Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia - 41. Międzynarodowy Turniej Szermierczy Dzieci
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 22.03.2018


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. SOFIYA SAUCHYNA 147 01.01.2005
2. Daniela ŠMÍDOVÁ 48 01.01.2005
3. Anastasiia HERASYMENKO 49 01.01.2005
4. Eileen KREYNITZ 74 01.01.2005
5. Patrycja Pelon 1 UKS START OPOLE 21.02.2005
6. Hanna DEPTA 138 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
7. Cecylia CIEŚLIK 2 PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
8. Elloise MCCONNELL 50 01.01.2006
9. ADA MöSTECAPLIO 95 01.01.2005
10. SOFIIA STOHNII 148 01.01.2006
11. Jimena CALVO MORENO 86 01.01.2005
12. Aleksandra SZYMAŃSKA 51 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
13. AYŞE Ş KARO 98 01.01.2005
14. Oliwia Tercjak 3 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
15. Rayhana LARBI 52 01.01.2005
16. DER EREN 150 01.01.2005
17. Doriana POGREBIZHKY 93 01.01.2005
18. Zuzanna WIESNER 4 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
19. Dominika BIEROŃSKA 101 UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
20. Sonia RUP 5 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
21. Harriet HILLIER 44 01.01.2006
22. Tereza VÁCHOVÁ 92 01.01.2005
23. KSENIYA KARATAYEVA 53 01.01.2005
24. Melania Prina Cerai 135 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
25. Kaja Reil 54 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
26. Lauren RYDER-GARCIA 43 01.01.2005
27. Patrycja RADWAN 6 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
28. Magnolia MIN 142 01.01.2005
29. Karina PROKOPOVIC 143
30. Wiktoria IZDEBSKA 7 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
31. Vanessa LEMER 104 01.01.2006
32. Julia Podsiadło 55 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
33. Klára URBÁNKOVÁ 42 01.01.2005
34. Hannah LEBOR 141 01.01.2005
35. Claudia CRAWFORD-BRUNT 89 01.01.2005
36. Zuzanna Środa 8 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
37. Monika NARBUTAIT 151 01.01.2005
38. Katarzyna Ślęzak 9 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
39. Gabriela CIBOROWSKA 57 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
40. Veronika BULKO 140 01.01.2006
41. Anastasia KHRAMTSOV 88 01.01.2005
42. Kateryna DZIUBAN 106 01.01.2006
43. Luca KOMMA 152 AZS AWF KRAKÓW 04.08.2005
44. Kateřina JEŽÍKOVÁ 58 01.01.2006
45. Julia BARANOWSKA 134 AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
46. Xxx XXXXX 10 MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
47. Dorina WIMMER 39 01.01.2005
48. Karina 107 01.01.2006
49. Sára MAR 145 01.01.2006
50. Julia STASIUKIEWICZ 11 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
51. Amelie RUSSELL 85 01.01.2005
52. Zofia NIEWADZI 12 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
53. Eleanor LOO 108 01.01.2005
54. Estera JIYA 60 UKS MUSZKIETER MOSINA 23.05.2005
55. Antonina Korduła 13 RMKS RYBNIK 18.11.2005
56. Inaas ATTELLESEY 36 01.01.2005
57. Kateřina MACKOVÁ 84 01.01.2006
58. Leonie DIXON 35 01.01.2005
59. Aleksandra LANGE 14 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
60. Antonina Halemba 126 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
61. Sabrina JONES 125 01.01.2005
62. Aneta PAVLOVÁ 34 01.01.2005
63. Léna GYENES 111 01.01.2005
64. Emilia CZAJKA 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
65. Maria Wilanowska 127 KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
66. Dea MOAR SHASHUA 82 01.01.2006
67. Nastya RUSYN 139 01.01.2006
68. Otylia BARTOSZEK 33 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
69. Weronika Gęsińska 16 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
70. Paulina OSTROWSKA 64 PIAST GLIWICE 12.04.2006
71. Anastazja ZAZULAK 17 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
72. Yuval YIZHAKI 133 01.01.2005
73. Hanna Kacała 65 SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
74. Yaraslava KHADANOVICH 80 01.01.2005
75. Klára KUGLEROVÁ 114 01.01.2005
76. Adéla ŠAFRÁNKOVÁ 122 01.01.2006
77. Eszter JUHASZ 31
