Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Martyna Nowak 85 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
2. Patricija VITON 126 01.01.2009
3. Elizabeth FORMANOVÁ 42 01.01.2008
4. Alicja GOCZAŁ 44 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
5. Martyna KAWULOK 1 UKS START OPOLE 12.07.2007
6. Martyna Mróz 83 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
7. Kateřina KA 43 01.01.2007
8. Magda Ratyna 41 PIAST GLIWICE 01.03.2007
9. LOTA SMREKAR 82 01.01.2007
10. Blanka Mielniczek 45 PIAST GLIWICE 09.07.2007
11. Veronika KRAVCHUK 123 01.01.2007
12. ANASTASIYA SKVARTSOVA 88 01.01.2008
13. Helena SCHEYEROVÁ 3 01.01.2007
14. Klára 84 01.01.2007
15. Leah KOPCHUK 4 01.01.2008
16. Maja MAŚLANKA 124 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
17. FFION SHUTE 39 01.01.2008
18. Vanda VYSLOUŽILOVÁ 128 01.01.2007
19. Dominika RADZIK 80 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
20. Zofia Radwańska 89 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
21. Zofia Siergiej 47 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
22. DALYA KIYICI 122 01.01.2007
23. Anna MAKSYMENKO 90 01.01.2007
24. Maria Szczurowska 6 PIAST GLIWICE 26.03.2009
25. Małgorzata FRYDRYCH 48 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
26. Evelin PORKOLÁB 37 01.01.2007
27. Agata TSARKOVA 92
28. Lena Śmigielska 49 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
29. Barbora BALINTOVÁ 7 01.01.2007
30. Lena PAJĘCKA 119 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
31. Matylda DROZDOWSKA 78 UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008
32. Emma ROVENSKÁ 91 01.01.2007
33. Nikola Niesyn 50 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
34. MARTYNA MILIŃSKA 8 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
35. Marlena WARWAS 76 UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
36. Vera HVOZDZ 51 01.01.2007
37. Maja SZYMAŃSKA 117 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
38. Charlotte JORDAN 34 01.01.2007
39. Kalina LIPOV 93 PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
40. Flóra VARGA 110 01.01.2007
41. Ioana BUCSA 10 01.01.2007
42. KAYRA NAZ ÖZCAN 33 01.01.2007
43. Maryia Vysotskaya 75 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
44. Weronika Głowa 52 AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
45. Eve ABERDEEN 32 01.01.2008
46. Wiktoria JĘDRZEJEC 115 PIAST GLIWICE 04.01.2007
47. Kateryna PETRUS 11 01.01.2007
48. Maria Socha 31 PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
49. Josephine BODE 120
50. Valeriia SVYSTUN 12 01.01.2008
51. Kaja PATOLETA 73 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
52. Iga OLCZAK 72 KSz WARSZAWIANKA 09.10.2007
53. TETIANA VARTYVANOVA 30 01.01.2007
54. Zofia Wątor 56 KS Milenium 23.05.2008
55. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 112 01.01.2008
56. Karolína KöHNOVÁ 70 01.01.2007
57. Lena MICHALSKA 55 UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
58. Milena ADAMOWSKA 98 AZS AWF WROCŁAW 20.03.2007
59. Wiktoria SZOLC 15 UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
60. Wiktoria NOWACKA 99 UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007
61. Alexandra PEŠULOVÁ 57 01.01.2007
62. Amelia Sadowska 114 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
63. Karolina BARAŃSKA 127 UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
64. MARYA VLASIUK 16 01.01.2008
65. Amelia MIERŻWIŃSKA 69 UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
66. Michalina SZYMCZYK 58 PIAST GLIWICE 10.09.2007
67. Emily CAMPBELL 100 01.01.2007
68. DARYA ASIPIK 26 01.01.2007
69. Karolina MITURA 17 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
70. Eszter ZSIGMOND 59 01.01.2009
71. Nikita MAKARSKAIT 101 01.01.2007
72. Amálie VALENTOVÁ 67 01.01.2007
73. Karolina SZYMIK 18 UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
74. Emely HAUPT 106 01.01.2008
75. Harriet BACKHOUSE 25 01.01.2007
76. Amelia FRANCZAK 66 01.01.2008
77. Just TAMOSZUJTITE 108 01.01.2007
78. Oliwia JANECZEK 19 PIAST GLIWICE 28.01.2008
79. Hana JURKOVÁ 24 01.01.2009
80. Isabella HOWSER 61 01.01.2009
81. Maja MARCZUK 104 UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
82. Eva SOLOVIER 107 01.01.2007
83. Laura MISIAK 20 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
84. Hanna Malicka 63 SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
85. Hanna Drozdowska 23 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
86. Karolina Nieczkowska 22 SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
87. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 21 01.01.2008
88. Maja MYDLAK 109 UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
89. Natálie COUFALOVÁ 65 01.01.2008
90. OYKU IGDELIPINAR 64 01.01.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Veronika KRAVCHUK 01.01.2007 zakwalifikowano
2. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
3. TETIANA VARTYVANOVA 01.01.2007 zakwalifikowano
3. Amálie VALENTOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
5. Nikita MAKARSKAIT 01.01.2007 zakwalifikowano
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
7. Anna MAKSYMENKO 01.01.2007 zakwalifikowano
8. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
9. KAYRA NAZ ÖZCAN 01.01.2007 zakwalifikowano
10. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
11. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
12. DALYA KIYICI 01.01.2007 zakwalifikowano
13. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008 zakwalifikowano
14. Karolína KöHNOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
15. Valeriia SVYSTUN 01.01.2008 zakwalifikowano
16. Helena SCHEYEROVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
17. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007 zakwalifikowano
18. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007 zakwalifikowano
19. Amelia MIERŻWIŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008 zakwalifikowano
20. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
21. Alexandra PEŠULOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
21. DARYA ASIPIK 01.01.2007 zakwalifikowano
23. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007 zakwalifikowano
24. Kateryna PETRUS 01.01.2007 zakwalifikowano
25. Harriet BACKHOUSE 01.01.2007 zakwalifikowano
25. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008 zakwalifikowano
25. Klára 01.01.2007 zakwalifikowano
28. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
29. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007 zakwalifikowano
30. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007 zakwalifikowano
31. Vera HVOZDZ 01.01.2007 zakwalifikowano
32. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
33. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007 zakwalifikowano
34. Josephine BODE zakwalifikowano
35. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007 zakwalifikowano
36. Milena ADAMOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.03.2007 zakwalifikowano
37. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007 zakwalifikowano
38. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007 zakwalifikowano
39. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
40. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
41. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007 zakwalifikowano
42. Evelin PORKOLÁB 01.01.2007 zakwalifikowano
43. Leah KOPCHUK 01.01.2008 zakwalifikowano
44. Emma ROVENSKÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
44. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007 zakwalifikowano
46. OYKU IGDELIPINAR 01.01.2007 zakwalifikowano
47. Wiktoria NOWACKA UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007 zakwalifikowano
48. Barbora BALINTOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
48. Agata TSARKOVA zakwalifikowano
50. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007 zakwalifikowano
51. Eve ABERDEEN 01.01.2008 zakwalifikowano
51. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007 zakwalifikowano
53. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007 zakwalifikowano
53. Hana JURKOVÁ 01.01.2009 zakwalifikowano
55. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008 zakwalifikowano
56. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007 zakwalifikowano
57. Just TAMOSZUJTITE 01.01.2007 zakwalifikowano
58. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007 zakwalifikowano
59. Iga OLCZAK KSz WARSZAWIANKA 09.10.2007 zakwalifikowano
59. FFION SHUTE 01.01.2008 zakwalifikowano
61. LOTA SMREKAR 01.01.2007 zakwalifikowano
62. Ioana BUCSA 01.01.2007 zakwalifikowano
63. Vanda VYSLOUŽILOVÁ 01.01.2007 zakwalifikowano
64. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008 zakwalifikowano
65. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008 zakwalifikowano
66. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
67. ANASTASIYA SKVARTSOVA 01.01.2008 zakwalifikowano
68. Eva SOLOVIER 01.01.2007 zakwalifikowano
69. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007 zakwalifikowano
70. Kateřina KA 01.01.2007 zakwalifikowano
70. Patricija VITON 01.01.2009 zakwalifikowano
70. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007 zakwalifikowano
73. Natálie COUFALOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
74. Amelia FRANCZAK 01.01.2008 zakwalifikowano
75. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008 zakwalifikowano
76. Emely HAUPT 01.01.2008 zakwalifikowano
76. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008 zakwalifikowano
78. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 01.01.2008 zakwalifikowano
79. Eszter ZSIGMOND 01.01.2009 zakwalifikowano
80. Emily CAMPBELL 01.01.2007 zakwalifikowano
81. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007 zakwalifikowano
83. Charlotte JORDAN 01.01.2007 zakwalifikowano
84. Elizabeth FORMANOVÁ 01.01.2008 zakwalifikowano
85. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008 zakwalifikowano
86. Isabella HOWSER 01.01.2009 zakwalifikowano
86. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009 zakwalifikowano
88. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
89. MARYA VLASIUK 01.01.2008 zakwalifikowano
90. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008 zakwalifikowano
91. Flóra VARGA 01.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Veronika KRAVCHUK 01.01.2007
2. TETIANA VARTYVANOVA 01.01.2007
3. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. Anna MAKSYMENKO 01.01.2007
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
6. Laura MISIAK T.S. GÓRNIK RADLIN 11.09.2007
7. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
8. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
9. Oliwia JANECZEK PIAST GLIWICE 28.01.2008
10. MARTYNA MILIŃSKA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
11. Helena SCHEYEROVÁ 01.01.2007
12. DARYA ASIPIK 01.01.2007
13. Martyna Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.01.2007
14. Evelin PORKOLÁB 01.01.2007
15. Leah KOPCHUK 01.01.2008
16. Valeriya BILOUS-GRIDZHAK 01.01.2008
17. Amálie VALENTOVÁ 01.01.2007
18. Nikita MAKARSKAIT 01.01.2007
19. KAYRA NAZ ÖZCAN 01.01.2007
20. Michalina SZYMCZYK PIAST GLIWICE 10.09.2007
21. Wiktoria JĘDRZEJEC PIAST GLIWICE 04.01.2007
22. DALYA KIYICI 01.01.2007
23. Valeriia SVYSTUN 01.01.2008
24. Maja MAŚLANKA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.07.2007
25. Amelia MIERŻWIŃSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 06.01.2008
26. Harriet BACKHOUSE 01.01.2007
26. Amelia Sadowska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16.06.2008
28. Karolina Nieczkowska SKS FLESZ ŚWIDNICA 07.03.2007
29. Małgorzata FRYDRYCH UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 11.04.2007
30. Josephine BODE
31. Zofia Wątor KS Milenium 23.05.2008
32. Flóra VARGA 01.01.2007
33. Hanna Drozdowska PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 07.05.2008
34. Karolína KöHNOVÁ 01.01.2007
35. Alexandra PEŠULOVÁ 01.01.2007
36. Nikola Niesyn SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2007
37. Kateryna PETRUS 01.01.2007
38. Klára 01.01.2007
39. Vera HVOZDZ 01.01.2007
40. Zuzana ZÁVITKOVSKÁ 01.01.2008
41. Martyna KAWULOK UKS START OPOLE 12.07.2007
42. Milena ADAMOWSKA AZS AWF WROCŁAW 20.03.2007
43. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
44. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
45. Emma ROVENSKÁ 01.01.2007
45. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
47. Maja MYDLAK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.06.2007
48. Karolina MITURA UKS ZAWISZA KATOWICE 05.11.2007
48. Hana JURKOVÁ 01.01.2009
50. Maja SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 29.06.2008
51. Karolina SZYMIK UKS TRÓJKA RADLIN 10.04.2007
52. LOTA SMREKAR 01.01.2007
53. Ioana BUCSA 01.01.2007
54. Vanda VYSLOUŽILOVÁ 01.01.2007
55. Zofia Radwańska ZERWIKAPTUR KRAKÓW 02.01.2008
56. Karolina BARAŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 28.09.2007
57. Martyna Nowak SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.11.2007
57. Kateřina KA 01.01.2007
59. Natálie COUFALOVÁ 01.01.2008
60. Emily CAMPBELL 01.01.2007
61. Hanna Malicka SKS FLESZ ŚWIDNICA 19.10.2007
63. Charlotte JORDAN 01.01.2007
64. MARYA VLASIUK 01.01.2008
65. Weronika Głowa AZS AWF KRAKÓW 13.10.2007
66. Blanka Mielniczek PIAST GLIWICE 09.07.2007
67. OYKU IGDELIPINAR 01.01.2007
68. Wiktoria NOWACKA UKS MUSZKIETER MOSINA 07.01.2007
69. Agata TSARKOVA
69. Barbora BALINTOVÁ 01.01.2007
71. Lena Śmigielska WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 19.03.2007
71. Eve ABERDEEN 01.01.2008
73. Wiktoria SZOLC UKS TRÓJKA RADLIN 02.07.2007
74. Just TAMOSZUJTITE 01.01.2007
75. FFION SHUTE 01.01.2008
75. Iga OLCZAK KSz WARSZAWIANKA 09.10.2007
77. Lena MICHALSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 31.08.2008
78. Zofia Siergiej AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
79. ANASTASIYA SKVARTSOVA 01.01.2008
80. Eva SOLOVIER 01.01.2007
81. Patricija VITON 01.01.2009
82. Amelia FRANCZAK 01.01.2008
83. Maria Socha PKSZERM WARSZAWA 05.02.2008
84. Emely HAUPT 01.01.2008
85. Eszter ZSIGMOND 01.01.2009
86. Elizabeth FORMANOVÁ 01.01.2008
87. Maja MARCZUK UKS ZAWISZA KATOWICE 18.04.2008
88. Isabella HOWSER 01.01.2009
88. Maria Szczurowska PIAST GLIWICE 26.03.2009
90. Marlena WARWAS UKS ZAWISZA KATOWICE 09.07.2007
91. Matylda DROZDOWSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 02.02.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy