Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. POP Nicolas 78 01.01.2005
2. BUDAHAZY Ambrus 171 01.01.2005
3. Nowak Jan 1 AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
4. SLUZHENKO Yehor 79 01.01.2005
5. SHUMKO MIKITA 157 01.01.2005
6. FU Samuel 80 01.01.2005
7. BODO Petr 154 01.01.2005
8. SAPUNOV MIHAIL 77 01.01.2005
9. Krawczyński Melchior 2 WROCŁAWIANIE 18.08.2005
10. TROIAN ILIA 237 01.01.2005
11. 76
12. DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois 155 01.01.2005
13. Gorczyca Tomasz 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
14. BÓNIS Márk 81 01.01.2006
15. CIESIELSKI Odyseusz 233 IKS LESZNO 24.01.2006
16. STEIN Yannik 239 01.01.2005
17. Ginda Piotr 4 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
18. AFANASENKOV Petr 232 01.01.2005
19. DRAGHICI SEBASTIAN 75 01.01.2005
20. Pyskło Szymon 160 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
21. GORYN Noah 238 01.01.2005
22. DURAJ Idzi 161 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
23. KAULAK Valters 231 01.01.2005
24. TELYAKOV Eldar 83 01.01.2005
25. PARTRIDGE-HICKS Griffin 152 01.01.2005
26. KANCI Maksymilian 5 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
27. KUL Michał 6 UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
28. NOJEA Razvan 230 01.01.2005
29. Kulpaczyński Łukasz 240 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
30. TYCHO Mousset 84 01.01.2005
31. WALDSBERGER Jan 73 01.01.2005
32. PETRACHE Mihnea 72 01.01.2006
33. Fedorów Hubert 164 MKS Świt 07.09.2006
34. Prajzner Mikołaj 7 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
35. LEVADNII ARTEM 150 01.01.2006
36. LINDNER Ruben 148 30.06.2005
37. KSIĄŻEK Jan 71 UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
38. ELIS Eurig 228 01.01.2005
39. KRUSZONA Bartosz 8 WROCŁAWIANIE 31.01.2005
40. WIOSNA Mateusz 225 UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
41. WALLIN Xavier 149 01.01.2005
42. JURCZAK Mateusz 9 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
43. LEYMOND Ron 70 01.01.2005
44. RADAJEWSKI Marcin 10 IKS LESZNO 18.06.2005
45. PAŁASZ Szymon 147 UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
46. AFANASENKOV Pavel 69 01.01.2005
47. HUBER Rocco Arcel 89 01.01.2005
48. VERKHOVENKO IAN 88 01.01.2006
49. DIJKSTRA Michael 146 01.01.2006
50. GERGELY Zoltán 221 01.01.2006
51. WINKHOF Filip 11 IKS LESZNO 25.11.2005
52. BALINT Almos 145 01.01.2005
53. ARCHER Mihkel 226 01.01.2006
54. KWIATKOWSKI Karol 91 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
55. Sowa Piotr 12 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
56. BAGDANY Albert 169 01.01.2005
57. HASÍK Jáchym 144 01.01.2005
58. NIKULIN Bogdan 90 01.01.2005
59. KAPAŁA Adrian 13 AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
60. RUBIN Mattia 92 01.01.2006
61. PUZANKOV Pavel 220 01.01.2005
62. MAĆKOWIAK Maksymilian 14 IKS LESZNO 04.12.2005
63. Fedorowicz Karol 15 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
64. YAVUZ Atakan 64 01.01.2005
65. BLOCHWITZ Anton 93 01.01.2006
66. CHERKASHYN ANDRII 222 01.01.2006
67. KERIK Daniil 141 01.01.2005
68. HOLÝ Lev 63 01.01.2006
69. SCHMÉL László 189 01.01.2006
70. Jurczak Tomasz 16 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
71. ANDRZEJEWSKI Adam 17 IKS LESZNO 31.10.2005
72. KARAWACKI Olaf 95 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
73. PENMAN CALLUM 173 01.01.2006
74. CAMPBELL-YATES Indio 62 01.01.2005
75. KUBAR Daniil 61 01.01.2005
76. SCHWARTZ Theo 218 01.01.2006
77. ZAPÓR Ksawery 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
78. Wasiak Stanisław 96 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
79. LIM Julien Kenneth 217 01.01.2005
80. MAKAŁOWSKI Adam 19 IKS LESZNO 11.03.2005
81. SOROKIN MAKSIM 97 01.01.2005
82. JURGA Stanisław 138 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
83. MC CONELL Lino 176 01.01.2005
84. ULFERTSKILPATRICK NYE 195 01.01.2005
85. GERASYMENKO NAZARII 215 01.01.2005
86. RATNEKS Miša 59 01.01.2005
87. GEMES Adam 137 01.01.2005
88. SERGHIE Matei 99 01.01.2005
89. TURNER Ben 214 01.01.2006
90. SKIBA Kamil 58 D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.10.2005
91. KAHL Laurin 177 01.01.2005
92. HURINSKY Oliver 178 AZS AWF WARSZAWA 15.08.2006
93. NEITZEL Finn 57 05.09.2006
94. LIM Li Leo 213 01.01.2005
95. ELMQUIST Johan 135 01.01.2005
96. SOSNOV David 101 01.01.2006
97. Gonda Jakub 23 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
98. BELOKOPYTOV Alexander 179 01.01.2006
99. CHLEBOUN Matyas 134
100. SCHULZ Linus 205 01.01.2006
101. BROOKES Alexander 55 01.01.2005
102. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik 24 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.08.2005
103. BELIAEV Timofei 180 01.01.2006
104. SPREMBERG Paul 198 01.01.2006
105. VLASIUK Yaroslav 102 01.01.2005
106. KHRYSTENKO Kyrylo 54 01.01.2005
107. Skorupa Maciej 216 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
108. SHERLOCK Luke 132 01.01.2005
109. SCHULTZ Milan 103 13.12.2006
110. GMUREK Marcin 212 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
111. MICHALSKI Stanisław 26 AZS AWF WARSZAWA 02.07.2006
112. POMERANCEVS Milans 211 01.01.2005
113. MOŻEJKO Miłosz 185 KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
114. KASPAROV Grigorii 104 01.01.2005
115. MÄVERS Belá Benedikt 129 04.11.2005
116. SINDLER Jan 27 01.01.2006
117. POLEZHAEV Rodion 105 01.01.2006
118. JEGLIŃSKI Dawid 209 UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
119. SOEMOSEMITO Damian 52 01.01.2005
120. ŐRY Csaba 106 01.01.2005
121. PUCKOWSKI Szymon 130 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
122. ŠTĚPÁNEK Petr 184 01.01.2006
123. SAUTNER Marcel 51 27.08.2005
124. KERIK Aleksandr 50 01.01.2005
125. Tomyślak Łukasz 190 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
126. KRISJANIS Bezzins 125 01.01.2006
127. COOK JAIMIE 107 01.01.2005
128. SZCZOTKO Bartosz 207 UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
129. ŠTĚPNI Petr 30 01.01.2006
130. BOGDANS Maksims 108 01.01.2006
131. SZOPA Michał 191 AZS AWF WARSZAWA 04.06.2005
132. NOVOŽILOVS K 109 01.01.2006
133. LAN Branislav 31 01.01.2006
134. PISAREWICZ Szymon 203 KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
135. WOLF Julien 127 03.03.2005
136. DIESTELKAMP Niklas 183 17.05.2005
137. SAFRONOV Bogdan 206 01.01.2006
138. Surma Maciej 126 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
139. ZAVADSKIS D 110 01.01.2005
140. MAN Yin-Fu 33 01.01.2005
141. AKIMOV Matvei 46 01.01.2006
142. JAWORSKI Eryk 202 UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
143. BOTLÓ Dániel 111 01.01.2006
144. SOKOL Václav 204 01.01.2006
145. SAVICKAS Samuel 187 01.01.2006
146. Kuźmiński Aleksander 124 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
147. EBERT Tillmann 34 01.01.2005
148. BENYUS Andras 49 01.01.2005
149. HOFFMANN Stanisław 44 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006
150. TIKHONOV EGOR 113 01.01.2005
151. WAŚCIŃSKI Gracjan 123 IKS LESZNO 19.10.2006
152. BOUHADANA Noam 192 01.01.2006
153. STARKOWSKI Filip 121 POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
154. SINGH DAYAAL 43 01.01.2005
155. GAFE ALEKSS 36 01.01.2005
156. DIJKSTRA Thomas 115 01.01.2005
157. ZAKRZEWSKI Antoni 42 AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
158. ROKHKIND Eitan 120 01.01.2005
159. PANASIUK DEMYD 193 01.01.2005
160. NESTOLII NAZAR 194 01.01.2005
161. JOHNSSON Ferdinand 197 01.01.2005
162. CHENG Freddie 38 01.01.2005
163. ŻYCKI Tomasz 116 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.11.2005
164. PREOBRAZHENSKIY Matviy 117 01.01.2006
165. Fogt Jakub 118 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
166. Pyskło Bartosz 175 KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
167. HÖJER Moltas 39 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. DRAGHICI SEBASTIAN 01.01.2005 zakwalifikowano
2. FU Samuel 01.01.2005 zakwalifikowano
3. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
4. WOLF Julien 03.03.2005 zakwalifikowano
4. PUZANKOV Pavel 01.01.2005 zakwalifikowano
6. EBERT Tillmann 01.01.2005 zakwalifikowano
6. SCHWARTZ Theo 01.01.2006 zakwalifikowano
8. NESTOLII NAZAR 01.01.2005 zakwalifikowano
9. DIESTELKAMP Niklas 17.05.2005 zakwalifikowano
10. PENMAN CALLUM 01.01.2006 zakwalifikowano
10. SCHULZ Linus 01.01.2006 zakwalifikowano
10. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
13. BAGDANY Albert 01.01.2005 zakwalifikowano
14. BALINT Almos 01.01.2005 zakwalifikowano
14. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005 zakwalifikowano
14. COOK JAIMIE 01.01.2005 zakwalifikowano
14. HÖJER Moltas 01.01.2005 zakwalifikowano
14. SINGH DAYAAL 01.01.2005 zakwalifikowano
14. SAUTNER Marcel 27.08.2005 zakwalifikowano
20. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
21. SOROKIN MAKSIM 01.01.2005 zakwalifikowano
22. BENYUS Andras 01.01.2005 zakwalifikowano
23. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
24. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005 zakwalifikowano
24. POMERANCEVS Milans 01.01.2005 zakwalifikowano
26. MAN Yin-Fu 01.01.2005 zakwalifikowano
27. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005 zakwalifikowano
28. SHUMKO MIKITA 01.01.2005 zakwalifikowano
29. TELYAKOV Eldar 01.01.2005 zakwalifikowano
30. DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois 01.01.2005 zakwalifikowano
31. KAULAK Valters 01.01.2005 zakwalifikowano
32. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005 zakwalifikowano
33. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005 zakwalifikowano
34. TYCHO Mousset 01.01.2005 zakwalifikowano
35. KUL Michał UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005 zakwalifikowano
36. LINDNER Ruben 30.06.2005 zakwalifikowano
36. YAVUZ Atakan 01.01.2005 zakwalifikowano
38. Jurczak Tomasz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
39. GAFE ALEKSS 01.01.2005 zakwalifikowano
40. LIM Li Leo 01.01.2005 zakwalifikowano
41. AFANASENKOV Pavel 01.01.2005 zakwalifikowano
42. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
42. HASÍK Jáchym 01.01.2005 zakwalifikowano
44. MÄVERS Belá Benedikt 04.11.2005 zakwalifikowano
44. SAFRONOV Bogdan 01.01.2006 zakwalifikowano
46. GERGELY Zoltán 01.01.2006 zakwalifikowano
47. BOGDANS Maksims 01.01.2006 zakwalifikowano
47. TIKHONOV EGOR 01.01.2005 zakwalifikowano
49. LEYMOND Ron 01.01.2005 zakwalifikowano
50. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
50. CAMPBELL-YATES Indio 01.01.2005 zakwalifikowano
50. BELIAEV Timofei 01.01.2006 zakwalifikowano
53. KHRYSTENKO Kyrylo 01.01.2005 zakwalifikowano
54. DIJKSTRA Thomas 01.01.2005 zakwalifikowano
54. SERGHIE Matei 01.01.2005 zakwalifikowano
56. GEMES Adam 01.01.2005 zakwalifikowano
57. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005 zakwalifikowano
58. ELMQUIST Johan 01.01.2005 zakwalifikowano
59. VLASIUK Yaroslav 01.01.2005 zakwalifikowano
59. ROKHKIND Eitan 01.01.2005 zakwalifikowano
61. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
61. SAVICKAS Samuel 01.01.2006 zakwalifikowano
63. SINDLER Jan 01.01.2006 zakwalifikowano
64. RATNEKS Miša 01.01.2005 zakwalifikowano
65. TURNER Ben 01.01.2006 zakwalifikowano
66. KERIK Daniil 01.01.2005 zakwalifikowano
67. SZOPA Michał AZS AWF WARSZAWA 04.06.2005 zakwalifikowano
68. RUBIN Mattia 01.01.2006 zakwalifikowano
69. AKIMOV Matvei 01.01.2006 zakwalifikowano
70. NOJEA Razvan 01.01.2005 zakwalifikowano
70. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
72. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
73. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
74. BUDAHAZY Ambrus 01.01.2005 zakwalifikowano
75. SOEMOSEMITO Damian 01.01.2005 zakwalifikowano
76. SZCZOTKO Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006 zakwalifikowano
77. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
78. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006 zakwalifikowano
79. CHENG Freddie 01.01.2005 zakwalifikowano
80. SOSNOV David 01.01.2006 zakwalifikowano
80. KUBAR Daniil 01.01.2005 zakwalifikowano
80. MAĆKOWIAK Maksymilian IKS LESZNO 04.12.2005 zakwalifikowano
80. HUBER Rocco Arcel 01.01.2005 zakwalifikowano
84. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
85. KAHL Laurin 01.01.2005 zakwalifikowano
85. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
87. SCHMÉL László 01.01.2006 zakwalifikowano
88. NIKULIN Bogdan 01.01.2005 zakwalifikowano
89. PREOBRAZHENSKIY Matviy 01.01.2006 zakwalifikowano
90. SHERLOCK Luke 01.01.2005 zakwalifikowano
91. Fedorów Hubert MKS Świt 07.09.2006 zakwalifikowano
91. ŐRY Csaba 01.01.2005 zakwalifikowano
91. WALLIN Xavier 01.01.2005 zakwalifikowano
94. MC CONELL Lino 01.01.2005 zakwalifikowano
94. SCHULTZ Milan 13.12.2006 zakwalifikowano
96. ULFERTSKILPATRICK NYE 01.01.2005 zakwalifikowano
96. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005 zakwalifikowano
98. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
99. PAŁASZ Szymon UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006 zakwalifikowano
99. NEITZEL Finn 05.09.2006 zakwalifikowano
101. NOVOŽILOVS K 01.01.2006 zakwalifikowano
102. JOHNSSON Ferdinand 01.01.2005 zakwalifikowano
103. KERIK Aleksandr 01.01.2005 zakwalifikowano
104. PETRACHE Mihnea 01.01.2006 zakwalifikowano
104. ŻYCKI Tomasz D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.11.2005 zakwalifikowano
104. LEVADNII ARTEM 01.01.2006 zakwalifikowano
107. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
107. ELIS Eurig 01.01.2005 zakwalifikowano
107. VERKHOVENKO IAN 01.01.2006 zakwalifikowano
107. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
111. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.08.2005 zakwalifikowano
112. ZAKRZEWSKI Antoni AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006 zakwalifikowano
112. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
114. CHERKASHYN ANDRII 01.01.2006 zakwalifikowano
114. HOLÝ Lev 01.01.2006 zakwalifikowano
116. HURINSKY Oliver AZS AWF WARSZAWA 15.08.2006 zakwalifikowano
117. BOUHADANA Noam 01.01.2006 zakwalifikowano
118. KRISJANIS Bezzins 01.01.2006 zakwalifikowano
119. LAN Branislav 01.01.2006 zakwalifikowano
120. MICHALSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 02.07.2006 zakwalifikowano
121. TROIAN ILIA 01.01.2005 zakwalifikowano
122. SLUZHENKO Yehor 01.01.2005 zakwalifikowano
123. BÓNIS Márk 01.01.2006 zakwalifikowano
124. GORYN Noah 01.01.2005 zakwalifikowano
125. STEIN Yannik 01.01.2005 zakwalifikowano
126. BODO Petr 01.01.2005 zakwalifikowano
127. AFANASENKOV Petr 01.01.2005 zakwalifikowano
128. POP Nicolas 01.01.2005 zakwalifikowano
129. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
129. Kuźmiński Aleksander D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 zakwalifikowano
131. KSIĄŻEK Jan UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006 zakwalifikowano
132. GERASYMENKO NAZARII 01.01.2005 zakwalifikowano
133. ARCHER Mihkel 01.01.2006 zakwalifikowano
134. SPREMBERG Paul 01.01.2006 zakwalifikowano
135. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005 zakwalifikowano
136. LIM Julien Kenneth 01.01.2005 zakwalifikowano
137. JEGLIŃSKI Dawid UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006 zakwalifikowano
137. STARKOWSKI Filip POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006 zakwalifikowano
139. BROOKES Alexander 01.01.2005 zakwalifikowano
140. BELOKOPYTOV Alexander 01.01.2006 zakwalifikowano
140. ŠTĚPÁNEK Petr 01.01.2006 zakwalifikowano
142. KAPAŁA Adrian AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005 zakwalifikowano
143. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
144. KASPAROV Grigorii 01.01.2005 zakwalifikowano
145. SKIBA Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.10.2005 zakwalifikowano
146. SOKOL Václav 01.01.2006 zakwalifikowano
146. ŠTĚPNI Petr 01.01.2006 zakwalifikowano
148. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
149. PANASIUK DEMYD 01.01.2005 zakwalifikowano
149. Wasiak Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 zakwalifikowano
151. HOFFMANN Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006 zakwalifikowano
151. BLOCHWITZ Anton 01.01.2006 zakwalifikowano
153. WIOSNA Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006 zakwalifikowano
154. GMUREK Marcin D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006 zakwalifikowano
155. DIJKSTRA Michael 01.01.2006 zakwalifikowano
156. ZAVADSKIS D 01.01.2005 zakwalifikowano
156. CHLEBOUN Matyas zakwalifikowano
158. KARAWACKI Olaf UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006 zakwalifikowano
159. POLEZHAEV Rodion 01.01.2006 zakwalifikowano
160. WALDSBERGER Jan 01.01.2005 zakwalifikowano
161. PARTRIDGE-HICKS Griffin 01.01.2005 zakwalifikowano
162. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
163. SAPUNOV MIHAIL 01.01.2005 zakwalifikowano
164. zakwalifikowano
165. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
166. JAWORSKI Eryk UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006 zakwalifikowano
166. BOTLÓ Dániel 01.01.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. PUZANKOV Pavel 01.01.2005
2. GAFE ALEKSS 01.01.2005
3. Gorczyca Tomasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
3. LIM Li Leo 01.01.2005
5. FU Samuel 01.01.2005
6. BENYUS Andras 01.01.2005
7. YAVUZ Atakan 01.01.2005
8. SOSNOV David 01.01.2006
9. DRAGHICI SEBASTIAN 01.01.2005
10. Fedorowicz Karol AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
11. BAGDANY Albert 01.01.2005
12. HÖJER Moltas 01.01.2005
12. COOK JAIMIE 01.01.2005
14. HASÍK Jáchym 01.01.2005
15. Kulpaczyński Łukasz KS AZS AWFIS GDAŃSK 18.04.2005
16. NIKULIN Bogdan 01.01.2005
17. WOLF Julien 03.03.2005
18. EBERT Tillmann 01.01.2005
19. NESTOLII NAZAR 01.01.2005
20. DIESTELKAMP Niklas 17.05.2005
21. SCHULZ Linus 01.01.2006
21. PENMAN CALLUM 01.01.2006
23. WINKHOF Filip IKS LESZNO 25.11.2005
24. SOROKIN MAKSIM 01.01.2005
25. KAULAK Valters 01.01.2005
26. Ginda Piotr WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 17.01.2005
27. KUL Michał UKS ATENA GDAŃSK 14.01.2005
28. LINDNER Ruben 30.06.2005
29. Jurczak Tomasz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
30. LEYMOND Ron 01.01.2005
31. BELIAEV Timofei 01.01.2006
32. VERKHOVENKO IAN 01.01.2006
33. SINGH DAYAAL 01.01.2005
34. JURCZAK Mateusz UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
35. KRUSZONA Bartosz WROCŁAWIANIE 31.01.2005
35. POMERANCEVS Milans 01.01.2005
37. SHUMKO MIKITA 01.01.2005
38. TELYAKOV Eldar 01.01.2005
39. DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois 01.01.2005
40. Nowak Jan AZS AWF POZNAŃ 28.09.2005
41. SAFRONOV Bogdan 01.01.2006
41. MÄVERS Belá Benedikt 04.11.2005
43. BOGDANS Maksims 01.01.2006
44. RADAJEWSKI Marcin IKS LESZNO 18.06.2005
44. CAMPBELL-YATES Indio 01.01.2005
46. DIJKSTRA Thomas 01.01.2005
47. Sowa Piotr WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12.07.2005
48. ELMQUIST Johan 01.01.2005
49. ROKHKIND Eitan 01.01.2005
50. PUCKOWSKI Szymon UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
51. TURNER Ben 01.01.2006
52. KERIK Daniil 01.01.2005
53. RUBIN Mattia 01.01.2006
54. KANCI Maksymilian POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
55. BUDAHAZY Ambrus 01.01.2005
56. SZCZOTKO Bartosz UKS ATENA GDAŃSK 12.03.2006
57. MAĆKOWIAK Maksymilian IKS LESZNO 04.12.2005
58. ANDRZEJEWSKI Adam IKS LESZNO 31.10.2005
59. KERIK Aleksandr 01.01.2005
60. Surma Maciej AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
61. SPREMBERG Paul 01.01.2006
62. WAŚCIŃSKI Gracjan IKS LESZNO 19.10.2006
63. DIJKSTRA Michael 01.01.2006
64. Pyskło Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
65. SCHWARTZ Theo 01.01.2006
66. BALINT Almos 01.01.2005
66. SAUTNER Marcel 27.08.2005
66. Prajzner Mikołaj WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.04.2005
69. MAN Yin-Fu 01.01.2005
70. Krawczyński Melchior WROCŁAWIANIE 18.08.2005
71. TYCHO Mousset 01.01.2005
72. AFANASENKOV Pavel 01.01.2005
73. MOŻEJKO Miłosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 10.02.2006
74. GERGELY Zoltán 01.01.2006
75. TIKHONOV EGOR 01.01.2005
76. KHRYSTENKO Kyrylo 01.01.2005
77. SERGHIE Matei 01.01.2005
78. GEMES Adam 01.01.2005
79. VLASIUK Yaroslav 01.01.2005
80. SAVICKAS Samuel 01.01.2006
81. SINDLER Jan 01.01.2006
82. RATNEKS Miša 01.01.2005
83. SZOPA Michał AZS AWF WARSZAWA 04.06.2005
84. AKIMOV Matvei 01.01.2006
85. NOJEA Razvan 01.01.2005
86. DURAJ Idzi KS AZS AWFIS GDAŃSK 30.11.2006
87. SOEMOSEMITO Damian 01.01.2005
88. Pyskło Bartosz KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.08.2006
89. Tomyślak Łukasz WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13.06.2006
90. CHENG Freddie 01.01.2005
91. KUBAR Daniil 01.01.2005
91. HUBER Rocco Arcel 01.01.2005
93. JURGA Stanisław ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
94. KAHL Laurin 01.01.2005
95. SCHMÉL László 01.01.2006
96. PREOBRAZHENSKIY Matviy 01.01.2006
97. SHERLOCK Luke 01.01.2005
98. WALLIN Xavier 01.01.2005
98. ŐRY Csaba 01.01.2005
98. Fedorów Hubert MKS Świt 07.09.2006
101. MC CONELL Lino 01.01.2005
102. ZAPÓR Ksawery WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26.08.2005
102. ULFERTSKILPATRICK NYE 01.01.2005
104. PISAREWICZ Szymon KS AZS AWFIS GDAŃSK 01.06.2006
105. NOVOŽILOVS K 01.01.2006
106. PETRACHE Mihnea 01.01.2006
106. ŻYCKI Tomasz D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.11.2005
108. KWIATKOWSKI Karol TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
108. ELIS Eurig 01.01.2005
108. Fogt Jakub POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
111. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik WKS KOLEJARZ WROCŁAW 18.08.2005
112. HOLÝ Lev 01.01.2006
113. KRISJANIS Bezzins 01.01.2006
114. LAN Branislav 01.01.2006
115. MICHALSKI Stanisław AZS AWF WARSZAWA 02.07.2006
116. TROIAN ILIA 01.01.2005
117. SLUZHENKO Yehor 01.01.2005
118. GORYN Noah 01.01.2005
119. BODO Petr 01.01.2005
120. AFANASENKOV Petr 01.01.2005
121. POP Nicolas 01.01.2005
122. GERASYMENKO NAZARII 01.01.2005
123. BELOKOPYTOV Alexander 01.01.2006
123. ŠTĚPÁNEK Petr 01.01.2006
125. SKIBA Kamil D' ARTAGNAN URSYNÓW 13.10.2005
126. BLOCHWITZ Anton 01.01.2006
127. CHLEBOUN Matyas
128. KARAWACKI Olaf UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2006
129. SCHULTZ Milan 13.12.2006
130. PAŁASZ Szymon UKS ATENA GDAŃSK 26.05.2006
130. NEITZEL Finn 05.09.2006
132. JOHNSSON Ferdinand 01.01.2005
133. LEVADNII ARTEM 01.01.2006
134. ZAKRZEWSKI Antoni AZS AWF WARSZAWA 10.02.2006
135. CHERKASHYN ANDRII 01.01.2006
136. HURINSKY Oliver AZS AWF WARSZAWA 15.08.2006
137. BOUHADANA Noam 01.01.2006
138. BÓNIS Márk 01.01.2006
139. STEIN Yannik 01.01.2005
140. Kuźmiński Aleksander D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
140. Skorupa Maciej UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
142. KSIĄŻEK Jan UKS ATENA GDAŃSK 23.03.2006
143. ARCHER Mihkel 01.01.2006
144. MAKAŁOWSKI Adam IKS LESZNO 11.03.2005
145. LIM Julien Kenneth 01.01.2005
146. JEGLIŃSKI Dawid UKS ATENA GDAŃSK 26.06.2006
146. STARKOWSKI Filip POLONIA 1912 LESZNO 10.01.2006
148. BROOKES Alexander 01.01.2005
149. KAPAŁA Adrian AZS AWF POZNAŃ 26.04.2005
150. KASPAROV Grigorii 01.01.2005
151. SOKOL Václav 01.01.2006
151. ŠTĚPNI Petr 01.01.2006
153. Gonda Jakub AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
154. Wasiak Stanisław UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
154. PANASIUK DEMYD 01.01.2005
156. HOFFMANN Stanisław WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19.07.2006
157. WIOSNA Mateusz UKS ATENA GDAŃSK 16.08.2006
158. GMUREK Marcin D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.09.2006
159. ZAVADSKIS D 01.01.2005
160. POLEZHAEV Rodion 01.01.2006
161. WALDSBERGER Jan 01.01.2005
162. PARTRIDGE-HICKS Griffin 01.01.2005
163. SAPUNOV MIHAIL 01.01.2005
164.
165. CIESIELSKI Odyseusz IKS LESZNO 24.01.2006
166. JAWORSKI Eryk UKS ATENA GDAŃSK 24.09.2006
166. BOTLÓ Dániel 01.01.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny PZS

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy