ewelina | 15 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
60. | JAROSZEK Emilia | 29 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
61. | Zarek Zuzanna | 70 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
62. | PAZGAN Dominika | 69 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
63. | MICHALCZYK Marta | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
64. | BARNAŚ Anna | 57 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
65. | WŁOCZKA Oliwia | 16 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
66. | OSTROWSKA Alicja | 17 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
67. | JADCZAK Dominika | 26 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
68. | Nowak Aleksandra | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
69. | KOTULSKA Agata | 59 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
70. | Szklar Katarzyna | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
71. | CZAJKA Emilia | 68 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
72. | SKALIK Eliza | 109 | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 |
73. | Korkus Emilia | 18 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
74. | SZYMAŃSKA Aleksandra | 60 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
75. | PIEKARSKA Helena | 24 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
76. | RUP Sonia | 66 | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
77. | SZYMANOWSKA Karolina | 19 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
78. | Reil Kaja | 61 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
79. | Pękała Beata | 20 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
80. | FERSTER Paulina | 104 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
81. | SADOWSKA Paulina | 65 | BTS BYTOM | 08.06.2002 |
82. | PIOTROWSKA Aleksandra | 23 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
83. | WIESNER Zuzanna | 62 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
84. | Pieszur Julia | 63 | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
85. | Środa Zuzanna | 110 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
86. | Adamska Martyna | 64 | BTS BYTOM | 13.08.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
2. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
3. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
4. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
5. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
5. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
7. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
7. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
7. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 | zakwalifikowano |
11. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
12. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
13. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
14. | GRABOVSKYTE Lurde | 04.05.2003 | zakwalifikowano | |
16. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
17. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
17. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
19. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
20. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
21. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
22. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
23. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
25. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
26. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
27. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
28. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
29. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
31. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
32. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
33. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
34. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 | zakwalifikowano |
34. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
36. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
37. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
38. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
39. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
40. | Adamska Martyna | BTS BYTOM | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
41. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
42. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
43. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
43. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 | zakwalifikowano |
45. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
45. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 | zakwalifikowano |
47. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 | zakwalifikowano |
48. | SADOWSKA Paulina | BTS BYTOM | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
48. | BINGELYT Gr | zakwalifikowano | ||
50. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
51. | KWAŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 | zakwalifikowano |
52. | SKALIK Eliza | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 | zakwalifikowano |
54. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
56. | Chorosińska Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 | zakwalifikowano |
57. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
61. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
62. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
64. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 | zakwalifikowano |
65. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
66. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 | zakwalifikowano |
66. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
68. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
69. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
70. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 | zakwalifikowano |
72. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
73. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 | zakwalifikowano |
74. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
75. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
76. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
77. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
77. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
79. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 | zakwalifikowano |
80. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
81. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
84. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
85. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 | zakwalifikowano |
86. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 | zakwalifikowano |
87. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
88. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
88. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 | zakwalifikowano |
91. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
92. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
93. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 | zakwalifikowano |
94. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 | zakwalifikowano |
96. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 | zakwalifikowano |
96. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
98. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
99. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 | zakwalifikowano |
100. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 | zakwalifikowano |
101. | SENETRA Martyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.08.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
2. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
5. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
6. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
8. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
9. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
10. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
11. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
12. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
13. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
14. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
15. | Środa Zuzanna | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 20.07.2005 |
16. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | SZYMAŃSKA Aleksandra | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 27.11.2006 |
18. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
19. | GRABOVSKYTE Lurde | 04.05.2003 | |
20. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
21. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
22. | CZAJKA Aleksandra | KSz WARSZAWIANKA | 18.10.2003 |
23. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
24. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
25. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
26. | LENCKOSZ Apolonia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 29.01.2002 |
27. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
28. | CIEŚLIK Cecylia | AZS AWF KATOWICE | 19.09.2005 |
29. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
30. | Porwoł Liliana | RMKS RYBNIK | 24.05.2006 |
31. | CZAJKA Emilia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 13.02.2005 |
32. | BINGELYT Gr | ||
33. | Ziętek Patrycja | BTS BYTOM | 17.04.2002 |
34. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
36. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
38. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
39. | Ślęzak Katarzyna | AZS AWF KATOWICE | 23.03.2005 |
40. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
41. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
42. | Tercjak Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 11.07.2005 |
43. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
44. | PRINA CERAI Sara | KSz WARSZAWIANKA | 11.04.2002 |
45. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
46. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
47. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
48. | Charkiewicz Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
48. | Szklar Katarzyna | MKS KUSY SZCZECIN | 04.06.2002 |
50. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
52. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
53. | RADWAN Patrycja | KSz WARSZAWIANKA | 04.03.2005 |
53. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
55. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
57. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
58. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
59. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
60. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
61. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
63. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
64. | Pelon Patrycja | UKS START OPOLE | 21.02.2005 |
66. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
67. | Adamska Martyna | BTS BYTOM | 13.08.2004 |
68. | RUP Sonia | UKS PIAST LEGNICA | 06.12.2005 |
68. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
70. | Reil Kaja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 21.06.2006 |
71. | SADOWSKA Paulina | BTS BYTOM | 08.06.2002 |
73. | KWAŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 18.06.2003 |
74. | SKALIK Eliza | AKS MIKOŁÓW | 04.05.2004 |
76. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
78. | Chorosińska Matylda | KSz WARSZAWIANKA | 26.02.2005 |
81. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
83. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
84. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
85. | OPOŃ Oliwia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 03.10.2004 |
86. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
87. | Prina Cerai Melania | KSz WARSZAWIANKA | 02.04.2006 |
89. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
90. | BOGACZ Pola | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 13.11.2004 |
91. | ANDRZEJCZAK Wiktoria | AZS AWF WARSZAWA | 25.12.2005 |
93. | FERSTER Paulina | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 10.10.2004 |
94. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
95. | RYŚ Patrycja | MUSZKIETER GLIWICE | 31.12.2004 |
96. | PRINA CERAI Veronica | KSz WARSZAWIANKA | 13.05.2004 |
97. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
97. | RONER Karolina | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2006 |
99. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
100. | KWAPISZ Amelia | T.S. GÓRNIK RADLIN | 20.03.2005 |
101. | SENETRA Martyna | STSZERM LEGIA WARSZAWA | 14.08.2003 |