78. Marta KONIECZEK 66 UKSz LEGNICA 08.11.2006
79. Amelia PIWOWARCZYK 18 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
80. Urte IRICIAN 129 01.01.2005
81. Oliwia MĘŻYK 67 RMKS RYBNIK 10.10.2006
82. Anita ADAMCOVÁ 128 01.01.2006
83. Kalina MĄDEL 19 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
84. Kamila JONYNAIT 115 01.01.2006
85. Solomiya FEDORCHUK 30 01.01.2005
86. Amanda LOURIE 116 01.01.2005
87. Ginevra GIORDANO 77 24.04.2005
88. Liliana Porwoł 68 RMKS RYBNIK 24.05.2006
89. Ema SVOBODOVÁ 110 01.01.2005
90. KASHVI GARG 76 01.01.2005
91. Yelyzaveta-Olha KORNIICHUK 28 01.01.2006
92. Amelia KWAPISZ 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
93. Nikola TöRKOTTOVÁ 99 01.01.2006
94. Yara FLITTI 69 01.01.2006
95. Emma KISS 118 01.01.2006
96. Stella DELLA RAGIONE 124 01.01.2005
97. Veronica ZAVA 75 KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
98. Julie SMR 97 01.01.2006
99. Lena URBANEK 123 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
100. Erika BUSTNES 71 01.01.2006
101. Ulyana ZMACHYNSKAYA 119 01.01.2006
102. Urszula URBAN 26 KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
103. Wiktoria SZECÓWKA 25 UKSz LEGNICA 16.10.2005
104. Vesta 120 01.01.2006
105. Łucja JAROSZ 24 MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.08.2005
106. Zofia MAJKOWSKA 73 KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
107. Alice KING 79 01.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005 zakwalifikowano
2. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
3. Dorina WIMMER 01.01.2005 zakwalifikowano
4. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005 zakwalifikowano
5. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
6. Anastasia KHRAMTSOV 01.01.2005 zakwalifikowano
7. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
8. Stella DELLA RAGIONE 01.01.2005 zakwalifikowano
9. Alice KING 01.01.2005 zakwalifikowano
10. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
11. Léna GYENES 01.01.2005 zakwalifikowano
11. Eszter JUHASZ zakwalifikowano
13. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
14. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
15. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
16. Sára MAR 01.01.2006 zakwalifikowano
17. SOFIIA STOHNII 01.01.2006 zakwalifikowano
18. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
19. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
20. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
21. Magnolia MIN 01.01.2005 zakwalifikowano
21. Harriet HILLIER 01.01.2006 zakwalifikowano
23. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
24. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
25. Hannah LEBOR 01.01.2005 zakwalifikowano
26. Claudia CRAWFORD-BRUNT 01.01.2005 zakwalifikowano
27. Inaas ATTELLESEY 01.01.2005 zakwalifikowano
28. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
29. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005 zakwalifikowano
30. Ginevra GIORDANO 24.04.2005 zakwalifikowano
31. KASHVI GARG 01.01.2005 zakwalifikowano
31. Emma KISS 01.01.2006 zakwalifikowano
31. Eleanor LOO 01.01.2005 zakwalifikowano
31. Yelyzaveta-Olha KORNIICHUK 01.01.2006 zakwalifikowano
35. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
36. Solomiya FEDORCHUK 01.01.2005 zakwalifikowano
37. Vesta 01.01.2006 zakwalifikowano
38. Yuval YIZHAKI 01.01.2005 zakwalifikowano
39. Julia STASIUKIEWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005 zakwalifikowano
40. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
41. Daniela ŠMÍDOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
42. Tereza VÁCHOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
43. ADA MöSTECAPLIO 01.01.2005 zakwalifikowano
44. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006 zakwalifikowano
45. Julia BARANOWSKA AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006 zakwalifikowano
46. Veronika BULKO 01.01.2006 zakwalifikowano
47. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
48. Karina PROKOPOVIC zakwalifikowano
49. Klára KUGLEROVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
50. Urte IRICIAN 01.01.2005 zakwalifikowano
51. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006 zakwalifikowano
52. Amelie RUSSELL 01.01.2005 zakwalifikowano
53. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005 zakwalifikowano
54. Dea MOAR SHASHUA 01.01.2006 zakwalifikowano
54. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
56. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005 zakwalifikowano
56. Ema SVOBODOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
56. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
59. Sabrina JONES 01.01.2005 zakwalifikowano
60. Aneta PAVLOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
61. Ulyana ZMACHYNSKAYA 01.01.2006 zakwalifikowano
62. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005 zakwalifikowano
63. Anita ADAMCOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
64. Kateřina MACKOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
65. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006 zakwalifikowano
66. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
67. Rayhana LARBI 01.01.2005 zakwalifikowano
68. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999 zakwalifikowano
69. KSENIYA KARATAYEVA 01.01.2005 zakwalifikowano
70. Doriana POGREBIZHKY 01.01.2005 zakwalifikowano
71. Kateryna DZIUBAN 01.01.2006 zakwalifikowano
72. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005 zakwalifikowano
73. DER EREN 01.01.2005 zakwalifikowano
74. Eileen KREYNITZ 01.01.2005 zakwalifikowano
75. SOFIYA SAUCHYNA 01.01.2005 zakwalifikowano
76. AYŞE Ş KARO 01.01.2005 zakwalifikowano
77. Anastasiia HERASYMENKO 01.01.2005 zakwalifikowano
78. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
79. Jimena CALVO MORENO 01.01.2005 zakwalifikowano
80. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
81. Karina 01.01.2006 zakwalifikowano
82. Łucja JAROSZ MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.08.2005 zakwalifikowano
83. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
84. Nastya RUSYN 01.01.2006 zakwalifikowano
85. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005 zakwalifikowano
86. Adéla ŠAFRÁNKOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
87. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
88. Vanessa LEMER 01.01.2006 zakwalifikowano
89. Erika BUSTNES 01.01.2006 zakwalifikowano
90. Klára URBÁNKOVÁ 01.01.2005 zakwalifikowano
91. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006 zakwalifikowano
92. Kamila JONYNAIT 01.01.2006 zakwalifikowano
93. Leonie DIXON 01.01.2005 zakwalifikowano
93. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
95. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006 zakwalifikowano
96. Estera JIYA UKS MUSZKIETER MOSINA 23.05.2005 zakwalifikowano
96. Amanda LOURIE 01.01.2005 zakwalifikowano
96. Nikola TöRKOTTOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
99. Yaraslava KHADANOVICH 01.01.2005 zakwalifikowano
100. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
101. Yara FLITTI 01.01.2006 zakwalifikowano
102. Julie SMR 01.01.2006 zakwalifikowano
103. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006 zakwalifikowano
104. Monika NARBUTAIT 01.01.2005 zakwalifikowano
105. Elloise MCCONNELL 01.01.2006 zakwalifikowano
106. Kateřina JEŽÍKOVÁ 01.01.2006 zakwalifikowano
107. Luca KOMMA AZS AWF KRAKÓW 04.08.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Cecylia CIEŚLIK PKSZERM WARSZAWA 19.09.2005
2. Dorina WIMMER 01.01.2005
3. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Magnolia MIN 01.01.2005
5. Antonina Korduła RMKS RYBNIK 18.11.2005
6. Wiktoria IZDEBSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
7. Hannah LEBOR 01.01.2005
8. Yuval YIZHAKI 01.01.2005
9. Oliwia Tercjak AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
10. Zofia NIEWADZI KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
11. Aleksandra SZYMAŃSKA TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
12. Aleksandra LANGE UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
13. Daniela ŠMÍDOVÁ 01.01.2005
14. ADA MöSTECAPLIO 01.01.2005
15. Karina PROKOPOVIC
16. Kateryna DZIUBAN 01.01.2006
17. Anastasia KHRAMTSOV 01.01.2005
18. Léna GYENES 01.01.2005
18. Eszter JUHASZ
20. Kaja Reil T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
21. Zuzanna Środa UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
22. Sonia RUP UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
23. Claudia CRAWFORD-BRUNT 01.01.2005
24. Urszula URBAN KSz WARSZAWIANKA 15.03.2005
25. Ginevra GIORDANO 24.04.2005
26. Emma KISS 01.01.2006
26. Eleanor LOO 01.01.2005
28. Klára KUGLEROVÁ 01.01.2005
29. Veronica ZAVA KSz WARSZAWIANKA 31.10.2005
30. KSENIYA KARATAYEVA 01.01.2005
31. Lauren RYDER-GARCIA 01.01.2005
32. Melania Prina Cerai KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
33. Patrycja Pelon UKS START OPOLE 21.02.2005
34. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
35. Stella DELLA RAGIONE 01.01.2005
36. Alice KING 01.01.2005
37. Weronika Gęsińska TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
38. Sára MAR 01.01.2006
39. SOFIIA STOHNII 01.01.2006
40. Harriet HILLIER 01.01.2006
41. Zuzanna WIESNER MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
42. Inaas ATTELLESEY 01.01.2005
43. Yelyzaveta-Olha KORNIICHUK 01.01.2006
43. KASHVI GARG 01.01.2005
45. Emilia CZAJKA T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
46. Solomiya FEDORCHUK 01.01.2005
47. Vesta 01.01.2006
48. Patrycja RADWAN KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
49. Tereza VÁCHOVÁ 01.01.2005
50. Dominika BIEROŃSKA UKS ZAWISZA KATOWICE 13.09.2006
51. Julia BARANOWSKA AZS AWF WROCŁAW 28.07.2006
52. Lena URBANEK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
53. Amelie RUSSELL 01.01.2005
54. Dea MOAR SHASHUA 01.01.2006
55. Sabrina JONES 01.01.2005
56. Anita ADAMCOVÁ 01.01.2006
57. Gabriela CIBOROWSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 30.07.2006
58. Rayhana LARBI 01.01.2005
59. Xxx XXXXX MKS KUSY SZCZECIN 19.09.1999
60. SOFIYA SAUCHYNA 01.01.2005
61. AYŞE Ş KARO 01.01.2005
62. Jimena CALVO MORENO 01.01.2005
63. Kalina MĄDEL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
64. Klára URBÁNKOVÁ 01.01.2005
65. Julia STASIUKIEWICZ SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
66. Veronika BULKO 01.01.2006
67. Urte IRICIAN 01.01.2005
68. Hanna Kacała SKS FLESZ ŚWIDNICA 26.09.2006
69. Anastazja ZAZULAK BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 27.12.2005
70. Oliwia MĘŻYK RMKS RYBNIK 10.10.2006
71. Ema SVOBODOVÁ 01.01.2005
71. Amelia KWAPISZ T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
73. Aneta PAVLOVÁ 01.01.2005
74. Ulyana ZMACHYNSKAYA 01.01.2006
75. Katarzyna Ślęzak UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 23.03.2005
76. Kateřina MACKOVÁ 01.01.2006
77. Julia Podsiadło ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
78. Doriana POGREBIZHKY 01.01.2005
79. DER EREN 01.01.2005
80. Eileen KREYNITZ 01.01.2005
81. Anastasiia HERASYMENKO 01.01.2005
82. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
83. Karina 01.01.2006
84. Łucja JAROSZ MUKS 11 ZIELONA GÓRA 01.08.2005
85. Nastya RUSYN 01.01.2006
86. Wiktoria SZECÓWKA UKSz LEGNICA 16.10.2005
87. Adéla ŠAFRÁNKOVÁ 01.01.2006
88. Amelia PIWOWARCZYK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
89. Vanessa LEMER 01.01.2006
90. Erika BUSTNES 01.01.2006
91. Zofia MAJKOWSKA KSz WARSZAWIANKA 21.01.2006
92. Kamila JONYNAIT 01.01.2006
93. Leonie DIXON 01.01.2005
93. Paulina OSTROWSKA PIAST GLIWICE 12.04.2006
95. Maria Wilanowska KSz WARSZAWIANKA 19.01.2006
96. Nikola TöRKOTTOVÁ 01.01.2006
96. Estera JIYA UKS MUSZKIETER MOSINA 23.05.2005
96. Amanda LOURIE 01.01.2005
99. Yaraslava KHADANOVICH 01.01.2005
100. Otylia BARTOSZEK UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
101. Yara FLITTI 01.01.2006
102. Julie SMR 01.01.2006
103. Marta KONIECZEK UKSz LEGNICA 08.11.2006
104. Monika NARBUTAIT 01.01.2005
105. Elloise MCCONNELL 01.01.2006
106. Kateřina JEŽÍKOVÁ 01.01.2006
107. Luca KOMMA AZS AWF KRAKÓW 04.08.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy