Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Alex HUANG 1 01.01.2007
2. IANIS BARA 57 01.01.2007
3. ANDREI OVSIANKIN 56 01.01.2008
4. LingYu KONG 29 01.01.2009
5. Gideon SCHUMACHER 88 28.08.2007
6. Kyrill WOLSCHKE 27 01.01.2007
7. RAZVAN MIHAILA 58 01.01.2007
8. GEORGII BABICHEV 31 01.01.2007
9. Shaun KIM 55 01.01.2007
10. DANIEL DULGHERU 86 01.01.2007
11. Daniel Golubev 3 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
12. Zalan SZALAL 83 01.01.2007
13. DORUK AKTAS 54 01.01.2010
14. Karl DöNGER 30 01.01.2007
15. Arseni MELNIK 4 01.01.2007
16. Robert IAKOVLEV 85 01.01.2008
17. Patryk Adamski 53 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
18. Simion HEILAND 70 01.01.2008
19. DARIUS NASTASE 25 01.01.2007
20. Franciszek OGRODOWCZYK 32 DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008
21. Leon SCHNIEPP 64 01.01.2007
22. FURKAN YAMAN 34 01.01.2007
23. Artem KORNILOV 5 01.01.2004
24. ALEXANDRU TUDOR 24 01.01.2007
25. Jasper HYAMS 90 01.01.2007
26. Egors PANKINS 6 01.01.2007
27. VLADISLAV KOVAL 81 01.01.2008
28. Vasileios ZARMPINIS 51 01.01.2007
29. ALESANDRO CONETE 33 01.01.2007
30. Tim WEISER 63 01.01.2008
31. NIKOLAOS-ANGELOS PERGAMALIS 92 01.01.2007
32. Silas MENZ 22 01.01.2007
33. SEBASTIAN CAPATINA 62 01.01.2008
34. Bruno KOBLA 7 AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
35. Daniil AMBROSOV 36 01.01.2008
36. Collin SCHNECK 48 11.03.2008
37. Viktor KITENOV 84 01.01.2007
38. Horia NITU 89 01.01.2007
39. Oliver Wulff RASMUSSEN 8 01.01.2007
40. Max CHARLETT 65 01.01.2007
41. Felix LARRES 9 03.09.2007
42. Art PROSSE 87 01.01.2007
43. Franciszek Kossut 20 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
44. Dmytrii ZAHREBELNYI 93 01.01.2008
45. KORNÉL CZÉGÉNY 49 01.01.2007
46. RARES BETEAGU 38 01.01.2007
47. Augustus KASCHUBE 19 01.01.2007
48. Iliia SYDORENKO 10 01.01.2008
49. Botond CSOBA 47 01.01.2007
50. Daniil SKOROKHOD 68 01.01.2007
51. Derek LEE 11 01.01.2007
52. Colin GOMMEL 18 01.01.2007
53. BERNÁT FARSANG 94 01.01.2007
54. Kacper PĘKALA 78 UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
55. Artem KISELEV-SMERICHANSKII 41 01.01.2007
56. Kalle TIETZ 17 08.03.2007
57. Lumir KRAL 12 01.01.2007
58. TUDOR BORCEA 77 01.01.2007
59. STEPAN STRELKOVSKIY 16 01.01.2007
60. Vilmos Ágost GODÓ 72 01.01.2009
61. Damian Palkowski 75 PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
62. MAXIM TOMAC 95 01.01.2008
63. Maurice ENGEL 39 01.01.2007
64. Caspar TURCK 73 01.01.2007
65. Ilias MUJCIC 43 01.01.2007
66. GEORGIOS FRADELLOS 14 01.01.2008
67. Nikita CHAPLYGIN 15 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. NIKOLAOS-ANGELOS PERGAMALIS 01.01.2007 zakwalifikowano
2. Zalan SZALAL 01.01.2007 zakwalifikowano
2. Alex HUANG 01.01.2007 zakwalifikowano
4. Kyrill WOLSCHKE 01.01.2007 zakwalifikowano
5. Maurice ENGEL 01.01.2007 zakwalifikowano
6. Derek LEE 01.01.2007 zakwalifikowano
6. Artem KORNILOV 01.01.2004 zakwalifikowano
6. VLADISLAV KOVAL 01.01.2008 zakwalifikowano
9. Lumir KRAL 01.01.2007 zakwalifikowano
10. Karl DöNGER 01.01.2007 zakwalifikowano
11. Viktor KITENOV 01.01.2007 zakwalifikowano
12. Horia NITU 01.01.2007 zakwalifikowano
12. Shaun KIM 01.01.2007 zakwalifikowano
14. Robert IAKOVLEV 01.01.2008 zakwalifikowano
14. STEPAN STRELKOVSKIY 01.01.2007 zakwalifikowano
16. KORNÉL CZÉGÉNY 01.01.2007 zakwalifikowano
17. Daniil SKOROKHOD 01.01.2007 zakwalifikowano
17. Oliver Wulff RASMUSSEN 01.01.2007 zakwalifikowano
19. Max CHARLETT 01.01.2007 zakwalifikowano
20. Gideon SCHUMACHER 28.08.2007 zakwalifikowano
21. TUDOR BORCEA 01.01.2007 zakwalifikowano
21. Iliia SYDORENKO 01.01.2008 zakwalifikowano
23. Caspar TURCK 01.01.2007 zakwalifikowano
24. GEORGIOS FRADELLOS 01.01.2008 zakwalifikowano
25. Nikita CHAPLYGIN 01.01.2007 zakwalifikowano
26. Botond CSOBA 01.01.2007 zakwalifikowano
27. RARES BETEAGU 01.01.2007 zakwalifikowano
28. Leon SCHNIEPP 01.01.2007 zakwalifikowano
29. Tim WEISER 01.01.2008 zakwalifikowano
30. Art PROSSE 01.01.2007 zakwalifikowano
31. Arseni MELNIK 01.01.2007 zakwalifikowano
32. GEORGII BABICHEV 01.01.2007 zakwalifikowano
33. Vasileios ZARMPINIS 01.01.2007 zakwalifikowano
34. Vilmos Ágost GODÓ 01.01.2009 zakwalifikowano
35. BERNÁT FARSANG 01.01.2007 zakwalifikowano
36. FURKAN YAMAN 01.01.2007 zakwalifikowano
37. SEBASTIAN CAPATINA 01.01.2008 zakwalifikowano
38. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007 zakwalifikowano
39. Artem KISELEV-SMERICHANSKII 01.01.2007 zakwalifikowano
40. Colin GOMMEL 01.01.2007 zakwalifikowano
41. Daniil AMBROSOV 01.01.2008 zakwalifikowano
42. Dmytrii ZAHREBELNYI 01.01.2008 zakwalifikowano
43. DANIEL DULGHERU 01.01.2007 zakwalifikowano
44. Egors PANKINS 01.01.2007 zakwalifikowano
45. ANDREI OVSIANKIN 01.01.2008 zakwalifikowano
46. IANIS BARA 01.01.2007 zakwalifikowano
47. LingYu KONG 01.01.2009 zakwalifikowano
48. Patryk Adamski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008 zakwalifikowano
49. Collin SCHNECK 11.03.2008 zakwalifikowano
50. Franciszek OGRODOWCZYK DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008 zakwalifikowano
51. ALEXANDRU TUDOR 01.01.2007 zakwalifikowano
52. Jasper HYAMS 01.01.2007 zakwalifikowano
53. Simion HEILAND 01.01.2008 zakwalifikowano
54. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009 zakwalifikowano
54. RAZVAN MIHAILA 01.01.2007 zakwalifikowano
56. Kalle TIETZ 08.03.2007 zakwalifikowano
57. Augustus KASCHUBE 01.01.2007 zakwalifikowano
58. Ilias MUJCIC 01.01.2007 zakwalifikowano
59. ALESANDRO CONETE 01.01.2007 zakwalifikowano
60. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008 zakwalifikowano
61. Silas MENZ 01.01.2007 zakwalifikowano
62. DARIUS NASTASE 01.01.2007 zakwalifikowano
63. MAXIM TOMAC 01.01.2008 zakwalifikowano
64. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008 zakwalifikowano
64. Felix LARRES 03.09.2007 zakwalifikowano
66. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007 zakwalifikowano
67. DORUK AKTAS 01.01.2010 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. NIKOLAOS-ANGELOS PERGAMALIS 01.01.2007
2. Karl DöNGER 01.01.2007
3. Viktor KITENOV 01.01.2007
3. Horia NITU 01.01.2007
5. Lumir KRAL 01.01.2007
6. Shaun KIM 01.01.2007
7. BERNÁT FARSANG 01.01.2007
8. LingYu KONG 01.01.2009
9. Derek LEE 01.01.2007
9. VLADISLAV KOVAL 01.01.2008
11. Oliver Wulff RASMUSSEN 01.01.2007
12. Max CHARLETT 01.01.2007
13. Nikita CHAPLYGIN 01.01.2007
14. Leon SCHNIEPP 01.01.2007
15. Silas MENZ 01.01.2007
16. Kacper PĘKALA UKS SZABLA ZĄBKI 08.02.2007
17. Alex HUANG 01.01.2007
18. Maurice ENGEL 01.01.2007
19. Artem KORNILOV 01.01.2004
20. STEPAN STRELKOVSKIY 01.01.2007
21. KORNÉL CZÉGÉNY 01.01.2007
22. Gideon SCHUMACHER 28.08.2007
23. TUDOR BORCEA 01.01.2007
23. Iliia SYDORENKO 01.01.2008
25. Botond CSOBA 01.01.2007
26. RARES BETEAGU 01.01.2007
27. Tim WEISER 01.01.2008
28. GEORGII BABICHEV 01.01.2007
29. Vilmos Ágost GODÓ 01.01.2009
30. Daniil AMBROSOV 01.01.2008
31. Dmytrii ZAHREBELNYI 01.01.2008
32. ALEXANDRU TUDOR 01.01.2007
33. Zalan SZALAL 01.01.2007
34. Kyrill WOLSCHKE 01.01.2007
35. Robert IAKOVLEV 01.01.2008
36. Daniil SKOROKHOD 01.01.2007
37. Caspar TURCK 01.01.2007
38. GEORGIOS FRADELLOS 01.01.2008
39. Art PROSSE 01.01.2007
40. Arseni MELNIK 01.01.2007
41. Vasileios ZARMPINIS 01.01.2007
42. FURKAN YAMAN 01.01.2007
43. SEBASTIAN CAPATINA 01.01.2008
44. Bruno KOBLA AZS AWF WARSZAWA 06.03.2007
45. Artem KISELEV-SMERICHANSKII 01.01.2007
46. Colin GOMMEL 01.01.2007
47. DANIEL DULGHERU 01.01.2007
48. Egors PANKINS 01.01.2007
49. ANDREI OVSIANKIN 01.01.2008
50. IANIS BARA 01.01.2007
51. Patryk Adamski PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.02.2008
52. Collin SCHNECK 11.03.2008
53. Franciszek OGRODOWCZYK DRAGON ŁÓDŹ 19.01.2008
54. Jasper HYAMS 01.01.2007
55. Simion HEILAND 01.01.2008
56. Daniel Golubev GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2009
56. RAZVAN MIHAILA 01.01.2007
58. Kalle TIETZ 08.03.2007
59. Augustus KASCHUBE 01.01.2007
60. Ilias MUJCIC 01.01.2007
61. ALESANDRO CONETE 01.01.2007
62. Damian Palkowski PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK 23.04.2008
63. DARIUS NASTASE 01.01.2007
64. Felix LARRES 03.09.2007
65. MAXIM TOMAC 01.01.2008
66. Franciszek Kossut GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 25.04.2008
67. DORUK AKTAS 01.01.2010

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy