Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.03.2018
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | POP Nicolas | 78 | 01.01.2005 | |
2. | BUDAHAZY Ambrus | 171 | 01.01.2005 | |
3. | Nowak Jan | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
4. | SLUZHENKO Yehor | 79 | 01.01.2005 | |
5. | SHUMKO MIKITA | 157 | 01.01.2005 | |
6. | FU Samuel | 80 | 01.01.2005 | |
7. | BODO Petr | 154 | 01.01.2005 | |
8. | SAPUNOV MIHAIL | 77 | 01.01.2005 | |
9. | Krawczyński Melchior | 2 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
10. | TROIAN ILIA | 237 | 01.01.2005 | |
11. | 76 | |||
12. | DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois | 155 | 01.01.2005 | |
13. | Gorczyca Tomasz | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
14. | BÓNIS Márk | 81 | 01.01.2006 | |
15. | CIESIELSKI Odyseusz | 233 | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
16. | STEIN Yannik | 239 | 01.01.2005 | |
17. | Ginda Piotr | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
18. | AFANASENKOV Petr | 232 | 01.01.2005 | |
19. | DRAGHICI SEBASTIAN | 75 | 01.01.2005 | |
20. | Pyskło Szymon | 160 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
21. | GORYN Noah | 238 | 01.01.2005 | |
22. | DURAJ Idzi | 161 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
23. | KAULAK Valters | 231 | 01.01.2005 | |
24. | TELYAKOV Eldar | 83 | 01.01.2005 | |
25. | PARTRIDGE-HICKS Griffin | 152 | 01.01.2005 | |
26. | KANCI Maksymilian | 5 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
27. | KUL Michał | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
28. | NOJEA Razvan | 230 | 01.01.2005 | |
29. | Kulpaczyński Łukasz | 240 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
30. | TYCHO Mousset | 84 | 01.01.2005 | |
31. | WALDSBERGER Jan | 73 | 01.01.2005 | |
32. | PETRACHE Mihnea | 72 | 01.01.2006 | |
33. | Fedorów Hubert | 164 | MKS Świt | 07.09.2006 |
34. | Prajzner Mikołaj | 7 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
35. | LEVADNII ARTEM | 150 | 01.01.2006 | |
36. | LINDNER Ruben | 148 | 30.06.2005 | |
37. | KSIĄŻEK Jan | 71 | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
38. | ELIS Eurig | 228 | 01.01.2005 | |
39. | KRUSZONA Bartosz | 8 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
40. | WIOSNA Mateusz | 225 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
41. | WALLIN Xavier | 149 | 01.01.2005 | |
42. | JURCZAK Mateusz | 9 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
43. | LEYMOND Ron | 70 | 01.01.2005 | |
44. | RADAJEWSKI Marcin | 10 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
45. | PAŁASZ Szymon | 147 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
46. | AFANASENKOV Pavel | 69 | 01.01.2005 | |
47. | HUBER Rocco Arcel | 89 | 01.01.2005 | |
48. | VERKHOVENKO IAN | 88 | 01.01.2006 | |
49. | DIJKSTRA Michael | 146 | 01.01.2006 | |
50. | GERGELY Zoltán | 221 | 01.01.2006 | |
51. | WINKHOF Filip | 11 | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
52. | BALINT Almos | 145 | 01.01.2005 | |
53. | ARCHER Mihkel | 226 | 01.01.2006 | |
54. | KWIATKOWSKI Karol | 91 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
55. | Sowa Piotr | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
56. | BAGDANY Albert | 169 | 01.01.2005 | |
57. | HASÍK Jáchym | 144 | 01.01.2005 | |
58. | NIKULIN Bogdan | 90 | 01.01.2005 | |
59. | KAPAŁA Adrian | 13 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
60. | RUBIN Mattia | 92 | 01.01.2006 | |
61. | PUZANKOV Pavel | 220 | 01.01.2005 | |
62. | MAĆKOWIAK Maksymilian | 14 | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
63. | Fedorowicz Karol | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
64. | YAVUZ Atakan | 64 | 01.01.2005 | |
65. | BLOCHWITZ Anton | 93 | 01.01.2006 | |
66. | CHERKASHYN ANDRII | 222 | 01.01.2006 | |
67. | KERIK Daniil | 141 | 01.01.2005 | |
68. | HOLÝ Lev | 63 | 01.01.2006 | |
69. | SCHMÉL László | 189 | 01.01.2006 | |
70. | Jurczak Tomasz | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
71. | ANDRZEJEWSKI Adam | 17 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
72. | KARAWACKI Olaf | 95 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
73. | PENMAN CALLUM | 173 | 01.01.2006 | |
74. | CAMPBELL-YATES Indio | 62 | 01.01.2005 | |
75. | KUBAR Daniil | 61 | 01.01.2005 | |
76. | SCHWARTZ Theo | 218 | 01.01.2006 | |
77. | ZAPÓR Ksawery | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
78. | Wasiak Stanisław | 96 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
79. | LIM Julien Kenneth | 217 | 01.01.2005 | |
80. | MAKAŁOWSKI Adam | 19 | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
81. | SOROKIN MAKSIM | 97 | 01.01.2005 | |
82. | JURGA Stanisław | 138 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
83. | MC CONELL Lino | 176 | 01.01.2005 | |
84. | ULFERTSKILPATRICK NYE | 195 | 01.01.2005 | |
85. | GERASYMENKO NAZARII | 215 | 01.01.2005 | |
86. | RATNEKS Miša | 59 | 01.01.2005 | |
87. | GEMES Adam | 137 | 01.01.2005 | |
88. | SERGHIE Matei | 99 | 01.01.2005 | |
89. | TURNER Ben | 214 | 01.01.2006 | |
90. | SKIBA Kamil | 58 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 |
91. | KAHL Laurin | 177 | 01.01.2005 | |
92. | HURINSKY Oliver | 178 | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
93. | NEITZEL Finn | 57 | 05.09.2006 | |
94. | LIM Li Leo | 213 | 01.01.2005 | |
95. | ELMQUIST Johan | 135 | 01.01.2005 | |
96. | SOSNOV David | 101 | 01.01.2006 | |
97. | Gonda Jakub | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
98. | BELOKOPYTOV Alexander | 179 | 01.01.2006 | |
99. | CHLEBOUN Matyas | 134 | ||
100. | SCHULZ Linus | 205 | 01.01.2006 | |
101. | BROOKES Alexander | 55 | 01.01.2005 | |
102. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 24 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
103. | BELIAEV Timofei | 180 | 01.01.2006 | |
104. | SPREMBERG Paul | 198 | 01.01.2006 | |
105. | VLASIUK Yaroslav | 102 | 01.01.2005 | |
106. | KHRYSTENKO Kyrylo | 54 | 01.01.2005 | |
107. | Skorupa Maciej | 216 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
108. | SHERLOCK Luke | 132 | 01.01.2005 | |
109. | SCHULTZ Milan | 103 | 13.12.2006 | |
110. | GMUREK Marcin | 212 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 |
111. | MICHALSKI Stanisław | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
112. | POMERANCEVS Milans | 211 | 01.01.2005 | |
113. | MOŻEJKO Miłosz | 185 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
114. | KASPAROV Grigorii | 104 | 01.01.2005 | |
115. | MÄVERS Belá Benedikt | 129 | 04.11.2005 | |
116. | SINDLER Jan | 27 | 01.01.2006 | |
117. | POLEZHAEV Rodion | 105 | 01.01.2006 | |
118. | JEGLIŃSKI Dawid | 209 | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
119. | SOEMOSEMITO Damian | 52 | 01.01.2005 | |
120. | ŐRY Csaba | 106 | 01.01.2005 | |
121. | PUCKOWSKI Szymon | 130 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
122. | ŠTĚPÁNEK Petr | 184 | 01.01.2006 | |
123. | SAUTNER Marcel | 51 | 27.08.2005 | |
124. | KERIK Aleksandr | 50 | 01.01.2005 | |
125. | Tomyślak Łukasz | 190 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
126. | KRISJANIS Bezzins | 125 | 01.01.2006 | |
127. | COOK JAIMIE | 107 | 01.01.2005 | |
128. | SZCZOTKO Bartosz | 207 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
129. | ŠTĚPNI Petr | 30 | 01.01.2006 | |
130. | BOGDANS Maksims | 108 | 01.01.2006 | |
131. | SZOPA Michał | 191 | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
132. | NOVOŽILOVS K | 109 | 01.01.2006 | |
133. | LAN Branislav | 31 | 01.01.2006 | |
134. | PISAREWICZ Szymon | 203 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
135. | WOLF Julien | 127 | 03.03.2005 | |
136. | DIESTELKAMP Niklas | 183 | 17.05.2005 | |
137. | SAFRONOV Bogdan | 206 | 01.01.2006 | |
138. | Surma Maciej | 126 | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
139. | ZAVADSKIS D | 110 | 01.01.2005 | |
140. | MAN Yin-Fu | 33 | 01.01.2005 | |
141. | AKIMOV Matvei | 46 | 01.01.2006 | |
142. | JAWORSKI Eryk | 202 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
143. | BOTLÓ Dániel | 111 | 01.01.2006 | |
144. | SOKOL Václav | 204 | 01.01.2006 | |
145. | SAVICKAS Samuel | 187 | 01.01.2006 | |
146. | Kuźmiński Aleksander | 124 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
147. | EBERT Tillmann | 34 | 01.01.2005 | |
148. | BENYUS Andras | 49 | 01.01.2005 | |
149. | HOFFMANN Stanisław | 44 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
150. | TIKHONOV EGOR | 113 | 01.01.2005 | |
151. | WAŚCIŃSKI Gracjan | 123 | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
152. | BOUHADANA Noam | 192 | 01.01.2006 | |
153. | STARKOWSKI Filip | 121 | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
154. | SINGH DAYAAL | 43 | 01.01.2005 | |
155. | GAFE ALEKSS | 36 | 01.01.2005 | |
156. | DIJKSTRA Thomas | 115 | 01.01.2005 | |
157. | ZAKRZEWSKI Antoni | 42 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
158. | ROKHKIND Eitan | 120 | 01.01.2005 | |
159. | PANASIUK DEMYD | 193 | 01.01.2005 | |
160. | NESTOLII NAZAR | 194 | 01.01.2005 | |
161. | JOHNSSON Ferdinand | 197 | 01.01.2005 | |
162. | CHENG Freddie | 38 | 01.01.2005 | |
163. | ŻYCKI Tomasz | 116 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
164. | PREOBRAZHENSKIY Matviy | 117 | 01.01.2006 | |
165. | Fogt Jakub | 118 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
166. | Pyskło Bartosz | 175 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
167. | HÖJER Moltas | 39 | 01.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | DRAGHICI SEBASTIAN | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
2. | FU Samuel | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
3. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
4. | WOLF Julien | 03.03.2005 | zakwalifikowano | |
4. | PUZANKOV Pavel | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
6. | EBERT Tillmann | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
6. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
8. | NESTOLII NAZAR | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
9. | DIESTELKAMP Niklas | 17.05.2005 | zakwalifikowano | |
10. | PENMAN CALLUM | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
10. | SCHULZ Linus | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
10. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
13. | BAGDANY Albert | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | BALINT Almos | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
14. | COOK JAIMIE | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | HÖJER Moltas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | SINGH DAYAAL | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | SAUTNER Marcel | 27.08.2005 | zakwalifikowano | |
20. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
21. | SOROKIN MAKSIM | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
22. | BENYUS Andras | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
23. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
24. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
24. | POMERANCEVS Milans | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
26. | MAN Yin-Fu | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
27. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
28. | SHUMKO MIKITA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
29. | TELYAKOV Eldar | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
30. | DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
31. | KAULAK Valters | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
32. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
33. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
34. | TYCHO Mousset | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
35. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
36. | LINDNER Ruben | 30.06.2005 | zakwalifikowano | |
36. | YAVUZ Atakan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
38. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
39. | GAFE ALEKSS | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
40. | LIM Li Leo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
41. | AFANASENKOV Pavel | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
42. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
42. | HASÍK Jáchym | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
44. | MÄVERS Belá Benedikt | 04.11.2005 | zakwalifikowano | |
44. | SAFRONOV Bogdan | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
46. | GERGELY Zoltán | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
47. | BOGDANS Maksims | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
47. | TIKHONOV EGOR | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
49. | LEYMOND Ron | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
50. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
50. | CAMPBELL-YATES Indio | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
50. | BELIAEV Timofei | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
53. | KHRYSTENKO Kyrylo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
54. | DIJKSTRA Thomas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
54. | SERGHIE Matei | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
56. | GEMES Adam | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
57. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
58. | ELMQUIST Johan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
59. | VLASIUK Yaroslav | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
59. | ROKHKIND Eitan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
61. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 | zakwalifikowano |
61. | SAVICKAS Samuel | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
63. | SINDLER Jan | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
64. | RATNEKS Miša | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
65. | TURNER Ben | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
66. | KERIK Daniil | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
67. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 | zakwalifikowano |
68. | RUBIN Mattia | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
69. | AKIMOV Matvei | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
70. | NOJEA Razvan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
70. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
72. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
73. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
74. | BUDAHAZY Ambrus | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
75. | SOEMOSEMITO Damian | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
76. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
77. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
78. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
79. | CHENG Freddie | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
80. | SOSNOV David | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
80. | KUBAR Daniil | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
80. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 | zakwalifikowano |
80. | HUBER Rocco Arcel | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
84. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 | zakwalifikowano |
85. | KAHL Laurin | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
85. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
87. | SCHMÉL László | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
88. | NIKULIN Bogdan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
89. | PREOBRAZHENSKIY Matviy | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
90. | SHERLOCK Luke | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
91. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
91. | ŐRY Csaba | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
91. | WALLIN Xavier | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
94. | MC CONELL Lino | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
94. | SCHULTZ Milan | 13.12.2006 | zakwalifikowano | |
96. | ULFERTSKILPATRICK NYE | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
96. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 | zakwalifikowano |
98. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
99. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 | zakwalifikowano |
99. | NEITZEL Finn | 05.09.2006 | zakwalifikowano | |
101. | NOVOŽILOVS K | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
102. | JOHNSSON Ferdinand | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
103. | KERIK Aleksandr | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
104. | PETRACHE Mihnea | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
104. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
104. | LEVADNII ARTEM | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
107. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 | zakwalifikowano |
107. | ELIS Eurig | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
107. | VERKHOVENKO IAN | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
107. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
111. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
112. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
112. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 | zakwalifikowano |
114. | CHERKASHYN ANDRII | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
114. | HOLÝ Lev | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
116. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
117. | BOUHADANA Noam | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
118. | KRISJANIS Bezzins | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
119. | LAN Branislav | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
120. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 | zakwalifikowano |
121. | TROIAN ILIA | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
122. | SLUZHENKO Yehor | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
123. | BÓNIS Márk | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
124. | GORYN Noah | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
125. | STEIN Yannik | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
126. | BODO Petr | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
127. | AFANASENKOV Petr | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
128. | POP Nicolas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
129. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
129. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 | zakwalifikowano |
131. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 | zakwalifikowano |
132. | GERASYMENKO NAZARII | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
133. | ARCHER Mihkel | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
134. | SPREMBERG Paul | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
135. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 | zakwalifikowano |
136. | LIM Julien Kenneth | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
137. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 | zakwalifikowano |
137. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 | zakwalifikowano |
139. | BROOKES Alexander | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
140. | BELOKOPYTOV Alexander | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
140. | ŠTĚPÁNEK Petr | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
142. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
143. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 | zakwalifikowano |
144. | KASPAROV Grigorii | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
145. | SKIBA Kamil | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 | zakwalifikowano |
146. | SOKOL Václav | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
146. | ŠTĚPNI Petr | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
148. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
149. | PANASIUK DEMYD | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
149. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 | zakwalifikowano |
151. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 | zakwalifikowano |
151. | BLOCHWITZ Anton | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
153. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 | zakwalifikowano |
154. | GMUREK Marcin | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 | zakwalifikowano |
155. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
156. | ZAVADSKIS D | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
156. | CHLEBOUN Matyas | zakwalifikowano | ||
158. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 | zakwalifikowano |
159. | POLEZHAEV Rodion | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
160. | WALDSBERGER Jan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
161. | PARTRIDGE-HICKS Griffin | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
162. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 | zakwalifikowano |
163. | SAPUNOV MIHAIL | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
164. | zakwalifikowano | |||
165. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 | zakwalifikowano |
166. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
166. | BOTLÓ Dániel | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | PUZANKOV Pavel | 01.01.2005 | |
2. | GAFE ALEKSS | 01.01.2005 | |
3. | LIM Li Leo | 01.01.2005 | |
3. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
5. | FU Samuel | 01.01.2005 | |
6. | BENYUS Andras | 01.01.2005 | |
7. | YAVUZ Atakan | 01.01.2005 | |
8. | SOSNOV David | 01.01.2006 | |
9. | DRAGHICI SEBASTIAN | 01.01.2005 | |
10. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
11. | BAGDANY Albert | 01.01.2005 | |
12. | HÖJER Moltas | 01.01.2005 | |
12. | COOK JAIMIE | 01.01.2005 | |
14. | HASÍK Jáchym | 01.01.2005 | |
15. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
16. | NIKULIN Bogdan | 01.01.2005 | |
17. | WOLF Julien | 03.03.2005 | |
18. | EBERT Tillmann | 01.01.2005 | |
19. | NESTOLII NAZAR | 01.01.2005 | |
20. | DIESTELKAMP Niklas | 17.05.2005 | |
21. | PENMAN CALLUM | 01.01.2006 | |
21. | SCHULZ Linus | 01.01.2006 | |
23. | WINKHOF Filip | IKS LESZNO | 25.11.2005 |
24. | SOROKIN MAKSIM | 01.01.2005 | |
25. | KAULAK Valters | 01.01.2005 | |
26. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
27. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
28. | LINDNER Ruben | 30.06.2005 | |
29. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
30. | LEYMOND Ron | 01.01.2005 | |
31. | BELIAEV Timofei | 01.01.2006 | |
32. | VERKHOVENKO IAN | 01.01.2006 | |
33. | SINGH DAYAAL | 01.01.2005 | |
34. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
35. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
35. | POMERANCEVS Milans | 01.01.2005 | |
37. | SHUMKO MIKITA | 01.01.2005 | |
38. | TELYAKOV Eldar | 01.01.2005 | |
39. | DE ROBERT HAUTEQUERRE Francois | 01.01.2005 | |
40. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
41. | MÄVERS Belá Benedikt | 04.11.2005 | |
41. | SAFRONOV Bogdan | 01.01.2006 | |
43. | BOGDANS Maksims | 01.01.2006 | |
44. | CAMPBELL-YATES Indio | 01.01.2005 | |
44. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
46. | DIJKSTRA Thomas | 01.01.2005 | |
47. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
48. | ELMQUIST Johan | 01.01.2005 | |
49. | ROKHKIND Eitan | 01.01.2005 | |
50. | PUCKOWSKI Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 21.03.2006 |
51. | TURNER Ben | 01.01.2006 | |
52. | KERIK Daniil | 01.01.2005 | |
53. | RUBIN Mattia | 01.01.2006 | |
54. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
55. | BUDAHAZY Ambrus | 01.01.2005 | |
56. | SZCZOTKO Bartosz | UKS ATENA GDAŃSK | 12.03.2006 |
57. | MAĆKOWIAK Maksymilian | IKS LESZNO | 04.12.2005 |
58. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
59. | KERIK Aleksandr | 01.01.2005 | |
60. | Surma Maciej | AZS AWF WARSZAWA | 01.06.2006 |
61. | SPREMBERG Paul | 01.01.2006 | |
62. | WAŚCIŃSKI Gracjan | IKS LESZNO | 19.10.2006 |
63. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | |
64. | Pyskło Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
65. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | |
66. | SAUTNER Marcel | 27.08.2005 | |
66. | BALINT Almos | 01.01.2005 | |
66. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
69. | MAN Yin-Fu | 01.01.2005 | |
70. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
71. | TYCHO Mousset | 01.01.2005 | |
72. | AFANASENKOV Pavel | 01.01.2005 | |
73. | MOŻEJKO Miłosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.02.2006 |
74. | GERGELY Zoltán | 01.01.2006 | |
75. | TIKHONOV EGOR | 01.01.2005 | |
76. | KHRYSTENKO Kyrylo | 01.01.2005 | |
77. | SERGHIE Matei | 01.01.2005 | |
78. | GEMES Adam | 01.01.2005 | |
79. | VLASIUK Yaroslav | 01.01.2005 | |
80. | SAVICKAS Samuel | 01.01.2006 | |
81. | SINDLER Jan | 01.01.2006 | |
82. | RATNEKS Miša | 01.01.2005 | |
83. | SZOPA Michał | AZS AWF WARSZAWA | 04.06.2005 |
84. | AKIMOV Matvei | 01.01.2006 | |
85. | NOJEA Razvan | 01.01.2005 | |
86. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
87. | SOEMOSEMITO Damian | 01.01.2005 | |
88. | Pyskło Bartosz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 02.08.2006 |
89. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
90. | CHENG Freddie | 01.01.2005 | |
91. | HUBER Rocco Arcel | 01.01.2005 | |
91. | KUBAR Daniil | 01.01.2005 | |
93. | JURGA Stanisław | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.07.2006 |
94. | KAHL Laurin | 01.01.2005 | |
95. | SCHMÉL László | 01.01.2006 | |
96. | PREOBRAZHENSKIY Matviy | 01.01.2006 | |
97. | SHERLOCK Luke | 01.01.2005 | |
98. | ŐRY Csaba | 01.01.2005 | |
98. | WALLIN Xavier | 01.01.2005 | |
98. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
101. | MC CONELL Lino | 01.01.2005 | |
102. | ULFERTSKILPATRICK NYE | 01.01.2005 | |
102. | ZAPÓR Ksawery | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 26.08.2005 |
104. | PISAREWICZ Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.06.2006 |
105. | NOVOŽILOVS K | 01.01.2006 | |
106. | ŻYCKI Tomasz | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.11.2005 |
106. | PETRACHE Mihnea | 01.01.2006 | |
108. | KWIATKOWSKI Karol | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.12.2006 |
108. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
108. | ELIS Eurig | 01.01.2005 | |
111. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
112. | HOLÝ Lev | 01.01.2006 | |
113. | KRISJANIS Bezzins | 01.01.2006 | |
114. | LAN Branislav | 01.01.2006 | |
115. | MICHALSKI Stanisław | AZS AWF WARSZAWA | 02.07.2006 |
116. | TROIAN ILIA | 01.01.2005 | |
117. | SLUZHENKO Yehor | 01.01.2005 | |
118. | GORYN Noah | 01.01.2005 | |
119. | BODO Petr | 01.01.2005 | |
120. | AFANASENKOV Petr | 01.01.2005 | |
121. | POP Nicolas | 01.01.2005 | |
122. | GERASYMENKO NAZARII | 01.01.2005 | |
123. | ŠTĚPÁNEK Petr | 01.01.2006 | |
123. | BELOKOPYTOV Alexander | 01.01.2006 | |
125. | SKIBA Kamil | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 13.10.2005 |
126. | BLOCHWITZ Anton | 01.01.2006 | |
127. | CHLEBOUN Matyas | ||
128. | KARAWACKI Olaf | UKS ATENA GDAŃSK | 18.04.2006 |
129. | SCHULTZ Milan | 13.12.2006 | |
130. | PAŁASZ Szymon | UKS ATENA GDAŃSK | 26.05.2006 |
130. | NEITZEL Finn | 05.09.2006 | |
132. | JOHNSSON Ferdinand | 01.01.2005 | |
133. | LEVADNII ARTEM | 01.01.2006 | |
134. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
135. | CHERKASHYN ANDRII | 01.01.2006 | |
136. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
137. | BOUHADANA Noam | 01.01.2006 | |
138. | BÓNIS Márk | 01.01.2006 | |
139. | STEIN Yannik | 01.01.2005 | |
140. | Kuźmiński Aleksander | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 25.10.2006 |
140. | Skorupa Maciej | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 31.10.2005 |
142. | KSIĄŻEK Jan | UKS ATENA GDAŃSK | 23.03.2006 |
143. | ARCHER Mihkel | 01.01.2006 | |
144. | MAKAŁOWSKI Adam | IKS LESZNO | 11.03.2005 |
145. | LIM Julien Kenneth | 01.01.2005 | |
146. | JEGLIŃSKI Dawid | UKS ATENA GDAŃSK | 26.06.2006 |
146. | STARKOWSKI Filip | POLONIA 1912 LESZNO | 10.01.2006 |
148. | BROOKES Alexander | 01.01.2005 | |
149. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
150. | KASPAROV Grigorii | 01.01.2005 | |
151. | ŠTĚPNI Petr | 01.01.2006 | |
151. | SOKOL Václav | 01.01.2006 | |
153. | Gonda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 27.02.2005 |
154. | PANASIUK DEMYD | 01.01.2005 | |
154. | Wasiak Stanisław | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 20.08.2006 |
156. | HOFFMANN Stanisław | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.07.2006 |
157. | WIOSNA Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 16.08.2006 |
158. | GMUREK Marcin | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.09.2006 |
159. | ZAVADSKIS D | 01.01.2005 | |
160. | POLEZHAEV Rodion | 01.01.2006 | |
161. | WALDSBERGER Jan | 01.01.2005 | |
162. | PARTRIDGE-HICKS Griffin | 01.01.2005 | |
163. | SAPUNOV MIHAIL | 01.01.2005 | |
164. | |||
165. | CIESIELSKI Odyseusz | IKS LESZNO | 24.01.2006 |
166. | JAWORSKI Eryk | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
166. | BOTLÓ Dániel | 01.01.2006 |