Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2018

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. HUANG Alex 1 01.01.2007
2. BARA IANIS 57 01.01.2007
3. OVSIANKIN ANDREI 56 01.01.2008
4. KONG LingYu 29 01.01.2009
5. SCHUMACHER Gideon 88 28.08.2007
6. WOLSCHKE Kyrill 27 01.01.2007
7. MIHAILA RAZVAN 58 01.01.2007
8. BABICHEV GEORGII 31 01.01.2007
9. KIM Shaun 55 01.01.2007
10. DULGHERU DANIEL 86 01.01.2007
11. Golubev Daniel 3 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
12. SZALAL Zalan 83 01.01.2007
13. AKTAS DORUK 54 01.01.2010
14. DöNGER Karl 30 01.01.2007
15. MELNIK Arseni 4 01.01.2007
16. IAKOVLEV Robert 85 01.01.2008
17. Adamski Patryk 53 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
18. HEILAND Simion 70 01.01.2008
19. NASTASE DARIUS 25 01.01.2007
20. Ogrodowczyk Franciszek 32 DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008
21. SCHNIEPP Leon 64 01.01.2007
22. YAMAN FURKAN 34 01.01.2007
23. KORNILOV Artem 5 01.01.2004
24. TUDOR ALEXANDRU 24 01.01.2007
25. HYAMS Jasper 90 01.01.2007
26. PANKINS Egors 6 01.01.2007
27. KOVAL VLADISLAV 81 01.01.2008
28. ZARMPINIS Vasileios 51 01.01.2007
29. CONETE ALESANDRO 33 01.01.2007
30. WEISER Tim 63 01.01.2008
31. PERGAMALIS NIKOLAOS-ANGELOS 92 01.01.2007
32. MENZ Silas 22 01.01.2007
33. CAPATINA SEBASTIAN 62 01.01.2008
34. SZPAK Bruno 7 UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
35. AMBROSOV Daniil 36 01.01.2008
36. SCHNECK Collin 48 11.03.2008
37. KITENOV Viktor 84 01.01.2007
38. NITU Horia 89 01.01.2007
39. RASMUSSEN Oliver Wulff 8 01.01.2007
40. CHARLETT Max 65 01.01.2007
41. LARRES Felix 9 03.09.2007
42. PROSSE Art 87 01.01.2007
43. Kossut Franciszek 20 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
44. ZAHREBELNYI Dmytrii 93 01.01.2008
45. CZÉGÉNY KORNÉL 49 01.01.2007
46. BETEAGU RARES 38 01.01.2007
47. KASCHUBE Augustus 19 01.01.2007
48. SYDORENKO Iliia 10 01.01.2008
49. CSOBA Botond 47 01.01.2007
50. SKOROKHOD Daniil 68 01.01.2007
51. LEE Derek 11 01.01.2007
52. GOMMEL Colin 18 01.01.2007
53. FARSANG BERNÁT 94 01.01.2007
54. PĘKALA Kacper 78 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
55. KISELEV-SMERICHANSKII Artem 41 01.01.2007
56. TIETZ Kalle 17 08.03.2007
57. KRAL Lumir 12 01.01.2007
58. BORCEA TUDOR 77 01.01.2007
59. STRELKOVSKIY STEPAN 16 01.01.2007
60. GODÓ Vilmos Ágost 72 01.01.2009
61. Palkowski Damian 75 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
62. TOMAC MAXIM 95 01.01.2008
63. ENGEL Maurice 39 01.01.2007
64. TURCK Caspar 73 01.01.2007
65. MUJCIC Ilias 43 01.01.2007
66. FRADELLOS GEORGIOS 14 01.01.2008
67. CHAPLYGIN Nikita 15 01.01.2007

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. PERGAMALIS NIKOLAOS-ANGELOS 01.01.2007 zakwalifikowano
2. SZALAL Zalan 01.01.2007 zakwalifikowano
2. HUANG Alex 01.01.2007 zakwalifikowano
4. WOLSCHKE Kyrill 01.01.2007 zakwalifikowano
5. ENGEL Maurice 01.01.2007 zakwalifikowano
6. LEE Derek 01.01.2007 zakwalifikowano
6. KORNILOV Artem 01.01.2004 zakwalifikowano
6. KOVAL VLADISLAV 01.01.2008 zakwalifikowano
9. KRAL Lumir 01.01.2007 zakwalifikowano
10. DöNGER Karl 01.01.2007 zakwalifikowano
11. KITENOV Viktor 01.01.2007 zakwalifikowano
12. NITU Horia 01.01.2007 zakwalifikowano
12. KIM Shaun 01.01.2007 zakwalifikowano
14. IAKOVLEV Robert 01.01.2008 zakwalifikowano
14. STRELKOVSKIY STEPAN 01.01.2007 zakwalifikowano
16. CZÉGÉNY KORNÉL 01.01.2007 zakwalifikowano
17. SKOROKHOD Daniil 01.01.2007 zakwalifikowano
17. RASMUSSEN Oliver Wulff 01.01.2007 zakwalifikowano
19. CHARLETT Max 01.01.2007 zakwalifikowano
20. SCHUMACHER Gideon 28.08.2007 zakwalifikowano
21. BORCEA TUDOR 01.01.2007 zakwalifikowano
21. SYDORENKO Iliia 01.01.2008 zakwalifikowano
23. TURCK Caspar 01.01.2007 zakwalifikowano
24. FRADELLOS GEORGIOS 01.01.2008 zakwalifikowano
25. CHAPLYGIN Nikita 01.01.2007 zakwalifikowano
26. CSOBA Botond 01.01.2007 zakwalifikowano
27. BETEAGU RARES 01.01.2007 zakwalifikowano
28. SCHNIEPP Leon 01.01.2007 zakwalifikowano
29. WEISER Tim 01.01.2008 zakwalifikowano
30. PROSSE Art 01.01.2007 zakwalifikowano
31. MELNIK Arseni 01.01.2007 zakwalifikowano
32. BABICHEV GEORGII 01.01.2007 zakwalifikowano
33. ZARMPINIS Vasileios 01.01.2007 zakwalifikowano
34. GODÓ Vilmos Ágost 01.01.2009 zakwalifikowano
35. FARSANG BERNÁT 01.01.2007 zakwalifikowano
36. YAMAN FURKAN 01.01.2007 zakwalifikowano
37. CAPATINA SEBASTIAN 01.01.2008 zakwalifikowano
38. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007 zakwalifikowano
39. KISELEV-SMERICHANSKII Artem 01.01.2007 zakwalifikowano
40. GOMMEL Colin 01.01.2007 zakwalifikowano
41. AMBROSOV Daniil 01.01.2008 zakwalifikowano
42. ZAHREBELNYI Dmytrii 01.01.2008 zakwalifikowano
43. DULGHERU DANIEL 01.01.2007 zakwalifikowano
44. PANKINS Egors 01.01.2007 zakwalifikowano
45. OVSIANKIN ANDREI 01.01.2008 zakwalifikowano
46. BARA IANIS 01.01.2007 zakwalifikowano
47. KONG LingYu 01.01.2009 zakwalifikowano
48. Adamski Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 zakwalifikowano
49. SCHNECK Collin 11.03.2008 zakwalifikowano
50. Ogrodowczyk Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008 zakwalifikowano
51. TUDOR ALEXANDRU 01.01.2007 zakwalifikowano
52. HYAMS Jasper 01.01.2007 zakwalifikowano
53. HEILAND Simion 01.01.2008 zakwalifikowano
54. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 zakwalifikowano
54. MIHAILA RAZVAN 01.01.2007 zakwalifikowano
56. TIETZ Kalle 08.03.2007 zakwalifikowano
57. KASCHUBE Augustus 01.01.2007 zakwalifikowano
58. MUJCIC Ilias 01.01.2007 zakwalifikowano
59. CONETE ALESANDRO 01.01.2007 zakwalifikowano
60. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
61. MENZ Silas 01.01.2007 zakwalifikowano
62. NASTASE DARIUS 01.01.2007 zakwalifikowano
63. TOMAC MAXIM 01.01.2008 zakwalifikowano
64. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
64. LARRES Felix 03.09.2007 zakwalifikowano
66. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
67. AKTAS DORUK 01.01.2010 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PERGAMALIS NIKOLAOS-ANGELOS 01.01.2007
2. DöNGER Karl 01.01.2007
3. NITU Horia 01.01.2007
3. KITENOV Viktor 01.01.2007
5. KRAL Lumir 01.01.2007
6. KIM Shaun 01.01.2007
7. FARSANG BERNÁT 01.01.2007
8. KONG LingYu 01.01.2009
9. LEE Derek 01.01.2007
9. KOVAL VLADISLAV 01.01.2008
11. RASMUSSEN Oliver Wulff 01.01.2007
12. CHARLETT Max 01.01.2007
13. CHAPLYGIN Nikita 01.01.2007
14. SCHNIEPP Leon 01.01.2007
15. MENZ Silas 01.01.2007
16. PĘKALA Kacper UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
17. HUANG Alex 01.01.2007
18. ENGEL Maurice 01.01.2007
19. KORNILOV Artem 01.01.2004
20. STRELKOVSKIY STEPAN 01.01.2007
21. CZÉGÉNY KORNÉL 01.01.2007
22. SCHUMACHER Gideon 28.08.2007
23. SYDORENKO Iliia 01.01.2008
23. BORCEA TUDOR 01.01.2007
25. CSOBA Botond 01.01.2007
26. BETEAGU RARES 01.01.2007
27. WEISER Tim 01.01.2008
28. BABICHEV GEORGII 01.01.2007
29. GODÓ Vilmos Ágost 01.01.2009
30. AMBROSOV Daniil 01.01.2008
31. ZAHREBELNYI Dmytrii 01.01.2008
32. TUDOR ALEXANDRU 01.01.2007
33. SZALAL Zalan 01.01.2007
34. WOLSCHKE Kyrill 01.01.2007
35. IAKOVLEV Robert 01.01.2008
36. SKOROKHOD Daniil 01.01.2007
37. TURCK Caspar 01.01.2007
38. FRADELLOS GEORGIOS 01.01.2008
39. PROSSE Art 01.01.2007
40. MELNIK Arseni 01.01.2007
41. ZARMPINIS Vasileios 01.01.2007
42. YAMAN FURKAN 01.01.2007
43. CAPATINA SEBASTIAN 01.01.2008
44. SZPAK Bruno UKS SZABLA ZĄBKI 06.03.2007
45. KISELEV-SMERICHANSKII Artem 01.01.2007
46. GOMMEL Colin 01.01.2007
47. DULGHERU DANIEL 01.01.2007
48. PANKINS Egors 01.01.2007
49. OVSIANKIN ANDREI 01.01.2008
50. BARA IANIS 01.01.2007
51. Adamski Patryk PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
52. SCHNECK Collin 11.03.2008
53. Ogrodowczyk Franciszek DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008
54. HYAMS Jasper 01.01.2007
55. HEILAND Simion 01.01.2008
56. MIHAILA RAZVAN 01.01.2007
56. Golubev Daniel GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
58. TIETZ Kalle 08.03.2007
59. KASCHUBE Augustus 01.01.2007
60. MUJCIC Ilias 01.01.2007
61. CONETE ALESANDRO 01.01.2007
62. Palkowski Damian PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
63. NASTASE DARIUS 01.01.2007
64. LARRES Felix 03.09.2007
65. TOMAC MAXIM 01.01.2008
66. Kossut Franciszek GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
67. AKTAS DORUK 01.01.2010

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content