Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 09.06.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | THRUN Tristan | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
2. | Łokaj Jędrzej | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
3. | Woźniak Igor | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
4. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
5. | ZAPÓR Ksawery | 40 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
6. | KRUKOWSKI Miłosz | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |
7. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 42 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
8. | PAŁASZ Szymon | 72 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
9. | TRYBUŁOWSKI Rafał | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
10. | Tomyślak Łukasz | 41 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
11. | ANDRZEJEWSKI Adam | 39 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
12. | Tomeczek Kamil | 2 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
13. | Koniczek Kacper | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
14. | WICHER Zbigniew | 78 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.05.2004 |
15. | MOŻEJKO Miłosz | 38 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
16. | Długokęcki Ludomir | 78 | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
17. | Zadrożny Kacper | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
18. | PAZOŁA Jakub | 78 | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
19. | JURGA Stanisław | 45 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
20. | Cendrowski Marceli | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
21. | KSIĄŻEK Jan | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
22. | LESZYŃSKI Karol | 78 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
23. | Truszczyński Dominik | 78 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
24. | Wieczorek Michał | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
25. | Jurczak Tomasz | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
26. | BARTOSZEK Tomasz | 78 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
27. | ŻYMANT Mikołaj | 77 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |
28. | Kuźmiński Aleksander | 46 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
29. | Gorczyca Tomasz | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
30. | SROKA Franciszek | 78 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
31. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 35 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
32. | Szewczyk Szymon | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
33. | Olszewski Mikołaj | 6 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
34. | Kowalski Tymon | 76 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
35. | MAKAŁOWSKI Adam | 34 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
36. | KRAKÓWKA Antoni | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2004 |
37. | PISAREWICZ Szymon | 44 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
38. | Sawicki Patryk | 78 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
39. | Szymczyk Jan | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.2006 |
40. | PIOSIK Dawid | 7 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
41. | BIELAWSKI Jan | 47 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
42. | Skorupa Maciej | 75 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
43. | SZCZOTKO Bartosz | 36 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
44. | KAPAŁA Adrian | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
45. | PUCKOWSKI Szymon | 48 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
46. | HURINSKY Oliver | 74 | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
47. | PACHOLCZYK Szymon | 8 | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
48. | Sowa Jan | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
49. | MAZURO Dominik | 78 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.03.2005 |
50. | DURAJ Idzi | 49 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
51. | NOAK Jan | 78 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
52. | OLSZEWSKI Franciszek | 78 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
53. | JURCZAK Mateusz | 32 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
54. | Bem Antoni | 9 | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
55. | ZAKRZEWSKI Antoni | 73 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
56. | SKIBA Kamil | 71 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 |
57. | Łopatniuk Krzysztof | 10 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
58. | WIKTOR Jan | 78 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |
59. | Fogt Jakub | 31 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
60. | KRAWCZYŃSKI Paweł | 50 | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
61. | LIS Igor | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 |
62. | MICHALSKI Stanisław | 70 | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
63. | KRUSZONA Bartosz | 30 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
64. | SACHARCZUK Bartosz | 11 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
65. | GRECH Szymon | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2006 |
66. | Antoniuk Aleksander | 78 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
67. | JAWORSKI Eryk | 51 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
68. | LEŚNIAREK Alex | 78 | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
69. | ŻYCKI Tomasz | 69 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
70. | KUL Michał | 29 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
71. | Surma Maciej | 52 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
72. | Prajzner Mikołaj | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
73. | WILKE Oskar | 78 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
74. | SZOPA Michał | 68 | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
75. | Fedorów Hubert | 53 | MKS Świt | 07.09.2006 |
76. | Kotek Jakub | 13 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
77. | RADAJEWSKI Marcin | 28 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
78. | HRYNIEWIECKI Filip | 78 | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
79. | ŚCIBIWOŁK Jan | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
80. | Szympel Tymoteusz | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
81. | Serowik Adam | 78 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
82. | LANGA Emil | 14 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
83. | ROBACKI Borys | 67 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
84. | WINKHOF Filip | 27 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
85. | JEGLIŃSKI Dawid | 54 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
86. | GAWENDA Patryk | 15 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
87. | BIEŃKOWSKI Aleksander | 78 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
88. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 55 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
89. | Krawczyński Melchior | 26 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
90. | LAKS Stanisław | 78 | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
91. | CZAJKOWSKI Jakub | 66 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
92. | Głowiński Szymon | 78 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
93. | GORCZYCA Jakub | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
94. | BEDNER Filip | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
95. | GWIAZDOWSKI Olaf | 57 | 01.01.2005 | |
96. | KWIATKOWSKI Karol | 65 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
97. | KANCI Maksymilian | 16 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
98. | DUDZIŃSKI Damian | 64 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
99. | Ginda Piotr | 17 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
100. | Lewicki Tymon | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
101. | STARKOWSKI Filip | 56 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
102. | KOZŁOWSKI Ksawery | 78 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
103. | GRECH Kacper | 78 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.01.2008 |
104. | FINFANDO Wiktor | 78 | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 |
105. | Nowak Jan | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
106. | CIESIELSKI Odyseusz | 58 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
107. | KANIA Dominik | 18 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
108. | Kardyś Alex | 78 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
109. | Fedorowicz Karol | 22 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
110. | LANGOWSKI Damian | 59 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 |
111. | GINTER Cezary | 78 | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
112. | Pakuła Michał | 60 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
113. | Sowa Piotr | 19 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
114. | Kruszona Adam | 78 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
115. | BUJAS Marcel | 78 | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
116. | Kulpaczyński Łukasz | 20 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
117. | Gonda Jakub | 63 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
118. | HOFFMANN Stanisław | 62 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
119. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | 21 | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
120. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | 78 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
3. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
3. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
5. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
5. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
5. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
8. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
8. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
10. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
10. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
10. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
13. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
14. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
15. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
15. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
17. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
18. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
19. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
20. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
21. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
21. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
23. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
23. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
25. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
26. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
27. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
29. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
30. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
31. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 | zakwalifikowano |
32. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
33. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 | zakwalifikowano |
34. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 | zakwalifikowano |
35. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
35. | WICHER Zbigniew | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.05.2004 | zakwalifikowano |
37. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
38. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 | zakwalifikowano |
39. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
40. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 | zakwalifikowano |
41. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
42. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 | zakwalifikowano |
43. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
44. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
45. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
45. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
47. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
48. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 | zakwalifikowano |
48. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 | zakwalifikowano |
50. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
51. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
52. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
53. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 | zakwalifikowano |
54. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
55. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 | zakwalifikowano |
56. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 | zakwalifikowano |
57. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
58. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 | zakwalifikowano |
59. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 | zakwalifikowano |
60. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 | zakwalifikowano |
61. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
62. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
62. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
64. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
64. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
64. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
67. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 | zakwalifikowano |
68. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
68. | LIS Igor | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 | zakwalifikowano |
68. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
71. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
72. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
72. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 | zakwalifikowano |
74. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 | zakwalifikowano |
75. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
75. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
77. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
78. | MAZURO Dominik | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.03.2005 | zakwalifikowano |
79. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 | zakwalifikowano |
80. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 | zakwalifikowano |
81. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
82. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
83. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 | zakwalifikowano |
84. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
85. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
86. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 | zakwalifikowano |
87. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
88. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
89. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 | zakwalifikowano |
90. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 | zakwalifikowano |
91. | GWIAZDOWSKI Olaf | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
91. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
91. | Szymczyk Jan | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.2006 | zakwalifikowano |
94. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 | zakwalifikowano |
95. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 | zakwalifikowano |
95. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 | zakwalifikowano |
95. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
98. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
99. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 | zakwalifikowano |
99. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 | zakwalifikowano |
101. | FINFANDO Wiktor | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 | zakwalifikowano |
102. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 | zakwalifikowano |
103. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
103. | KRAKÓWKA Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2004 | zakwalifikowano |
105. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 | zakwalifikowano |
107. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
107. | GRECH Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.01.2008 | zakwalifikowano |
107. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
110. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 | zakwalifikowano |
111. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
112. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 | zakwalifikowano |
113. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 | zakwalifikowano |
114. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
115. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 | zakwalifikowano |
116. | GRECH Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2006 | zakwalifikowano |
117. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 | zakwalifikowano |
118. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 | zakwalifikowano |
119. | LANGOWSKI Damian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 | zakwalifikowano |
119. | SKIBA Kamil | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 | zakwalifikowano |
121. | Szewczyk Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 | zakwalifikowano |
122. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
2. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
3. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
3. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
5. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
6. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
7. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
8. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
9. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
10. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
11. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
12. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
12. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
14. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
15. | DUDZIŃSKI Damian | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.04.2006 |
16. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
17. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
18. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
19. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
20. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
21. | Łokaj Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 06.01.2004 |
22. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
23. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
24. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
24. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
26. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
27. | Bem Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 12.10.2004 |
28. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
29. | PACHOLCZYK Szymon | IKS LESZNO | 17.10.2004 |
30. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
31. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
32. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
33. | Antoniuk Aleksander | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 24.04.2004 |
34. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
35. | WICHER Zbigniew | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.05.2004 |
36. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
37. | WAŚCIŃSKI Tobiasz | AZS AWF POZNAŃ | 01.11.2004 |
38. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
39. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
40. | WIKTOR Jan | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 01.05.2004 |
41. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
42. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
42. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
44. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
45. | Kowalski Tymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 28.05.2006 |
45. | Koniczek Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 24.09.2004 |
47. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
48. | HRYNIEWIECKI Filip | WROCŁAWIANIE | 18.04.2007 |
49. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
50. | LEŚNIEWSKI Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 04.03.2007 |
51. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
52. | Głowiński Szymon | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 20.07.2007 |
53. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
54. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
54. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
56. | LIS Igor | AZS AWF WARSZAWA | 09.03.2004 |
56. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
56. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
59. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
60. | BIELAWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 04.08.2005 |
61. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
62. | Cendrowski Marceli | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.11.2007 |
63. | SKIBA Kamil | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 |
64. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
65. | NOAK Jan | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.12.2004 |
66. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
67. | DOROSZKIEWICZ Maksymilian | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
68. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
69. | BIEŃKOWSKI Aleksander | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.01.2008 |
70. | Sowa Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 30.08.2008 |
71. | GORCZYCA Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 05.02.2007 |
72. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
73. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
74. | Kardyś Alex | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 04.06.2008 |
75. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
76. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
76. | SROKA Franciszek | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2006 |
78. | Pakuła Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2006 |
79. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
79. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
81. | MAZURO Dominik | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 09.03.2005 |
82. | TRYBUŁOWSKI Rafał | UKS ATENA GDAŃSK | 15.01.2006 |
83. | Szympel Tymoteusz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
84. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
85. | BARTOSZEK Tomasz | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.03.2007 |
86. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
87. | Długokęcki Ludomir | MKS KUSY SZCZECIN | 08.06.2007 |
88. | Zadrożny Kacper | AZS AWF WARSZAWA | 27.05.2006 |
89. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
90. | Serowik Adam | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 14.05.2005 |
91. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
91. | GWIAZDOWSKI Olaf | 01.01.2005 | |
91. | Szymczyk Jan | AZS AWF WARSZAWA | 14.08.2006 |
94. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
95. | LAKS Stanisław | BUDOWLANI TORUŃ | 08.06.2007 |
95. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
95. | OLSZEWSKI Franciszek | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 17.02.2007 |
98. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
99. | KRAWCZYŃSKI Paweł | WROCŁAWIANIE | 09.12.2006 |
99. | GINTER Cezary | IKS LESZNO | 22.01.2007 |
101. | FINFANDO Wiktor | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 |
102. | Truszczyński Dominik | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 22.01.2008 |
103. | KRAKÓWKA Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 15.06.2004 |
103. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
105. | CZAJKOWSKI Jakub | UKS ATENA GDAŃSK | 15.05.2006 |
106. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
106. | GRECH Kacper | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.01.2008 |
106. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
109. | LEŚNIAREK Alex | IKS LESZNO | 11.08.2006 |
110. | THRUN Tristan | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2006 |
111. | ŻYMANT Mikołaj | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 29.09.2006 |
112. | KOZŁOWSKI Ksawery | UKS ATENA GDAŃSK | 25.08.2006 |
113. | ŚCIBIWOŁK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 27.03.2006 |
114. | Sawicki Patryk | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 31.03.2008 |
115. | GRECH Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 19.03.2006 |
116. | BUJAS Marcel | BUDOWLANI TORUŃ | 31.08.2007 |
117. | PAZOŁA Jakub | IKS LESZNO | 21.07.2007 |
118. | LANGOWSKI Damian | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 23.02.2005 |
119. | Szewczyk Szymon | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 14.04.2009 |
120. | KRUKOWSKI Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 01.09.2009 |