Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 26.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Benedykt DENKIEWICZ 1 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
2. Lars GEIGER 37 01.01.2005
3. Oszkár VAJDA 119 01.01.2006
4. Platon IAKOVLEV 36 01.01.2005
5. George LIVSEY 72 01.01.2005
6. Ivan NEDASHKOVSKII 107 01.01.2005
7. Oskar KUSAK 2 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
8. Dávid SZÁNTÓ 71 01.01.2005
9. Vince SÁPI 35 01.01.2005
10. Athanasios EFTYCHIADIS 111 01.01.2006
11. TIMOFEI GRODNIKOV 34 01.01.2005
12. LUCA RADU 75 01.01.2005
13. Vladislav AFONIN 109 01.01.2005
14. Andrii SLASTIN 70 01.01.2005
15. Antoni ŁAWNICZAK 3 AZS AWF POZNAŃ 07.01.2005
16. Lennox KETNER 112 11.09.2006
17. Thomas HEATH 105 01.01.2005
18. Tytus Schleifer 40 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
19. Aleksander DENKIEWICZ 4 UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
20. MAXENCE DAVID BRUNHES 33 01.01.2005
21. Franklin LAMBE-THOMPSON 76 01.01.2005
22. Roman KRASNOVYD 69 01.01.2005
23. Zsombor HANZÉLY 68 01.01.2005
24. KEREM CAGLAYAN 113 01.01.2005
25. Pascal SCHONHOLZ 104 01.01.2005
26. Henry MARTIN 78 01.01.2005
27. Sam COX 114 01.01.2005
28. Ryuki HIYAMA 103 01.01.2005
29. EGOR KOZLOV 77 01.01.2005
30. Aleksei KOCHETOV 67 01.01.2005
31. Botond PIETSCH 31 01.01.2005
32. Huba BIRO 30 01.01.2005
33. Maksymilian Brosch 7 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
34. ENES TALHA KALENDER 117 01.01.2006
35. Filip PISLARU 79
36. VLADIMIR YADOGALVIS 43 01.01.2005
37. RARES GHEORGHE 115 01.01.2005
38. Jarl KöRBIS 29 02.01.2005
39. ZAHAR BONDARENKOV 81 01.01.2005
40. Oliwier KOWALSKI 8 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.07.2005
41. Zjonbor FULOP 101 01.01.2005
42. Paul DINKEL 80 19.07.2005
43. Alexander LISTER 28 01.01.2005
44. Rhodri BOORE 45 01.01.2005
45. Benedek DALLOS 102 01.01.2005
46. Szymon Kotynia 96 KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
47. Wenzel DUTTA 100 21.12.2006
48. Bulcsú TATAI 82 01.01.2006
49. Finn REEKIE 63 01.01.2005
50. Andrzej Działach 27 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
51. Mikulas HOMOLKA 120 01.01.2005
52. Luis BRENDJES 99 01.01.2006
53. Samuel HORNE 62 01.01.2005
54. Bartosz Marker 47 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
55. Nathaniel KLOSS 26 01.01.2005
56. Móric KAISER 25 01.01.2005
57. ENACHE DACIAN 98 01.01.2006
58. Yevhen OLEINYKOV 108 01.01.2006
59. Sebastian EVANS REEVES 61 01.01.2005
60. Philipp KUHN 48 01.01.2006
61. Alexander VIDAR 24 01.01.2006
62. Marks OBORSKIS 121 01.01.2006
63. Léon LEDUC 87 AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
64. Balázs TFIRST 93 01.01.2005
65. Csanád VARGA 90 01.01.2006
66. Bobby CHILDS 23 01.01.2005
67. Jakub ZIÓŁKOWSKI 14 UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006
68. Eldar KARPOV 50 01.01.2006
69. Kajetan Moczydłowski 59 MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
70. Rates MIHAI 95 01.01.2005
71. CASIAN CIDU 22 01.01.2005
72. MARKELLOS CHATZOPOULOS 97 01.01.2005
73. Mátyás SZIGETHY 123 01.01.2005
74. Zachary WOODWARD 88 01.01.2005
75. IVAN NASENNIK 85 01.01.2006
76. Dmytrii KOLOBAIEV 89 01.01.2005
77. VLAD COVALIU 21 01.01.2005
78. Maciej KUCHARCZYK 55 UKS SZABLA ZĄBKI 23.07.2006
79. Tamás BODÓCS 20 01.01.2005
80. RADU MERCURIAN 57 01.01.2005
81. Vasilii KRAVCHIK 86 01.01.2006
82. Maksymilian Buśkiewicz 17 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
83. Nathan TAYLOR 94 01.01.2006
84. Hugo GESCHKE 91 09.08.2006
85. Oskar ZWIĄZEK 54 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.10.2005
86. Ben EDWARDS 92 01.01.2005
87. Frigyes András GODÓ 56 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Balázs TFIRST 01.01.2005 zakwalifikowano
2. Zjonbor FULOP 01.01.2005 zakwalifikowano
3. Benedek DALLOS 01.01.2005 zakwalifikowano
3. Samuel HORNE 01.01.2005 zakwalifikowano
5. Zachary WOODWARD 01.01.2005 zakwalifikowano
6. Pascal SCHONHOLZ 01.01.2005 zakwalifikowano
7. Frigyes András GODÓ 01.01.2005 zakwalifikowano
8. Dmytrii KOLOBAIEV 01.01.2005 zakwalifikowano
9. KEREM CAGLAYAN 01.01.2005 zakwalifikowano
10. Aleksei KOCHETOV 01.01.2005 zakwalifikowano
11. Huba BIRO 01.01.2005 zakwalifikowano
12. Andrii SLASTIN 01.01.2005 zakwalifikowano
13. Csanád VARGA 01.01.2006 zakwalifikowano
14. Sam COX 01.01.2005 zakwalifikowano
15. Alexander VIDAR 01.01.2006 zakwalifikowano
15. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005 zakwalifikowano
17. Móric KAISER 01.01.2005 zakwalifikowano
18. Nathaniel KLOSS 01.01.2005 zakwalifikowano
19. Dávid SZÁNTÓ 01.01.2005 zakwalifikowano
20. Bulcsú TATAI 01.01.2006 zakwalifikowano
21. Platon IAKOVLEV 01.01.2005 zakwalifikowano
22. Yevhen OLEINYKOV 01.01.2006 zakwalifikowano
23. Jarl KöRBIS 02.01.2005 zakwalifikowano
24. ENES TALHA KALENDER 01.01.2006 zakwalifikowano
25. VLAD COVALIU 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Oskar ZWIĄZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.10.2005 zakwalifikowano
27. Tamás BODÓCS 01.01.2005 zakwalifikowano
28. RADU MERCURIAN 01.01.2005 zakwalifikowano
29. CASIAN CIDU 01.01.2005 zakwalifikowano
30. Ryuki HIYAMA 01.01.2005 zakwalifikowano
31. Antoni ŁAWNICZAK AZS AWF POZNAŃ 07.01.2005 zakwalifikowano
32. RARES GHEORGHE 01.01.2005 zakwalifikowano
33. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
33. Vladislav AFONIN 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Alexander LISTER 01.01.2005 zakwalifikowano
35. Lars GEIGER 01.01.2005 zakwalifikowano
37. ENACHE DACIAN 01.01.2006 zakwalifikowano
38. Wenzel DUTTA 21.12.2006 zakwalifikowano
39. LUCA RADU 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Zsombor HANZÉLY 01.01.2005 zakwalifikowano
41. Sebastian EVANS REEVES 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Finn REEKIE 01.01.2005 zakwalifikowano
43. MARKELLOS CHATZOPOULOS 01.01.2005 zakwalifikowano
44. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006 zakwalifikowano
45. Mátyás SZIGETHY 01.01.2005 zakwalifikowano
46. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006 zakwalifikowano
47. EGOR KOZLOV 01.01.2005 zakwalifikowano
48. Ivan NEDASHKOVSKII 01.01.2005 zakwalifikowano
49. VLADIMIR YADOGALVIS 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005 zakwalifikowano
51. IVAN NASENNIK 01.01.2006 zakwalifikowano
52. Vasilii KRAVCHIK 01.01.2006 zakwalifikowano
53. Filip PISLARU zakwalifikowano
54. Henry MARTIN 01.01.2005 zakwalifikowano
55. George LIVSEY 01.01.2005 zakwalifikowano
56. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005 zakwalifikowano
57. Rates MIHAI 01.01.2005 zakwalifikowano
58. Athanasios EFTYCHIADIS 01.01.2006 zakwalifikowano
59. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005 zakwalifikowano
60. Paul DINKEL 19.07.2005 zakwalifikowano
61. Thomas HEATH 01.01.2005 zakwalifikowano
62. MAXENCE DAVID BRUNHES 01.01.2005 zakwalifikowano
62. Vince SÁPI 01.01.2005 zakwalifikowano
64. Bobby CHILDS 01.01.2005 zakwalifikowano
65. Luis BRENDJES 01.01.2006 zakwalifikowano
66. Marks OBORSKIS 01.01.2006 zakwalifikowano
67. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006 zakwalifikowano
68. Eldar KARPOV 01.01.2006 zakwalifikowano
69. Rhodri BOORE 01.01.2005 zakwalifikowano
70. Roman KRASNOVYD 01.01.2005 zakwalifikowano
71. Oszkár VAJDA 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Franklin LAMBE-THOMPSON 01.01.2005 zakwalifikowano
73. Jakub ZIÓŁKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006 zakwalifikowano
73. TIMOFEI GRODNIKOV 01.01.2005 zakwalifikowano
75. Ben EDWARDS 01.01.2005 zakwalifikowano
76. Nathan TAYLOR 01.01.2006 zakwalifikowano
77. Hugo GESCHKE 09.08.2006 zakwalifikowano
77. Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006 zakwalifikowano
79. Maciej KUCHARCZYK UKS SZABLA ZĄBKI 23.07.2006 zakwalifikowano
80. Philipp KUHN 01.01.2006 zakwalifikowano
81. Mikulas HOMOLKA 01.01.2005 zakwalifikowano
81. ZAHAR BONDARENKOV 01.01.2005 zakwalifikowano
83. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005 zakwalifikowano
84. Botond PIETSCH 01.01.2005 zakwalifikowano
85. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006 zakwalifikowano
86. Lennox KETNER 11.09.2006 zakwalifikowano
86. Oliwier KOWALSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.07.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Dmytrii KOLOBAIEV 01.01.2005
2. Huba BIRO 01.01.2005
3. CASIAN CIDU 01.01.2005
3. Alexander VIDAR 01.01.2006
5. Zachary WOODWARD 01.01.2005
6. Aleksei KOCHETOV 01.01.2005
7. Dávid SZÁNTÓ 01.01.2005
8. RARES GHEORGHE 01.01.2005
9. Platon IAKOVLEV 01.01.2005
10. ENES TALHA KALENDER 01.01.2006
11. Tamás BODÓCS 01.01.2005
12. Lars GEIGER 01.01.2005
13. LUCA RADU 01.01.2005
14. Mátyás SZIGETHY 01.01.2005
15. Ivan NEDASHKOVSKII 01.01.2005
16. Vince SÁPI 01.01.2005
17. Balázs TFIRST 01.01.2005
18. Benedek DALLOS 01.01.2005
19. Pascal SCHONHOLZ 01.01.2005
20. Frigyes András GODÓ 01.01.2005
21. KEREM CAGLAYAN 01.01.2005
22. Andrii SLASTIN 01.01.2005
23. Csanád VARGA 01.01.2006
24. Oskar KUSAK UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 22.03.2005
25. Nathaniel KLOSS 01.01.2005
26. Jarl KöRBIS 02.01.2005
27. VLAD COVALIU 01.01.2005
28. Benedykt DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
29. ENACHE DACIAN 01.01.2006
30. MARKELLOS CHATZOPOULOS 01.01.2005
31. IVAN NASENNIK 01.01.2006
32. MAXENCE DAVID BRUNHES 01.01.2005
33. Zjonbor FULOP 01.01.2005
34. Samuel HORNE 01.01.2005
35. Sam COX 01.01.2005
36. Móric KAISER 01.01.2005
37. Bulcsú TATAI 01.01.2006
38. Yevhen OLEINYKOV 01.01.2006
39. Oskar ZWIĄZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 24.10.2005
40. RADU MERCURIAN 01.01.2005
41. Ryuki HIYAMA 01.01.2005
42. Antoni ŁAWNICZAK AZS AWF POZNAŃ 07.01.2005
43. Vladislav AFONIN 01.01.2005
44. Alexander LISTER 01.01.2005
45. Wenzel DUTTA 21.12.2006
46. Zsombor HANZÉLY 01.01.2005
47. Sebastian EVANS REEVES 01.01.2005
48. Aleksander DENKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 16.12.2006
49. EGOR KOZLOV 01.01.2005
50. VLADIMIR YADOGALVIS 01.01.2005
51. Bartosz Marker TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 11.09.2005
52. Vasilii KRAVCHIK 01.01.2006
53. Filip PISLARU
54. Henry MARTIN 01.01.2005
55. George LIVSEY 01.01.2005
56. Léon LEDUC AZS AWF WARSZAWA 08.04.2005
57. Rates MIHAI 01.01.2005
58. Athanasios EFTYCHIADIS 01.01.2006
59. Paul DINKEL 19.07.2005
60. Thomas HEATH 01.01.2005
61. Bobby CHILDS 01.01.2005
62. Roman KRASNOVYD 01.01.2005
63. Maksymilian Brosch ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 05.04.2005
64. Oliwier KOWALSKI UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 07.07.2005
65. Finn REEKIE 01.01.2005
66. Andrzej Działach PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 23.03.2006
67. Tytus Schleifer AZS AWF WARSZAWA 01.06.2005
68. Luis BRENDJES 01.01.2006
69. Marks OBORSKIS 01.01.2006
70. Kajetan Moczydłowski MUKS VICTOR WARSZAWA 18.03.2006
71. Eldar KARPOV 01.01.2006
72. Rhodri BOORE 01.01.2005
73. Oszkár VAJDA 01.01.2006
74. Franklin LAMBE-THOMPSON 01.01.2005
75. Jakub ZIÓŁKOWSKI UKS SZABLA ZĄBKI 05.04.2006
75. TIMOFEI GRODNIKOV 01.01.2005
77. Ben EDWARDS 01.01.2005
78. Nathan TAYLOR 01.01.2006
79. Hugo GESCHKE 09.08.2006
79. Maksymilian Buśkiewicz GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 13.05.2006
81. Maciej KUCHARCZYK UKS SZABLA ZĄBKI 23.07.2006
82. Philipp KUHN 01.01.2006
83. Mikulas HOMOLKA 01.01.2005
83. ZAHAR BONDARENKOV 01.01.2005
85. Botond PIETSCH 01.01.2005
86. Szymon Kotynia KLUB SZERMIERCZY AMP 30.06.2006
87. Lennox KETNER 11.09.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy