Turniej

Nazwa: Mistrzostwa Polski
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 09.06.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Maja Osadnik 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
2. Wiktoria ANDRZEJCZAK 58 AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
3. Dominika PAZGAN 35 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
4. Weronika STRYJSKA 34 KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
5. Maja MYDLAK 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
6. Martyna Mróz 58 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
7. Alicja KLASIK 2 RMKS RYBNIK 14.02.2004
8. Apolonia HOLC 58 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
9. Wiktoria JĘDRZEJEC 58 PIAST GLIWICE 04.01.2007
10. Kamila Danek 58 KKS KRAKÓW 04.10.2007
11. Anna Adamczyk 37 KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
12. Patrycja RYŚ 33 MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
13. Zofia NIEWADZI 32 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
14. Wiktoria GIBAS 58 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006
15. Marta MICHALCZYK 3 KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
16. Weronika KOZDĘBA 58 PIAST GLIWICE 29.06.2006
17. Antonina Korduła 36 RMKS RYBNIK 18.11.2005
18. Paulina OSTROWSKA 58 PIAST GLIWICE 12.04.2006
19. Emilia Korkus 4 PIAST GLIWICE 18.12.2004
20. Oliwia ZIMIŃSKA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005
21. Emilia CZAJKA 38 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
22. Łucja Danek 31 KKS KRAKÓW 17.06.2004
23. Julia Górka 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
24. Paulina FERSTER 58 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
25. Weronika Gęsińska 39 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
26. Maryia Vysotskaya 58 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
27. Gabriela CIBOROWSKA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
28. Patrycja Pelon 5 UKS START OPOLE 21.02.2005
29. Pola Drobczyk 58 PIAST GLIWICE 14.09.2005
30. Nicole STEFANÓW 30 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
31. Alicja GOCZAŁ 58 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
32. Cecylia CIEŚLIK 6 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
33. Julia KOPER 58 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004
34. Anastazja ZAZULAK 40 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
35. Agnieszka Makowska 29 AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
36. Antonina Halemba 58 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
37. Emilia JAROSZEK 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
38. Amelia OCHAŁ 28 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
39. Veronica ZAVA 58 KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
40. Amelia PIWOWARCZYK 41 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
41. Michalina PYTEL 58 RMKS RYBNIK 05.11.2005
42. Laura MISIAK 58 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
43. Zuzanna Jarosz 58 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
44. Maja Wuzik 58 RMKS RYBNIK 14.03.2006
45. Patrycja WITA 42 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
46. Kaja PATOLETA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
47. Oliwia JAJKO 8 KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
48. Xxx XXXXX 27 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
49. Marina LIPOV 43 PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
50. Oliwia Tercjak 9 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
51. Lena Pasieka 58 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
52. Julia WERONIECKA 26 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
53. Hanna HAŁAS 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
54. Melania Prina Cerai 58 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
55. Oliwia MĘŻYK 58 RMKS RYBNIK 10.10.2006
56. Aleksandra KRYNICKA 25 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
57. Veronica PRINA CERAI 44 KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
58. Julia DOMAGAŁA 58 PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004
59. Amelia Sadowska 58 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
60. Zuzanna WIESNER 10 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
61. Tamara Wolny 58 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
62. Katarzyna Ślęzak 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
63. Zuzanna Kraczla 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
64. Matylda CHOROSIŃSKA 45 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
65. Kornelia NIEDŹWIEDZKA 57 T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004
66. Oliwia OPOŃ 11 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
67. Karolina RONER 58 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
68. Otylia BARTOSZEK 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
69. Amelia KWAPISZ 46 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
70. Magda Ratyna 58 PIAST GLIWICE 01.03.2007
71. Pola BOGACZ 23 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
72. Martyna Adamska 12 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
73. Małgorzata SZWED 47 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
74. Hanna DEPTA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
75. Aleksandra SZYMAŃSKA 58 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
76. Aleksandra Nowak 13 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
77. Urszula URBAN 56 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
78. Zuzanna Zarek 21 UKS START OPOLE 06.11.2004
79. Michalina KOBYLNICKA 22 PIAST GLIWICE 08.01.2004
80. Julia MICHALSKA 49 UKS PIAST LEGNICA 26.06.2005
81. Anna DŁUGOSZ 58 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
82. Maja MAŚLANKA 58 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
83. Sonia RUP 14 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
84. Alicja Wolny 54 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
85. Marta KONIECZEK 58 UKSz LEGNICA 08.11.2006
86. Joanna KOŁPA 20 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
87. Oliwia JAWORSKA 15 UKS START OPOLE 05.07.2004
88. Liliana Porwoł 58 RMKS RYBNIK 24.05.2006
89. Sandra FABER 48 PIAST GLIWICE 20.07.2004
90. Weronika ZIMIŃSKA 58 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004
91. Emilia KOJS 52 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005
92. Justyna PIECEWICZ 50 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
93. Anna BARNAŚ 19 MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
94. Patrycja RADWAN 16 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
95. Karolina Charkiewicz 58 PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
96. Kaja Reil 58 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
97. Julia Przywara 51 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
98. Zuzanna Środa 18 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
99. Hanna Kacała 58 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
100. Wiktoria IZDEBSKA 17 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
101. Róża Czajkowska 52 AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004 zakwalifikowano
2. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004 zakwalifikowano
4. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
5. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004 zakwalifikowano
5. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
7. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004 zakwalifikowano
8. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
9. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
10. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
11. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
11. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
13. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004 zakwalifikowano
14. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004 zakwalifikowano
15. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004 zakwalifikowano
15. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
17. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004 zakwalifikowano
18. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004 zakwalifikowano
19. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
20. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
20. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004 zakwalifikowano
20. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
23. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
24. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
25. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
26. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004 zakwalifikowano
27. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
28. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
29. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
30. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
31. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
32. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
33. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
34. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
35. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
36. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004 zakwalifikowano
37. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
38. Julia DOMAGAŁA PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004 zakwalifikowano
39. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
39. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004 zakwalifikowano
39. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
42. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006 zakwalifikowano
43. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
44. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
44. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004 zakwalifikowano
46. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
47. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
48. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
49. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
50. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004 zakwalifikowano
51. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005 zakwalifikowano
52. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004 zakwalifikowano
53. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
54. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004 zakwalifikowano
55. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
56. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
57. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004 zakwalifikowano
58. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
58. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004 zakwalifikowano
60. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004 zakwalifikowano
60. Emilia KOJS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005 zakwalifikowano
62. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
63. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano
64. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
65. Julia MICHALSKA UKS PIAST LEGNICA 26.06.2005 zakwalifikowano
65. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
67. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
67. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004 zakwalifikowano
69. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
69. Justyna PIECEWICZ TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005 zakwalifikowano
71. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005 zakwalifikowano
71. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
73. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
74. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
75. Oliwia ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005 zakwalifikowano
76. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
77. Julia KOPER WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004 zakwalifikowano
78. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
79. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
79. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005 zakwalifikowano
81. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007 zakwalifikowano
82. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
82. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007 zakwalifikowano
84. Weronika ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004 zakwalifikowano
85. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
86. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
87. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006 zakwalifikowano
88. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
89. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
90. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005 zakwalifikowano
91. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
92. Kornelia NIEDŹWIEDZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004 zakwalifikowano
93. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007 zakwalifikowano
94. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
94. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008 zakwalifikowano
96. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
97. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007 zakwalifikowano
98. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005 zakwalifikowano
99. Wiktoria GIBAS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006 zakwalifikowano
100. Sandra FABER PIAST GLIWICE 20.07.2004 zakwalifikowano
101. Michalina PYTEL RMKS RYBNIK 05.11.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Maja Osadnik UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.03.2004
3. Emilia JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21.09.2004
3. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
5. Marta MICHALCZYK KSz WARSZAWIANKA 30.08.2004
6. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
7. Oliwia JAJKO KS OLIMP LUBIN 07.03.2004
8. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
9. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
10. Michalina KOBYLNICKA PIAST GLIWICE 08.01.2004
11. Weronika KOZDĘBA PIAST GLIWICE 29.06.2006
12. Julia WERONIECKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 19.11.2004
13. Anna BARNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 13.10.2004
14. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
15. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
16. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
17. Aleksandra KRYNICKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.01.2004
18. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
19. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
19. Pola BOGACZ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13.11.2004
19. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
22. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
23. Róża Czajkowska AZS AWF WARSZAWA 10.05.2004
24. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
25. Joanna KOŁPA KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
26. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
27. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
28. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
29. Julia DOMAGAŁA PKSZERM WARSZAWA 23.08.2004
30. Łucja Danek KKS KRAKÓW 17.06.2004
31. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
32. Marina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 01.10.2004
33. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
34. Matylda CHOROSIŃSKA KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
35. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
36. Nicole STEFANÓW BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 24.08.2004
37. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
38. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
39. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
40. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
41. Dominika PAZGAN PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 08.06.2004
42. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
43. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
43. Amelia OCHAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 03.01.2004
43. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
46. Maja Wuzik RMKS RYBNIK 14.03.2006
47. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
48. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
48. Zuzanna Kraczla UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
50. Karolina Charkiewicz PKSZERM WARSZAWA 27.05.2006
51. Weronika STRYJSKA KS SZPADA WROCŁAW. 20.03.2004
52. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
53. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
54. Agnieszka Makowska AZS AWF KATOWICE 24.02.2004
55. Małgorzata SZWED UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
56. Julia MICHALSKA UKS PIAST LEGNICA 26.06.2005
57. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
58. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
59. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
60. Julia KOPER WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.08.2004
61. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
62. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
63. Anna DŁUGOSZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 10.02.2007
64. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
65. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
66. Zuzanna Jarosz T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
67. Karolina RONER UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
68. Pola Drobczyk PIAST GLIWICE 14.09.2005
69. Veronica PRINA CERAI KSz WARSZAWIANKA 13.05.2004
70. Anna Adamczyk KS SZPADA WROCŁAW. 27.01.2004
71. Emilia KOJS PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005
72. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
73. Aleksandra Nowak MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
74. Apolonia HOLC TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
75. Paulina FERSTER TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10.10.2004
76. Justyna PIECEWICZ TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.10.2005
77. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
78. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
79. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
80. Oliwia ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 29.12.2005
81. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006
82. Julia Przywara BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 26.10.2005
83. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
84. Weronika ZIMIŃSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.01.2004
85. Kamila Danek KKS KRAKÓW 04.10.2007
86. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
87. Tamara Wolny TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 05.11.2006
88. Lena Pasieka AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
89. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
90. Alicja Wolny BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 07.11.2005
91. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
92. Kornelia NIEDŹWIEDZKA T.S. GÓRNIK RADLIN 29.07.2004
93. Hanna HAŁAS UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 03.02.2007
94. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
94. Julia Górka UKS ZAWISZA KATOWICE 04.03.2008
96. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
97. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
98. Wiktoria ANDRZEJCZAK AZS AWF WARSZAWA 25.12.2005
99. Wiktoria GIBAS SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 01.03.2006
100. Sandra FABER PIAST GLIWICE 20.07.2004
101. Michalina PYTEL RMKS RYBNIK 05.11.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy